Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočár pro vysoké rodiče. Řešili jste to?

paja83
2. srp 2011

Chtěla bych se zeptat, zda jste někdo řešil to, že potřebujete, aby bylo madlo u kočárku co nejvýše. Manžel má přes dva metry a kočárky, které jsme viděli, byly moc nízké.
Díky moc za radu.

ia.
2. srp 2011

@paja83 ahoj, měli jsme podobný problém, manža má 1,95m a já 1,80m, nakonec vyhrál Quinny Speedi, madlo je nastavitelné, takže jsme ho měli na max, když přijely vozit babičky, tak na min 😅 ale spokojenost velká, nechali jsme si ho i pro druhé dítě...

veronika.h
2. srp 2011

Bumbleride Indie a golfky Jane energy

paja83
autor
2. srp 2011

Moc díky, zkusím se podívat🙂

dana3262
2. srp 2011

@veronika.h jane energy maji nastavitelnou rukojet? Nebo je pises, ze jsou vysoke? Maji madlo vys nez jine golfky?

veronika.h
2. srp 2011

@dana3262 Ahoj, nemají, jen jsou celkem vysoké oproti jiným golfkám, cca 110cm.

1luciferka1
2. srp 2011

@paja83 můj muž je stejně vysoký a osvědčil se nám Brevi Ovo má teleskopickou rukojeť a manža si ho sám vybral 😉

dana3262
2. srp 2011

@veronika.h aha. On je tam totiz sroub presne v miste, ze to uplne vypada, ze by to mohlo bejt vysouvaci. Ja teda furt kopu do kolecek nebo mezi kolecka a to mam 175cm, takze zadnej extrem. Tak to mam stesti, ze jsem vybrala aspon tyhle. Pri vyberu jsem na to nekoukala. 🙂

ada22
2. srp 2011

tfk joggster twist a teď holky psaly o baby jogger city elite oba jsem viděla na krámu a oproti třeba teutonce nebo jane mají tu rukojeť krásně vysoko.

kacka.l
2. srp 2011

Baby jogger elite, ji má na nejvyšší polohu tuším 128cm.

lidiab
5. srp 2011

@paja83 Muj manzel ma bez par centaku dva metry a kocar mame Teutonii spirit. Rukojet ma jen asi tri moznosti nastaveni, ale vyhovuje mu. Golfky mame Chicco a kupodivu take ok.

nana
5. srp 2011

môj manžel má 185 cm a mali sme x- lander a ten mu vyhovoval. Ja som ho používala aj keď som korčuľovala a najvyššiu polohu sme ani nevyužili.

alushka
5. srp 2011

nezapomen se taky pri vyberu kocarku ridit velikosti korbicky. Je mozny, ze budete mit vetsi mimco, tak at ti z ni ve 4 mesicich nevyroste🙂 Manzel ma 1,95 cm a mame Firkon Verano a je to v pohode (ma taky pekne velkou korbicku🙂Chce to zkusit primo v obchode, jak to bude vyhovovat

paja83
autor
8. srp 2011

Moc děkuji všem, byli jsme se podívat, tak snad něco vybereme🙂

paja83
autor
8. srp 2011

@alushka Díky moc, myslíme na to, ale díky za připomenutí🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli