Opravdu terénní kočárek

tretera
21. říj 2017

Dobrý den chtěla bych poprosit o radu rádi bychom pořídili nějaký kočárek který bude opravdu dobře zvládat i horší terén máte nějaký tip ?

veronikav31
21. říj 2017

Máme navington corvet, jezdíme s ním jak do města tak i do terénu-les,pole,louka, vše zvládá v pohodě, kamínky-štěrk,kořeny stromů a v pohodě. Jsem s ním naprosto spokojená,máme jej na dcerku a měnit nebudeme ani na druhé dítko

tretera
autor
21. říj 2017

@veronikav31 koukám na to na internetu předpokládám že kolečka se nedají sundat ? Potřebuji aby kočárek byl opravdu skladný a kolečka si dala jednoduše odejmout

majkylove
21. říj 2017

Za nás rozhodně Hartan,ano cena je tam vysoká,ale opravdu odpovídá kvalitě.uz odjezdil dvě děti a že my ho vůbec nešetřili,jezdil nejhorší terény co si umíte představit a teď čeká na třetí dítko a věřím že ho zvládne stejně dobře.doporucuji všemi deseti

tretera
autor
21. říj 2017

@majkylove tak to bych tedy podle těch malých plastových koleček neřekla

majkylove
21. říj 2017

@tretera ty máme do města a nejsou plastové a divila by jste se co i tyhle kolečka zvládly,ale máme samozřejmě vyměnitelnou přední nápravu do terénu 😉

lovely_creature
21. říj 2017

Mám TFK Joggster, teréní kočár ( na běh ) ,

sthanina
21. říj 2017

Máme Jané Crosswalk a zatím projel všem. (Polní cesta, kamení, štěrk, les...) Nejvíc oceňuji "nedofukovací" a jdou jednoduše sundat. Otočnou sedačku oceňuje hlavně syn... Bydlíme v bytě, potřebuji, aby byl kočárek skladný. Já jsem naprosto spokojená

misa357
21. říj 2017

@tretera Inglesina, s podvozkem Ergo bike. Jezdím s ním po loukách, polních cestách, i v lese. Kolečka se dají rychle a snadno sundat.

anyza
21. říj 2017

Ahoj, taky moc doporučuji Inglesina s podvozkem ergo bike, je krásně skladný a kolečka jsou dobře oddělat a navíc není moc široký vejde se dobře i třeba do autobusu a průchodnost terénem 1* 🙂 Teď máme sporťák Baby Jogger Summit x3 a taky není špatný, ale ta inglesina to je srdcovka ❤

pecora
21. říj 2017

Tak za nas taky Hartan. Bydleli jsme na vesnici a byl uzasnej. Cena teda vyssi ale opravdu stal za to. Bohuzel jsem ho kupovala az jako 3ti kocarek...ostatni po mesici leteli z domu takze se trosku prodrazil ale opravdu to stalo za to

majvik
21. říj 2017

do extrémního terénu mám osvědčený Roan Marita na nafukovacích kolech - jezdili jsme s ním i za tatínkem na pole - tzn, přejet hluboký příkop a potom se kodrcat několik set metrů přes čerstvě zorané pole. A když opomenu ty nánosy bahna na něm potom, tak zvládal celkem bez problémů🙂

veronikav31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jizi
21. říj 2017

B.O.B. Utility Sport - všechny tři kola má na rychloupínáky, je odpružený, dá se na něj dokoupit i hluboká korba a na adaptéry dáš i vejce.

tretera
autor
22. říj 2017

@majkylove no já mám Gmini takže vím ze malý plastový kola zvládnou prd ;) ale jestli se tam dá vyměnit podvozek tak to je fajn

tretera
autor
22. říj 2017

Ten je úžasný přesně něco takovýho bych chtěla @jizi Můžu se zeptat jakou má nosnost ? Koukala jsem na X lander X run ten vypadá takhle podobně ale zarazilo mě že maximální nosnost je 15 kg a to mi připadá dost málo

tretera
autor
22. říj 2017

@anyza na ten baby jogger jsem teďka koukala chci se zeptat dají se kolečka sundat ?

