Kočárek. Jaký je nejlepší?

momgabriella
30. zář 2020

Holky,jaký je nejlepší kočárek? Pořad si nejsem jistá jaký. Chtěla bych aby byl i trochu do terénu “na výlety” ale i městky. A jestli je dobra i trojkombinace? Dekuji za rady?

cherie24
30. zář 2020

@momgabriella já mám tudore ranger třeba a jsem spokojená. Je to česká značka, má dvojí odpružení, chodím s ním do lesa, na polňačky, chodím s ním běhat a zvládá všechno zatím. Občas mě udivuje, že se ještě nerozpadá, protože ho několikrát do týdne nakládám do auta i vlakem jsem s ním byla, kočár naložený taškami a autosedačkou a dítě v šátku, odpružení sedlo na maximum, ale dal to 😁 a vypadá pěkně, všude mi ho lidi chválí, že máme pěkný kočárek 😊 jinak trojkombinace NE! Ty autosedačky bývají fakt tragédie. Polystyrén obalený levnými plasty. Když jsem to viděla, sice sedačka krásně lehká, ale dítě bych v tom rozhodně vozit nechtěla teda.

sudylichozrout
30. zář 2020

Mam Jane Croswalk a jsem moc spokojena. Teren zvlada bezvadne a je lehoucky.

ba2te
1. říj 2020

Hrozně záleží, co od toho kočárku požaduješ a co vše využiješ a kolik do něj můžeš/chceš investovat 🙂 To, co je důležitý u kočárku pro mě, nemusí být důležitý pro Tebe atd. Já mám trojkombinaci Britax Go Big a jsem spokojená. Zatím projel všechno. Ale byli jsme se na kočárky podívat a vyzkoušet naživo, což doporučuju, protože sem třeba zjistila, že s Neonato Puro Urban se mi blbě jezdí a ABC Design Salsa 4 Air je na nás prcky moc vysokej 😉 Jinak se mi hrozně líbil BGB Fox a Cybex Priam, ale ta cena 😔

vladienka
1. říj 2020

My sme fakt hodne spokojny s Bugaboo fox, lahucky, prejde vsetko, korba sa da zlozit az na placku, takze mega skladny.. trojkombinace nie, ale obcas ju ponukaju s Maxi cosi atd tak vtedy ano

malvinz
1. říj 2020

@vladienka Ahoj, prosím tě jen o BGB fox - my ho vyřadili z výběru, protože potřebujeme terénní a bylo mi řečeno že jediný terénní byl od BGB Buffalo. Takže co se terénu týče, nebyl s ním zatím problém? Mám na mysli polní cesty, les atp..

leniczka23
1. říj 2020

Bugaboo. Dokud jsem ho neměla říkala jsem si že to je předřazena věc a není. Je to pan kočár s ohromným množstvím vychytávek. Nikdy už bych nechtěla jiný kočárek.

terla
1. říj 2020

Já teda budu mít již na třetí dítka kočárek Firkon flipper. Žijeme na vesnici, takže větší kola nafukovací a dobré odpružení bylo podmínkou a hlavně jsme vybrali pro větší korbičku. Vozidla jsem první dceru do roka v hluboký. Máme trojkombinaci, ale nějak náročný nejsme na pořízení kočárku. Cena byla okolo 12tis.No a ze zkušenosti jedné pěstostounky na přechodnou dobu, jsou nejlepší kočárky Takko. Vyzkoušela jich opravdu hodně a nyní dostali od Evy Farné Joolz (nebo něco podoného, nechce se mi dohledávat) a má do terénu velmi malá kolečka a téměř není odpružený. Ten si teda nechválila. Tak asi tak...

kikimas
1. říj 2020

Určitě trojkombinaci, ta se podle mě vždycky vyplatí 🙂

malvinz
1. říj 2020

@leniczka23 Máš ten Fox nebo který typ?

leniczka23
1. říj 2020

@malvinz já mam Buffalo.

nattt
1. říj 2020

@cherie24 celkem se v tom vyberu taky placam, tak diky za tip, toto zaujalo! 🙂

vladienka
1. říj 2020

@malvinz fox je v podstate nahrada za buffalo.. lesom obcas chodime a pohoda, polne cesty neviem, v Prahe ich moc neni 😁 pri prvej dcere sme mali Baby design a tie kolesa mi pridu cca stejne

journals
1. říj 2020

@malvinz ja jsem s foxem zatim projela vse. A ze toho spolu za sebou mame! Hodne cestujeme, hodne jezdime, fox me nikdy nezklamal.

