Kočár Mutsy Transporter. Jak je veliký?

belda
2. dub 2009

ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli máte některá zkušenost s tímhle kočárkem? 🙂 jak je veliký?těžký?a asi nemá polohovací opěrku na nožky,že? 😒 díky! 😎

petrajavor
7. led 2012

@kubinkov máš transportér? my si jej chceme koupit,hrozně se mi líbí,ale najít na ně reference od více maminek je boj....

kubinkov
7. led 2012

@petrajavor Ano mám ho a vědět o něm dřív, tak jsem ho pořídila od narození. V pohodě nahradí i golfáč. Je to malá investice proti urbanu, který je fakt mizerný. Hlavně sportovní část, se kterou se ale jezdí velmi dlouho. Na Transporter jsem si pořídila nánožník Emitex Trojkolka a sedí na 100 %..

petrajavor
7. led 2012

@kubinkov jo děkuji 🙂 my jej právě chceme kupovat...jen teď na internetu nemůžu najít golfáč a nafukovacíma kolama a koženou rukojětí,nechci tu pěnovou...

kubinkov
7. led 2012

K transporteru se musí nafukovací kola dokoupit zvlášť a koženou rukojeť na nej nedělají. 😒 S pěnovou jsem neměla žádný problém.
@petrajavor

petrajavor
7. led 2012

@kubinkov no já jsem se na něj byla dívat ve Zl v prodejně a tam mi nabídl kočárek s kož.rukojetí a nafukovací kola,takže ho asi koupím v kamenné prodejně....

kubinkov
7. led 2012

@petrajavor Možná nějaká inovace. Už to moc nesleduji. Prý má teď Transporter i polohování nožiček u sporťáku.

petrajavor
7. led 2012

@kubinkov no to sem slyšela taky,ale loni na jaře sem se na to neptala....příští středu asi donutím manžela aby sme se šli na něj mrknout....a pak budu referovat,fakt se mi moc líbí 🙂

zet83
11. bře 2012

@kubinkov
@petrajavor najela jsem na Vaší diskuzi. Můžu se zeptat na postřehy ohledně kočárku? Já jsem teď dala pryč náš, takže budeme uplně bez. A hledám něco tak mezi sporťákem a mezi golfkama. Vysloveně golfky ještě nechci. Malé bude za týden rok a přijde mi to brzy jí mít jen v golfkách.
Je sporťák opravdu tak lehký, že nahradí i golfky, který bych nemusela tedy pořizovat? Nějaké jiné klady a zápory?? Děkuji moc za info !!

petrajavor
12. bře 2012

@zet83 ahojky,bohužel ti moc neporadím,my kočárek teprve budeme objednávat. Co vím,že sem někde načetla nebo mi holky i tady řekly,tak sou s ním všechny spokojené. Těžký není zkoušela jsem to s hlubokou korbičkou.

kubinkov
12. bře 2012

V dubnu by Mutsy měl mír novinku Evo. Měl by mít konstrukci jako Transporter, ale sedačka bude otočná. Nikde jsem nedohledala rozměry sedačky, ale vypadal pěkně. Hluboká vypadá stejně jako pro Transporter.
http://www.pingpong-online.de/en/shop/mutsy-201...

@zet83 Myslím, že Transporter plně nahradí golfky a má spoustu výhod normálního sporťáku. Nebála bych se toho.

petrajavor
17. bře 2012
petrajavor
17. bře 2012

@kubinkov já jej včera viděla v obchodě a vypadá móc dobře,ale jen v hluboké variantě...teda aspoň si myslím,že to byl on...

stumiska
4. dub 2012

dnes mi byl tento kocarek dorucen, jak ty okenka na boudicce nevadi diteti ze tam sviti slunicko? ze se nemuze schovat? to je vec ktera mi dost vadi a kocarek budu nejspis vracet

petrajavor
5. dub 2012

@stumiska okýnka na boudičce?

petrajavor
5. dub 2012

Myslíš ty na boku?

lena82
20. kvě 2012

Taky se mi tento kočárek líbí a uvažuji o něm. Mimi se má narodit v prosinci, a tak řeším, jestli bude vhodný i na zimu. Nemáte někdo zkušenost s tím, jak se s ním jezdí ve sněhu? Na jedné diskuzi jsem našla, že má s jízdou po sněhu problémy, tak nevím. Děkuji za případné reakce.

petrajavor
24. kvě 2012

@lena82 tak to nevím,asi záleží jestli máš platová nebo nafukovací kolečka,al + bude,že nemá nad kolečky blatníky,jelikož holky říkaly,že kde jsou blatníky,tam zůstává sníh,kolečka se nechtějí točit a pak se s kočárkem blbě manipuluje...

kubinkov
24. kvě 2012

@lena82 Kočárek mám několik let a nikdy jsem neměla s jízdou ve sněhu problémy. Se zaaretovanými předními koly projedeš jako s každým jiným kočárkem.

