Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

stratford
9. dub 2013

AHOJ HOLKY, ČEKÁME DRUHÉ Mimi a chci vyprat korbičku, ale nemůžu to z těch pásů sundat, máte někdo zkušenost ?
S kočárkem jsme byli moc spokojeni a budeme používat i na druhé dítě. Prala jsem vždy ale jen sporťák.

martinamil
21. dub 2013

@stratford kterou korbičku máš na mysli? Windoo? Které pásy? Já prala nedávno, když jsem dávala kočár bráchovi, tak si snad vzpomenu. Ale šlo to naprosto v pohodě.

hadassah
30. kvě 2013

ahojte, veľmi sa mi páči bebe confort HT, mala som jeden vyhliadnutý na bazoši, ale už nie je v ponuke, zrejme sa predal a keďže som len na začiatku 6. mesiaca, nechcela som ho hneď kupovať.
Ak náhodou niekto z tejto témy bude mať na predaj kombináciu hlboký + šporťák + vajíčko, tak ma môžete kontaktovať do IP. V podstate stále sledujem aj bazárik.

sampo
7. čer 2013

zenyyy, potrebujem HELP! neviete nahodou, ci sa da zohnat nahradne madlo na sportak? neviem ho za ten svet najst doma 😒

dundy27
12. čer 2013

ahojte, hnedy High Trek na predaj u mna v bazariku...IP

jennyska
4. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Bébé Confort a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/bebe-confort-high-trek/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

aandulinka
26. pro 2013

dievcata, nestiham to tu citat, ale zaujima ma nanoznik na tento kocik... kde kupim? diki diki

vercajelinkova
1. led 2014

Mohla byste mi, prosím, některá napsat vnitřní rozměry hluboké korby? Děkuji

dundy27
1. led 2014

@vercajelinkova ...mozno niekto aj premeria, ja uz vanicku nemam, len sportovu cast

auduka
8. led 2014

Ahoj holky,

vybírám kočárek a zajímalo by mě, jak je tento kočár vysoký, když je na něm nasazená hluboká korba, myslím Windoo? Našla jsem akorát výšku sporťáku. Nemůžu to na netu najít, poradíte?
Předem děkuji.

yvonne1
8. dub 2014

Ahojte těhulky a maminky 🙂 Chtěla bych se Vás zeptat na názor ohledně kočárku. Jsem ve 26tt a koukám po kočárku pro malého. Ale je tu otázka jestli klasický kočárek s pevnýma kolečkama, nebo ten s těma otočnýma. Nevím si rady a nemám ani nikoho v okolí, kdo by měl nějaké zkušenosti. Prosím poraďte. Děkuji 🙂

radushka
20. kvě 2014

Holky prosím, vás, nevíte, jestli jde koupit náhradní boudička na sporťák? Nás už poctivě odjezdil přes 4 roky a hci ho prodat, akorát tu boudičku bych eventuélně koupila novou.Nevíte, kde se dá sehnat?
@yvonne1 já mám hightrek a nevyměnila bych ho za žádný jiný.Jedno otočné kolečko vepředu je úplná bomba.Kočár se zvrtne na metru a hned jedeš v protisměru. Ze začátku si sice musíš uvědomit, že jako trojkolka se chová jinak , než klasika, ale po první jízdě je to všechno zapomenuto a pak už jenom plynulá pohodová jízda 🙂

evaevelina123
22. kvě 2014

Caute baby, ja mam high trek - trojkombinaciu, kupovala som ho pred tromi rokmi, je to najuzasnejsi kocik na svete! Pri rozhodovani nevahajte....vysoky, elegantny, vhodny do kazdeho terenu, lahucko jazdi. Vanicka je priestranna, da sa upevnit do auta aj ako autosedanka. Kolesa su neznicitelne, len sa dofukaju a ide ako pierko aj v cerstvo napadanom snehu. Kocik je velmi kvalitny, po kazdodennom trojrocnom pouzivani vobec neskripu a nevrzgaju kolieska, ako niektorym smejdakom. Nanoznik som kupovala univerzalny zn. Emitex, dobre na kocik sedi.

stratford
14. čer 2015

ahoj holky prodávám náš milovaný high trek, více v albu 🙂

agusek
26. lis 2015

@luucia prosím Vás jak je korba velká? děkuji 🙂