journals
1. říj 2020

@kikimas vyplati... vyplati se investovat do bezpecnosti ditete 😉
Trojkombinace rozhodne ne

kikimas
1. říj 2020

Kamarádka akorát vybírá kočárek a chce abych s ní šla ho vybírat, já měla trojkombinaci, ale na co je dobrý se teďka zaměřit? Už jsem z toho fakt vypadla :D

kikimas
1. říj 2020

@journals My jsme to s ním zmákli, ale právě si nedovolím víc radit už 🙂

journals
1. říj 2020

@kikimas trojkombinace je i s autosedackou. A ty nebyvaji vetsinou uplne nejkvalitnejsi. Cest vyjimkam, ale tech moc neni. To radeji koupit starsi, kvalitni sedacku zvlast a k tomu kocar

kikimas
1. říj 2020

@journals Tak dneska už je zas výběr o dost větší a to je super, tak na to kouknem a uvidíme. 🙂 díky

versatilka
1. říj 2020

trojkombinace nemívají kvalitní autosedačky. Obecně nebrat. Pokud to není kočár od firmy, která se na sedačky specializuje, třeba cybex.
Volila bych kvalitní sporťák, na který lze nasadit korba. Za mě byl super EasyWalker. Projela jsem s ním všechno. Od města po zabahněné pole.

leniczka23
1. říj 2020

Právě třeba zmíněné Bugaboo má adaptéry na Cybex, maxi cosi a Romer, takže pouze na kvalitní autosedačky 😊

beyun
1. říj 2020

@leniczka23 přesně tak! Měli jsme na obě děti buffa, já jsem teda ani nepřemýšlela, ale manžel remcal proč dát 30tisic za kočár.. Ale po první jízdě a následnému odvození dvou dětí sám všude hlásí, že je to nejlepší kočár a investice se tady fakt vyplatí. Navíc jsme po 4 letech vození dvou dětí prodali jen o 7 tisíc levněji, než jsme koupili, tak to je úplně pecka. A to šel z domu úplně v perfektním stavu. Teď čekáme třetí mimčo, do buffa už bych ojetého nešla, protože buff je starý kočár, na kterého bysme nesehnali žádné náhradní díly ani nic, tak jsme koupili Foxe. Sice jsem chtěla dvojku, ale nakonec jsem koupila od paní jedničku, za perfektní cenu, rok ježděný, rok v záruce, včetně obří výbavy, tak nebylo nad čím přemýšlet. Jsou to fakt parádní kočárky!

majkll
1. říj 2020

Ahoj, taky mame Bugaboo fox 2 a jsme maximalne spokojeni. Je krasny, lehky, dobre se ovlada i jednou rukou. Kupovali jsme trojkombinaci. Autosedacka Britax romer, coz myslim, ze je kvalitni znacka🙂

journals
1. říj 2020

@majkll Bgb jsou dvojkombinace 😉 autosedačky se dokupují zvlášť, proto je k nim adaptér 😉

vladienka
1. říj 2020

@journals niektore obchody mozno ponukaju taku vyhodnu “trojkombinaciu” s britax, atd

journals
1. říj 2020

@vladienka ale to pořád není trojkombinace, jen výhodná nabídka prodejce. Holky v tom pak budou mít akorát zmatek 😀

penelopaw
1. říj 2020

Inglesina magnum, podvozek Ergo Bike - odpružený, velký úložný koš (vejde se i batoh), velká korba na miminko, jde nasadit do sedu jako sporťák, po i proti směru jízdy, kočárek je snadno ovladatelný.

purplerain
1. říj 2020

Baby Jogger City Elite, pokud ti nevadí trojkolka. Kvalitní, stabilní, ale dražší. Kočár je prostorný, takže se v pohodě vejde i triletak, terén projede v pohodě a skládá se jedním pohybem na placku. Jenom hluboká korbička je poměrně vysoko, takže pokud jsi malá, nemusel by vyhovovat. Jinak od značky Baby Jogger jsou skvělé ještě City Mini GT, které je více do města, ale terén nějaký také zvládne. Nebo Summit X3, který je naopak i do hodně obtížného terénu.

zelenaesmolda
1. říj 2020

@momgabriella trojkombinace ne,sedacku kup zvlast kvalitni.

ninolleta
5. říj 2020

Trojkombinaci nebrat, určitě autosedačku kupovat zvlášť.