• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Bebé Beni Izzy, jaký je?

19. října 2016 
Super děkuji ... Našla jsem na netu i tento ale nenašla jsem žádný obchod v čr kde by ho měli Je dosti hodně podobný má totiž už polohovatelnou :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=MHIcoBFkY1Q
8. únor 2015 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@saportka Kamarádka si ho koupila před měsícem, má 160 cm a i když je rukojeť výš, nevadí jí to. (Je fakt, že mě dost zarazilo, že u tak drahého a jinak docela vychytaného kočáru možnost nastavení držadla chybí.) V Brně si ho můžeš ošahat a vyzkoušet (nejlíp i s dítětem) v Babycaru u Semilassa.
8. únor 2015 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé
@soleilll Děkuju :slight_smile: Koncem týdne si paní dojde pro XA Tak si tam hned zajedu :slight_smile: .. Mě to taky nevadí že nejde polohovat , ale pravda už to u toho nového mohlo bét,,,jen sem se tu zalekla té věty že je ideální pro větší osoby :grinning: :grinning:
8. únor 2015 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saportka valco máme my, bebe beni je jeho kopie. nevím proč už se valco neprodává, asi proto, že izzy prostě bylo úplně stejné a levnější, tak se valco nakonec moc neprodávalo.
8. únor 2015 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha!!! :slight_smile: škoda..
8. únor 2015 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@saportka tak teď koukám na to video, co jsi sem dala a vidím, že ho vylepšili. my máme ještě ten starý model, kde nejsou zadní kola nafukovací a kde není polohovací rukojeť. ale i tak jsme spokojení, po prvním dítěti je jako nový a je schovaný pro dcerku
8. únor 2015 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Prodej patří do bazaru. Děkuji za pochopení.”
9. bře 2015 ve 22:28 • kamilahrub
Dobrý den...čistě náhodou někdo neprodává Bebé Beni Izzy černý v top stavu? Děkuji :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den,premyslim taky o tomto kocarku.jak je to prosim s brzdou?ma ji uprostred nebo na kraji?a neprekazi pri chuzi?jeste se bojim trochu vysky te rukojeti.u sportaku ji mam kolem 100cm,takze pro me idealni,ale pritel si ji vzdycky da o dve polohy nahoru.ma 186cm.ale i tak se mi kocaerek libi.jen jsem ho teda bohuzel nevidela nikde nazivo..
28. srp 2015 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a je nejaky rozdil mezi typy z roku 2014 a 2015?diky za odpoved. :wink: nasla jsem za 3800kc rok 2015.
28. srp 2015 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
S kočárkem som veľmi spokojná - je ľahký, štýlový, pevný a veľmi praktické rozmery po zložení. Na zimu sa mi však zdá nedostatočne zateplený. Viac info v recenzii http://mammi.sk/bebe-beni-izzy/
19. únor ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@blahova_andrea kde ste kupovali kocik a je odpruzeny ci nie
26. črc v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemate vyzkouseny nejaky nanoznik ktery by na beni izzy pekne sedel. Ten origos se mi teda vubec nelibi.
19. říj v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek