• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Baby Jogger, jsem z něj nadšená

2. května 2017 
Tady jsem nasla super fotku s rocni holcickou :slight_smile: a je to taky ten sedy 2014
4. dub 2016 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ten vypadá dobře. A ta podložka pod ní taky.
A co nánožník, máš? Kupuje se zvlášť nebo je k tomu?
4. dub 2016 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda nanoznik je v madle takovy sustakovy a myslim si ze pro starsi dite v pohode staci. Neprofoukne a kdyz ho prestrikas impregnaci na odev tak ani nepromokne a ja si navic nechavala sit nanoznik od pani Monci na fcb. Ale letos jsem ho nepouzila,mela jsem kvalitni fusak a to stacilo.
4. dub 2016 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda to je muj nanoznik ten sity. Jo a podlozku si taky nech usit nebo dost kupuji podlozky z pametove peny Cudle Co. Ja mam i letni podlozku Monza z Babiez a ta byla super krasne sala pot i v tech 36 stupnich. Takze maly byl sice spoceny ale nedelali se mu potnicky
4. dub 2016 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox díky díky. A co taška? :wink:
4. dub 2016 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Tak concord ma nejake sve Mamabag a Papabag ale ja mela uplne jinou a ted mam O'bag
4. dub 2016 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox O bag na kočár? to by mě zajímalo, jak to vypadá :wink:
4. dub 2016 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neprodáváte některá baby jogger?
4. dub 2016 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@panda_brnenska zkuste na FB skupinu baby jogger, tam to víc žije
5. dub 2016 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox promiň, že ještě otravuju, ale chtěla jsem se zeptat, jak máš ten O bag připevněný na kočáru?
Nebo ho máš normálně přes rameno? :wink:
Jako kabelka se mi líbí, kdyby to byla možnost kočár tašky, tak bych moc neváhala :slight_smile:
5. dub 2016 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda ja ji zatim nosim prez rameno ale bud siji holky na fcb hacky,kteryma se prichyti za vnitrni tasku na kocarek nebo se i prodavaji od firmy Lassig ci JJ cole. Zkusim najit foto.
5. dub 2016 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda tak davam foto hacku a i co jsem narychlo nasla kocarky. Jinak doporucuju velikost standart a verzi brush :slight_smile:
5. dub 2016 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. dub 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate prosim někdo foto jiz s vetsim dítětem? budeme muset koupit sportak, nas synek vyrusta z trojkombinace.... ale urcite chceme co největší, aby se tam vesel co nejdele....když třeba pujdeme na nejakou akci, tak az se prcek vyspinka v kocarku.... dekuji
5. dub 2016 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox z jakých stránek ji máš? Našla jsem zatím jen stadard, pár barev, bez kombinací :sweat_smile:
5. dub 2016 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Pro me 100x lepsi nez kdejaka prebalovaci taska. Je jedno kde ji postavim, vecer ji vezmu do vany a umeju, vypada pekne, ta standart je i velka a ve verzi brush ji ani nelze poskrabat :D driv jsem mela tasku porad od piti a blata a ted uz to neresim :slight_smile: vezmu ubrousek a utru. A pro me nejvetsi vyhoda nevypadam s ni jak uhnana matka co zapomela ze je taky clovek.
5. dub 2016 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
5. dub 2016 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda tak ja mam svou prvni z obag.cz - vybrala jsem si zvlast telo,ucha a vnitrni tasku. Druhou mam z fcb kde je nekolik skupinek. Bohuzel se zde prodavaji kabelky i draz nez nove. Neni problem dat jen za telo kabelky i 2 nebo 2,5 tis. Nebo idealne zajit do obchodu,to pak zalezi odkud jsi.
5. dub 2016 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2016 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox jakou barvu tašky jsi měla k šedému kočáru? :wink:
5. dub 2016 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, neprodáváte nekterá? ideálně poblíž ostravska :slight_smile:
6. dub 2016 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@panda_brnenska prodávám Elite. V případě zájmu pošlu bližší informace do zprávy.
6. dub 2016 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenule_1989 prodávám Elite. Nejsem z Ostravska, ale není problém poslat poštou - je pěkně skladný:slight_smile:
6. dub 2016 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaralota pošlete :slight_smile: jestli je vhodný i na běh :slight_smile:
6. dub 2016 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenule_1989 poslala jsem IP, jinak na běh by mohl vyhovovat (nemám vyzkoušené), ještě sportovnější je Summit - má větší zadní kola.
6. dub 2016 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raději bych verzi F.I.T. :slight_smile:
6. dub 2016 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda ahoj ja mam obe modre :D ted mam tu novou barvu Aqua, mame hodne doplnku modrych nebo do tyrkysova
6. dub 2016 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskaxox pěkný :slight_smile:
A prodávají ty vnitřky i někde jinde? našla jsem jen 2x kostkované (tartan), bílou a černou. Přitom na těch fotkách od tebe je více variant...

Já přemýšlím, jestli k šedému kočáru světle šedou nebo tmavě šedou. Tyrkys bych asi pak moc neunosila :sweat_smile:
6. dub 2016 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda na fcb je hromada skupinek kde svadlenky siji z ruznych materialu od obyc bavlny az po kozenku. Zadej si do vyhledavace obag a najde ti to asi 20 skupinek a tam najdes info a kontakty
6. dub 2016 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox sice jsem se pokoušela na fcb zaregistrovat, ale vůbec se v tom nevyznám a ani nějak nemám chuť :sweat_smile:

Nedá se nějaká šikovná švadlenka sehnat jinak? Nebo nemáš přímo na někoho kontakt? :wink:
Jinak se na to vybodnu a půjdu do trapný černý :confused:
6. dub 2016 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek