Kočár Peg Pérego GT3 Compl. 2010 x Jané Slalom Pro 2009

kamusek
6. říj 2010

Zdravím všechny, vybíráme s manželem kočárek a zvažujem mezi těmato dvěma. Mimčo se nám narodí v lednu, takže určitě u obou to bude i s hlubokou korbičkou. Kdo tyto kočárky máte, můžete napsat zkušenosti a postřhy. Nebo třeba někdo kdo se taky mezi něma rozhodoval? A co nakonec zvítězilo? Děkuji moc! 🙂

monthy7
6. říj 2010

Ahojky, já mám Peg Perego GT3(PP), a včera mi manžel dovezl i vajíčko PP. Dnes jsem dokoupila místo korby Navetty pevnou vložku do kočárku. Jsem zatím nadmíru spokojená s kočárkem a ty holky, který měly a mají PP si ho nemůžou vynachválit, že prý se může jít Jané zakopat. Navíc jsem Jané viděla naživo a nelíbí se mi ta maxi hluboká korba a barvy. To PP je podle mě stylovější a robusnější. Ještě jsem rozmýšlela mezi Römer, ale toho se tady moc neprodává a je menší než PP.
Takže já jsem spokojená, nakoupila jsem celý kočár přez internetové bazárky za velmi výhodnou cenu!!!Kočár i vajíčko je v úplném pořádku a teď čekám až mi jedna maminka pošle vložku-korbičku, která se ke kočáru zapojujestejně jako vajíčko.
držím palce

kamusek
autor
6. říj 2010

@monthy7 Děkuji moc za názor. Ještě jsem PP neviděla naživo, takže uvidíme 🙂 Chystáme se ho jet zkouknout!

tina129
7. říj 2010

@kamusek ahoj, tak ja som jednoznačne za jane slalom 2009, aj keď ja mám vybratý jane slalom 2010 ale ten je trošku o inom, páči sa mi aj jane aj peg perego ale keď som ich videla naživo, tak u mňa podľa vzhľadu jednoznačne jané. Ak budete veľa cestovať, tak treba počítať s tým, že peg perégo je aj po zložení veľký, takže do hocijakého auta sa ti nevlezie, no ale každému sa páči niečo iné a každý má iné požiadavky takže treba kuknuť obidva a rozhodnúť, ale ja by som jané nezavrhovala 😉 najlepšie je vidieť obidva a ešte lepšie v jednom obchode

kamusek
autor
7. říj 2010

@tina129 děkuji moc za názor 🙂 Určitě zkouknem a porovnáme 🙂

kacka.l
7. říj 2010

Tak za mě samozřejmě PP GT3, ale než jané 09 tak určitě 10,- protože ten sed v jané u sporťáku 09, je pro mě zvyklé z PP, tragický, miminko klouže dolů, protože sed to není úplný, to v kolekci 10 vymakali. Zase jsem četla, že 2010 odpadávají krytky z koleček a jiné věci. Pokud máš velký kufr, určitě PP GT3, jané jsem měla a opravdu se mi zdá lepší GT3. Ale jak píše Tinka, nemůže se nám všem líbit stejný kočár. 🙂

kamusek
autor
25. říj 2010

Takže nakonec vyhrál PP GT3 v barvě kiwi 🙂 Už je koupený a schovaný u tchána a tchýně 🙂 Je nádherný a jsem z něho nadšená.....tak snad mi to vydrží i po tom, co s tím začnu jezdit 🙂

kacka.l
25. říj 2010

Kamusku, tak super, pak můžeš zavítat do diskuse PP GT3 🙂