@stumiska Okýnky na straně nikdy na syna nijak extrémě nesvítilo. Jako doplněk používáme clonu proti slunci, ale proti slunci "zepředu".

lena82
24. kvě 2012

@petrajavor @kubinkov Děkuji za odpovědi 🙂

jiricek_baru
26. kvě 2012

@petrajavor ráda bych se zeptala jestli jste nakonec sehnali kočík s koženou rukojetí? Já ho dneska okukovala v kamenným obchodě a bylo mi řečeno, že jde jen pěnová, že kožená lze vybrat k 4rideru ale k transportéru nee 😒 Tak by mě zajímalo, jestli mě paní jen tahala za fusekli nebo měla pravdu.
U 4rideru se mi sice víc líbí korba, ale sporťák je proti transportéru prťavej právě kvůli otáčení a nemluvím o tom, že byl výrazně těžší 😒

petrajavor
26. kvě 2012

@jiricek_baru no paní tě 100% tahala za fuekli...jinak je na prodej tady v bazárku nebo byl a ten zrovna měl koženou rukojeť...já když se o něj poprvé začala zajímat tak sem v obchodě diktovala co chci (kožená rukojeť,nafukovací kola) a problém to nebyl,jen ta kožená je dražší a většinou ji musí objednat do prodejny...

jiricek_baru
27. kvě 2012

@petrajavor paráda, moc děkuji, radši bych koženou rukojeť tak o ní budu bojovat 😀 U vidím jak ty kola, asi to zkusím s těma pěnovýma co tam jsou a když to nepůjde tak dokoupím zadní nafukovací. Neumím si představit jestli to bude nějak výraznější rozdíl 😕

petrajavor
27. kvě 2012

@jiricek_baru tak ty nafukovací jsou prej lepší do terénu,ale nevím...za 1000,- koupíš na netu všechny 4nafukovací,my jsme objednali s těma plasťákama a k nim sem přiobjednala ty gumové 😉 navíc kdyby byl náhodou byl defekt budou doma kola na přezutí,jelikož kamarádka říkala,že v pneuservisu jim oprava většinou 2-3dny trvá....

jiricek_baru
27. kvě 2012

@petrajavor dokonce všechny 4? já na netu našla jen zadní 😨 tak to já jdu ještě okouknout a zkusím se poptat ještě jednou v tom kamenným obchodě. Zatím jen vybírám, mám termín až v říjnu tak je času dost 😎

petrajavor
27. kvě 2012

@jiricek_baru jo pohledej já našla všechny 4 kola 😉 jinak já se na něj poprvé dívala před rokem a teď už doma máme korbičku+sedačku a teď máme v objednávce golfáček...celkem nás to vyšlo na necelých 11tis. i s kolečkama 😉

jiricek_baru
27. kvě 2012

@petrajavor to je úplně parádní cena, mám to zhruba posčítaný (korbu, sporťák, MC autosedačku, pláštěnku na korbu i sporťák a ty zadní nafukovací kola) asi na 16tis. což jsem vůbec nečekala. Myslela jsem si, že jsou všechny mutsyny drahý tak jsem je ani moc neprohlížela, ale z transportéru jsem nadšená. Doufám, že seženu i ty přední, přítel by byl radši. Měl jedinou podmínku a to byly nafukovací kola, tak bych mu to ráda splnila 😵

jiricek_baru
27. kvě 2012

a vlastně ještě ten velký přídavný koš, ten je tam započítanej taky. Což je podle mě parádní cena 😉

petrajavor
27. kvě 2012

@jiricek_baru no nás golfáč s pláštěnkou vyšel netu nový na 6500,- a korbičku+MC sedčku jsem koupila tady na bazárku za 3000,- celkem a kolečka 1000,- takže pohoda 😀 😎

jiricek_baru
27. kvě 2012

@petrajavor za 3tis je to úplně parádní. Mám (alespoň zatím) představu, že nám kočík vydrží i na druhý miminko tak chcem koupit celý nový. Ale i tak je podle mě cenově parádní. Původně jsem chtěla MC muru a tak vyšla se vším příslušenstvím mnohem hůř a ještě je těžká jako prase 😀 Tak doufám, že jsem se rozhodla správně a nebudu nešťastná.

petrajavor
28. kvě 2012

@jiricek_baru tak třeba já nikomu neřekla že to není nové a nikdo to nepoznal 😀 😎