Kočárek 2v1 Caretero Compass, máte zkušenost?

martinaanikj
18. zář 2014

Ahoj holky, na netu sem objevila kočárek Caretero compass 2 v1, máte s nim někdo zkušenost, nebo co mu říkáte, předem děkuji za každý názor 🙂

kera.k
15. říj 2014

@martinaanikj Mě tento kočárek taky zaujal. Hledám buď jen hluboký a nebo tedy dvojkombinaci (trojku nechci, autosedačku mám, po synovci mám krásný sporťák, ale říkala jsem si, že kdybych našla někde dobrou dvojkombinaci, brala bych ji, sporťáky pak můžu střídat 😉 )
Viděla jsi video na Caretero? Mně se právě moc líbí ta manipulace, jak je po složení malý, že přední kolečka se dají zafixovat, aby jela pouze rovně a nebo odblokovat na otáčecí.

annamarieveronika
1. bře 2015

@martinaanikj Také by mě zajímaly zkušenosti 🙂

martinaanikj
autor
2. bře 2015

Tak holky, já kočárek mám 🙂,koupili sme ho malé na vánoce...
Vybrala sem si ho hlavně kvůli otáčecí sedačce,toužila sem si malou ještě užít tak,abych na ní viděla,takže využívám hlavně sedačku posazenou směrem k sobě,asi do doby,než začne malá chodit,jako sporták je fakt super,pořídily sme ho v 7 měsících,takže jako hluboký kočárek,sem ho použila jen párkrát,když malá usla,přiznám se že asi na novorozeně by se mi nelíbil,ve srovnání s korbičkou Xlander,ale korbička u Caretera je prostorná,malá by se tam vešla i s fusakem v pohodě i ted a to jí je 9 měsíců a máme už 75 cm 🙂.Otáčení sedačky po,i proti směru jízdy je snadné,super je i vysouvací rukojet,na brzdu je potřeba si trochu zvyknout,ale je to asi tím,že sem byla zvyklá na jiný typ...,co je trošku mínus je naklonění kočárku,když chcete najed třeba přes vyšší okraj chodníku,jde to těžce,musí zabrat jak záda,tak břišní svaly 🙂,jde o zvyk,ale když jede někdo kdo to nečeká,tak ho špatná manipulace překvapí....
Se skládáním zkušenost nemám,máme auto,kde se dá do kufru postavit bez skládání,je lehký,takže zvednout ho,je pohoda 🙂,tak už mě nenapadá co napsat,ale jakýkoliv dotaz ráda zodpovím 🙂
Celkové shrnutí,kočárek je za ten malý peníz super,víc sem od něj ani neočekávala,a hlavně na pohled je krásný,každý mi ho obdivuje 🙂

annamarieveronika
2. bře 2015

@martinaanikj Tak to jsem ráda, že ho někdo má 🙂 Stále nad ním přemýšlím ... a přijde mi za tu cenu fajn. Používala bych ho tedy už i od té hluboké korbičky. Trochu mě zarazilo to "najíždění na chodník" tak snad to bude o zvyku. Měla jsem tedy jednou golfky, které jsem si musela pomáhat nohou abych vůbec na chodník najela a to třeba v létě se žabkami moc nešlo...
Jako první kočár jsem měla/mám X-landera X1. Věřím, že ta korbička když se musí rozložit a následně složit bude taková volnější.
Četla jsem , že se dá skládat právě když je sedačka jen jedním směrem, druhým to složit nejde... ale to různé otočení na rodiče vítám 🙂
Ke skládání ... to je pro nás docela důležité. Chceme aby se vešel do kufru na tu kratší délku kufru ...aby se nemusel dát na šířku a nezabíral celou plochu kufru. A my máme na tu vzdálenost 90 cm a on má 89... takže se trochu bojím, že se to zase nezavře...

Jakou máte barevnou kombinaci? líbí se mi ta černo červená 🙂

martinaanikj
autor
21. dub 2015

Tak sem úplně přehlídla vaší reakci,a píšu až ted ,možná,že už kočárek máte🙂,mi máme ten holčičkovský 🙂,fialový,je to krásná barvička,každý se nad ní rozlývá 🙂,s tím najížděním na chodník je to fakt nic moc,přesně jak popisujete...,taky si někdy pomáhám opřením nohy o kolo,zvlášt,když mám v košíku dole něco těžšího.
Ted sem docela dost vyzkoušela spinkání v hluboké korbičce,malá si v něm hoví při spinkání na balkoně 🙂a to jí je skoro rok,je opravdu prostorná a to Julinka patří mezi větší děti,už ted má skoro 80 cm 🙂.
Korbička mi,ale příjde pro mimčo,taková moc otevřená,v zimě by mi asi fakt nevyhovovala...,ale je to třeba otázka názoru 🙂

mrshka
1. únor 2016

co je to za výrobce prosím, je to Polsko??

mimiraj
1. únor 2016

Kočárek je čínský 🙂 Osobně bych se koukala po jiném. Korbička je neskutečně malá. Na trhu je plno krásných a hlavně praktičtějších kočárků. 😎

mrshka
1. únor 2016

@mimiraj super, dejte tip prosím, protože jsem docela už bezradná 🙂

ivule21
3. kvě 2017
Uživatel ivule21 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ivule21.

tenhle kočárek není zrovna nejpraktičtější doporučila bych spíše nellys lally, ale ten je 3 v 1 nebo anex sport ten je výbornéj a hlavně má velkou korbičku a dítě v kočárku vydrží déle, taky bych se zamyslela při výběru nad otázkou zdali se do hlubokého kočárku vlez emiminko i v zimě či na podzim, protože to období, kdy je miminko malinké je velmi ale velmi krátké. Kdyžtak mrkněte u nás na e-shopu na kočárky a třeba vyberete a pokud budete potřebovat ráda poradím s čímkoliv 🙂 https://www.minibaby.cz/kocarky