Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

lindule1977
14. kvě 2013

Chtěla jsem se zeptat jestli už někdo máte ten nový kočárek Britax Affinity http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... nebo Britax B-Motion (ten teda nevím jestli už je v prodeji) http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/b-m... Dřív sme měli Britax B-Smart a byli jsme moc spokojení až teda na občasný problém s brzdama, teď na druhé mimčo bychom chtěli pořizovat něco podobného v tom stylu a tyhle se nám líbí (i když teda Affinity je cenově dost vysoko). No zatím sem nenarazila na někoho kdo je má, tak až se tu někdo objeví, moc by mě zajímalky zkušenosti. Děkuju moc.

brunhylda
28. led 2017

@tehulkaivet a nešlo by se domluvit v obchodě, třeba by ti ji objednali jako náhradní díl

tehulkaivet
28. led 2017

@brunhylda už jsem psala tak čekám na odpověď... děkuji moc

majandra33
22. dub 2017

@ellar muzu se teptat jak jse byla spokojena s temi terennimi koly? Uvazujeme o nich tak zda investice nelitujete. Dekuji

majandra33
22. dub 2017

@ivchez jak jste prosim spokojena s terennimi kolecky? Vyplati se investice? Dekuji

ellar
22. dub 2017

@majandra33 Nemůžu říct, jestli litujeme nebo ne. Když jsme šli do terénu (les, polní cesta a letos hlavně sníh!!!), tak byly super. Na druhou stranu jsme na takové místa moc nechodili, takže jsme je nepoužívali moc často, vzala jsem si raději Manducu. Ale např ve sněhu bych to bez nic vůbec neutáhla. Takže zvaž, kam budete s kočárkem chodit a jak často. Bez nich by to šlo opravdu špatně.

ivchez
24. dub 2017

@majandra33 zatím nemůžu podat recenzi. Jsem zatím s malým v porodnici.

brunhylda
1. kvě 2017

@eemilka tak jsme taky pořídili Lascal Buggy board MAXI, ale nejde mi to ke kočáru připevnit. Můžete mi prosím poradit na kterou tyč jste stupátko přimontovali. Díky

veroniquecz
1. kvě 2017

Určitě doporučuji B motion. My máme ještě klasicky. Projel všechno! Od narození malé ujel přes 2.000 km a je pořad v pohodě! Za mě 🔝👍

salome51
25. kvě 2017

Dievčatá, chcem kúpiť športový kočík Britax Affnity pre 10 mesačného syna. Tento kočík má ale korýtkové sedenie. Myslíte si, že to bude synovi vhovovať? Trochu sa toho bojím. Je dosť veľký aj pre väčšie dieťa?

hubaakuba
12. črc 2017

Ahoj holky nemůžu to tady najít. Musela jste některá měnit přední kolo u britaxu b-motion
Mám tam díru a nevím jestli to zvládnu vyměnit doma, nebo musím někam do servisu? :/ Díky

veroniquecz
12. črc 2017

@hubaakuba jedno jsme kupovali nové cele a druhé opravil doma manžel.

gabculkaa
4. únor 2018

Ahoj holky, zkusím to tu oživit - řeším kočárek a vypadá to, že nakonec vyhraje b motion - 4 plus. Ale přeci jen se chci zeptat na vaše zkušenosti. Budu stručná - nevytřásli jste v hluboké korbě buggy z dítěte duši, když ty pružinky na pérování tam jsou víceméně jen pro parádu? Jak moc vám vadila nemožnost otočení dítetě k mamince ve sporťáku? Počítám, že malý tam půjde cca v půl roce a pokud bude úzkostný po tatínkovi, tak budeme denně chodit s muzikou..

ivchez
4. únor 2018

@gabculkaa ahoj mám plusko a malý byl v korbičce do října od dubna. Jak začal sedět měla jsem strach tak šel do sportáku. To že je otočený ven mu nevadilo. Nahoře je průhled kde ho vidíš.
Jen teda co musím říct, že je na skládání např do auta dost těžký. Takže jsem si ted koupila na takové tu šup do auta z auta např na poštu atd golfky ikdyž jsem si je nechtěla původně kupovat a vzala kvůli tomu plusko. Navíc malý je dost hubený drobek takže by mi klidně stačila i klasická verze. Ta ale zase nemá tu super velkou střechu a polohování. Takže má to své pro i proti . Každopádně na řízení a procházky je to bomba kočár a že já jsem na vesnici tak projede fakt vše Do terénu mám ty terénní kola na výměnu a zatím vše zvládl. Sporták se teda řídí mnohem snáze než verze s hlubokou a ano v hlubokém to fakt kodrcá a po štěrkové cestě byl chudák vyklepaný řádně. Ale u toho sportáku to není vůbec znát ten pruží hezky. Kdys něco chtěla vědět tak piš.

ivchez
4. únor 2018

Hluboký

tmagda
8. únor 2018

@gabculkaa Mám už druhé dítko odvozené v BM3, kočár je to suprový, to že je prcek otočený proti mě, tedy po směru jízdy mi nevadí, naopak se to oběma moc líbilo - mají krásný výhled. Kočárek mi přijde lehký. Co mi přece jen vadí, že máme hooodně ale opravdu hodně sjetá kola. Nevím jak ostatní, ale toto je jediné minus, které já tedy na tento kočárek mám. Mladší je starý rok a půl, už raděj chodí, tak teď přemýšlím nad nějakým kočárkem jen na popojíždění. Kočárek už máme 3,5roku a stále žije. Dokonce jsem měla malého v korbičce a dcera seděla na okraji korbičky. Měla jsem strach, že prasknou adaptery, ale vydržely to. Takže já můžu jen doporučit. A co se týče toho kodrcání, tak nepřijde mi, že by to bylo až tak hrozné. Dokonce bych řekla, že u jiných kočárku to bylo daleko horší...

gabculkaa
8. únor 2018

@tmagda díky moc za postřehy!

maks
11. led 2019

Ahojky, budu prodávat adaptéry na vajíčko Cybex ke kočárku Britax B-motion, kdyby měl někdo zájem, prosím sz

nihasa
2. čer 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli se nenajde dobrá duše a nepomohla by mi…
Mám britax ale jiný typ a potřebuji vyměnit kola, ty ale nemůžu sehnat, potřebovala bych zjistit ideálně rozměry předních a zadních kol(jejich prumer) a o co mi jde asi nejvíce, zjistit šířku a délku těch tycek (ojnicek) či jak se tomu říká, co se zasazuji do konstrukce.
Moc moc prosím!!! Najdu u vás pomoc? Už jsem zoufalá, nevím kam jinam se obrátit. Kolečka mě zajímají hlavně u motionu. Kolecka na affinity jsem neobjevila, krom tech předních terén., ty ale úplně nepotřebuji... Moc děkuji předem!

veroniquecz
2. čer 2020

@nihasa ono na každý daný typ jdou jen předem daná kolečka. Chtěla jsem na bmotion 4 gelová a bohužel 😓

nihasa
2. čer 2020

@veroniquecz tak moc děkuju za odpověď... To mě opravdu nepotesilo. Já četla od jedné maminky, že ta osicka šikovný tatínek dokáže vyoperovat a přehodit právě... Tak jsem trochu doufala

veroniquecz
2. čer 2020

@nihasa tak třeba možné to nějak je, ale mě řekli v obchodu tohle 😓