tretera
autor
22. říj 2017

Já jsem asi špatně upřestnila že mi jde hlavně o sporťák kdyby k tomu byla i korba tak to už je jako fajn navíc ale jde mi hlavně o tu sportovní verzi@veronikav31

alexovka
22. říj 2017

Máme Baby jogger summit x3 a spokojenost veliká. Teď jsme s ním byli i na dovolené a do letadlo ho vzali v pohodě. Jen na rentgen jsme museli sundat jedno zadní kolečko. Jinak syn je v něm od 6ti měsíců.

veronikajanova
22. říj 2017

@jizi Věřím, že jezdí pěkně, ale ten vzhled je hrozný...

jizi
22. říj 2017

@veronikajanova To je věc názoru, pro mě je to nejkrásnější kočár vůbec 🙂

@tretera Zvládli jsme v něm v pohodě povozit dospělýho chlapa, oficiálně se uvádí vezená osoba max 17 kg, košík 4 kg a síťka 1 kg. V tom našem jsem běžně vozívala ze školky obě holky - čili kolem 25-30 kg. Hodně dobrý mi přišel i TFK Joggster III 16". I on se velice snadno rozloží na placku, kola na rychloupínáky. Už jsou to teda tři roky, ale dělali jsme v redakci velký text běžeckých kočárků a vozíků, tak kdyby tě zajímala celková nabídka: http://www.bezvabeh.cz/clanek/3276-behani-s-mim...

veronikav31
22. říj 2017

@tretera však hlukoká korba se dá vyměnit za sporťák... 🙂 sporťák používáme pro dceru od jejích 5 měsíců, teď má 21m a pohoda, jsem s ním spokojená, vejde se do něj, vleze si do něj i sama a sleze z něj taky sama. Tady máš podrobnější informace: https://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/navi... . A buď se může koupit hluboká korba s konstrukcí nebo sporťák s konstrukcí nebo dodávají i kombinaci.

teraolli
22. říj 2017

TFK kočárky. Používám ho už na druhé dítě a neměnila bych.

tretera
autor
22. říj 2017

Mě se teda vzhledově líbí ten bob a jemu podobné @veronikajanova

tretera
autor
22. říj 2017

Super moc moc děkuju určitě se na to podívám já právě sháním něco takového co by mělo opravdu velká kola aby to zvládla i nejhorší terén a aby se ta kola dala sundat a já jsem kočárek jednoduše složila aby nezabíral místo v autě kvůli tomu jsem si teď pořídila G mini kočárek kvůli skladnosti ale ten bohužel nesplňuje ten požadavek na terénní schopnosti @jizi

tretera
autor
22. říj 2017

Můžu ještě dotaz jde ten bob dát do úplného lehu ? @jizi

michaela_hermanice
22. říj 2017

Nam v obchode radili bud Easywalker nebo Xlander. Nakonec jsme kvuli cene zvolili xlander.

tretera
autor
22. říj 2017

A můžu se zeptat jaký konkrétně zrovna tady zkoumám jestli bych radši koupila X run anebo XA @michaela_hermanice U toho X run m vadí že se nedá položit úplně opěrka u sporťáku do polohy lehu

backspace
22. říj 2017

My máme Boba od britaxu a do terénu je to skvělý kočár! Kolikrát se mi stalo, ze jsem zabloudila v lese a jela pak takovým terénem, ze jsem myslela, ze je to jeho poslední jízda....v lese a na poli jsem každy den tak dvě tři hodiny a pořad jezdí skvěle. Do lehu jde dat, co však vnímám jako nevýhodu, ze nejde dat uplne do rovného sedu, ale to jsem vyřešila zvlášť koupenyma popruhama a přitáhla si opěradlo podle potřeby.

michaela_hermanice
22. říj 2017

@tretera mame ten XA. Mimco teprve cekame (na prosinec), takze vlastni zkusenost nemam, ale doporuceni v obchode a recenze na internetu nas presvedcily a verim, ze budeme spokojeni ;)

michaela_hermanice
22. říj 2017

@tretera jedine minus teda je, ze v trojkombinaci neni moc vyber, co se tyce barev (korba seda, sportak vyber ze 4 barev a vajicko cerne).