Kočárek Brio. Víte o něm něco?

peda
17. únor 2009

Holky,nemáte některá kočárek brio,nebo nevíte o něm něco?
Díky

yofresh
13. kvě 2009

Taky by me to zajimalo, obzvlast typ BRIO Sing

evamik
16. čer 2009

Ahoj holky, máme Brio Go a jsem s ním docela dost spokojená... Jen podvozek není úplně ideálně skladnej do menšího kufru.
Kdyby vás něco zajímalo, ptejte se... 🙂

janac
17. čer 2009

evamik: uz mas i sportak vyzkouseny?

evamik
18. čer 2009

Jani, ne ne, na sporťák se chystám teď o víkendu. 😉 Ale zdá se mi, že to bude OK, je dobře polohovatelný a malá v něm bude dost chráněná.

janac
18. čer 2009

🙂 Zajimalo by me jak se jezdi s tema koleckama.... co lesni cesta? a sjizdeji se? vazne o kocarku uvazuji 😀

evamik
19. čer 2009

Jani, rozhodně to není ideální kočárek do terénu, ale my s ním jezdíme všude, i v lese apod. 😉 Akorát jsme teda měli trochu problém v Krumlově - ty obrovský kostky už byly dost náročný, jak je ten kočár neodpruženej, tak Madlence docela nadskakovala hlava. 😅 Ideálně se s ním jezdí po rovným povrchu, to jede fakt sám! 😉 Pokud bydlíš ve městě a většinou se budeš pohybovat po chodníku, tak je to naprosto ideální... Já jsem s ním hrozně moc spokojená - je lehoučkej a strašně snadno ovladatelnej, dá se s ním otočit na místě dvěma prsty. 😵

janac
20. čer 2009

Evi to jsem si prave myslela, ze bude neodpruzeny a na horsim terenu to bude znat.... ja tedy premyslim ted o Briu Sing.. mam dobrou nabidku od jedne maminy.....

janac
24. čer 2009

tak jsem si poridila Brio Sing, tak jestli nekdo ma nejake otazky, klidne at pise 🙂
kocarek mi dneska dorazil postou, tak zatim pouze zkusenosti z prvniho pohledu....

janac
25. čer 2009

taakze Brio Sing je naprosto super 🙂 uz sme s nim jely....suprovy jednoduchy skladani, krasne jede....prostorny pro rok a pul lete dite....

monivo
4. pro 2009

Kočárek Brio Sing je odpružený !!!!!!

andrea
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baarca
17. únor 2010

Ahoj, můžu se zeptat na zkušenosti s Brio Sing po nějaké době? Jak jezdí teď v zimě? Máme Inglesinu a uvažuju, že by se hodil i nějaký lehčí sporťáček a Brio mě celkem oslovilo.

denis19
2. bře 2010

holky, jak je to s brio go na sídlišti, kde není dokonale hladký chodník????? 😲

lulii
2. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Denis, zkus se mrknout na tuhle diskuzi, poradí ti tam. Je to přímo diskuze o brio go 😉

pitrska85
17. kvě 2010

Ahoj, ráda bych poprosila nějakou majitelku kočárku Brio Sing a pár zkušeností s ním 🙂 Včera jsem ho viděla v obchodě a na první pohled se mi mooc zalíbil, tak bych ráda slyšela od někoho nějaké poznatky přímo z provozu 😎

marings
20. dub 2014

@janac Dobry den,
mam spoustu dotazu ohledne tohoto kocarku 🙂
Je kocarek odpruzeny? Pokud ne, drnca dost na nerovnem povrchu? A co jizda ve snehu? U sportovni casti jsem se docetla, ze se neda dat do lehu, to je asi velke minus napr. u pulrocniho ditete? A da se na nej pripevnit sedacka Maxi-Cosi?
Dekuji.

pellullinka
20. dub 2014

@marings ahoj, koukni sem https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocikovanie/...
je to diskuze jen o kočárku brio go. k tvým otázkám, odpružený je, hezky houpe, nepřijde mi že by drncal (máme za sebou teprve 2 procházky), ale i po kostkách jsme jeli celkem v klidu. Ve sněhu netuším,ale dají se koupit velká kola i dopředu. Ano, sportovní část nejde zcela do lehu, ale mě ten sklon přijde v pohodě a myslím, že úplný leh není potřeba. A ano, dá se na něj připevnit vajíčko maxi cosi, my ho máme

andilekpanenka
5. bře 2015

@marings zvolila jste nakonec kočárek brio sing?

andilekpanenka
5. bře 2015

@pellullinka taky jsem nacihla,ale o brio sing jsem nenašla nic. Slehla se po tech kocarcich zem 😀