• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Brio. Víte o něm něco?

5. března 2015 
Holky,nemáte některá kočárek brio,nebo nevíte o něm něco?
Díky
17. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by me to zajimalo, obzvlast typ BRIO Sing
13. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme Brio Go a jsem s ním docela dost spokojená... Jen podvozek není úplně ideálně skladnej do menšího kufru.
Kdyby vás něco zajímalo, ptejte se... :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evamik: uz mas i sportak vyzkouseny?
17. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ne ne, na sporťák se chystám teď o víkendu. :wink: Ale zdá se mi, že to bude OK, je dobře polohovatelný a malá v něm bude dost chráněná.
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zajimalo by me jak se jezdi s tema koleckama.... co lesni cesta? a sjizdeji se? vazne o kocarku uvazuji :grinning:
18. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, rozhodně to není ideální kočárek do terénu, ale my s ním jezdíme všude, i v lese apod. :wink: Akorát jsme teda měli trochu problém v Krumlově - ty obrovský kostky už byly dost náročný, jak je ten kočár neodpruženej, tak Madlence docela nadskakovala hlava. :sweat_smile: Ideálně se s ním jezdí po rovným povrchu, to jede fakt sám! :wink: Pokud bydlíš ve městě a většinou se budeš pohybovat po chodníku, tak je to naprosto ideální... Já jsem s ním hrozně moc spokojená - je lehoučkej a strašně snadno ovladatelnej, dá se s ním otočit na místě dvěma prsty. :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jsem si prave myslela, ze bude neodpruzeny a na horsim terenu to bude znat.... ja tedy premyslim ted o Briu Sing.. mam dobrou nabidku od jedne maminy.....
20. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si poridila Brio Sing, tak jestli nekdo ma nejake otazky, klidne at pise :slight_smile:
kocarek mi dneska dorazil postou, tak zatim pouze zkusenosti z prvniho pohledu....
24. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taakze Brio Sing je naprosto super :slight_smile: uz sme s nim jely....suprovy jednoduchy skladani, krasne jede....prostorny pro rok a pul lete dite....
25. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek Brio Sing je odpružený !!!!!!
4. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. led 2010 v 16:20 • andrea
Ahoj, můžu se zeptat na zkušenosti s Brio Sing po nějaké době? Jak jezdí teď v zimě? Máme Inglesinu a uvažuju, že by se hodil i nějaký lehčí sporťáček a Brio mě celkem oslovilo.
17. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak je to s brio go na sídlišti, kde není dokonale hladký chodník????? :astonished:
2. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=89135&vOffset=240&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end

Denis, zkus se mrknout na tuhle diskuzi, poradí ti tam. Je to přímo diskuze o brio go :wink:
2. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych poprosila nějakou majitelku kočárku Brio Sing a pár zkušeností s ním :slight_smile: Včera jsem ho viděla v obchodě a na první pohled se mi mooc zalíbil, tak bych ráda slyšela od někoho nějaké poznatky přímo z provozu :sunglasses:
17. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janac Dobry den,
mam spoustu dotazu ohledne tohoto kocarku :slight_smile:
Je kocarek odpruzeny? Pokud ne, drnca dost na nerovnem povrchu? A co jizda ve snehu? U sportovni casti jsem se docetla, ze se neda dat do lehu, to je asi velke minus napr. u pulrocniho ditete? A da se na nej pripevnit sedacka Maxi-Cosi?
Dekuji.
20. dub 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marings ahoj, koukni sem http://www.modrykonik.cz/forum/na-kocikovanie/kocik-brio-go-mate-zkusenosti-na-co-si-dat-pozor/
je to diskuze jen o kočárku brio go. k tvým otázkám, odpružený je, hezky houpe, nepřijde mi že by drncal (máme za sebou teprve 2 procházky), ale i po kostkách jsme jeli celkem v klidu. Ve sněhu netuším,ale dají se koupit velká kola i dopředu. Ano, sportovní část nejde zcela do lehu, ale mě ten sklon přijde v pohodě a myslím, že úplný leh není potřeba. A ano, dá se na něj připevnit vajíčko maxi cosi, my ho máme
20. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marings zvolila jste nakonec kočárek brio sing?
5. bře 2015 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka taky jsem nacihla,ale o brio sing jsem nenašla nic. Slehla se po tech kocarcich zem :grinning:
5. bře 2015 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek