• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

13. ledna 2017 
@ellenora My máme taky B-Motion a mám teda jinou zkušenost, pro vysoké lidi právě je, já mám 173 cm a muž 198 a krásně se nám s ním jezdí právě díky polohovatelnému madlu, bydlím na vesnici a diry zvládá krásně a to jezdíme hodně i na hory, jinak tu vložku jsem prala normálně na 30 v pračce a bez problémů :slight_smile: My už teda máme sportak a jsme spokojeni moc.
17. únor 2016 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bbibianca Kupovala jsem Emitex myslim na tříkolku (poradila mi prodavacka v kasparku, ze to sedi i na ctyrkolky)..sedi vyborne, je tam okenko a stoji snad polovinu co original.
20. únor 2016 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nebudete nekdo affinity prodávat hnědý nebo khaki ??
31. bře 2016 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo motiona s polohovanim nozicek???
31. bře 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tento tyden jsme vytahli prvne sportak B-motion a musim rict, ze oproti jejich kocaru s korbou je to rozdil jako blazen. Jak je zatez nekde jinde, tak najednou se paradne zveda, ovlada a opravdu me mile prekvapil! Takze ten prvni pulrok nastvani snad spokojenost se sportakem brzy smaze :wink:
1. dub 2016 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ellenora jjo, u nás je to podobné. Se sportákem se úplně krásně manipuluje a úplně je super...
1. dub 2016 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jake mate zkusenosti s hlubokou korbou na zimu? Libi se mi korba Affinity, ale v obchode me odrazovali, ze je to pry nejuzsi korba a v zime se mi mala do ni s fusakem nevedje. Termin mame v zari. Diky  :slight_smile:
15. kvě 2016 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anettp je pravda, že moc široká není, ale hodně kočárů má stejný rozměr. Je to prostě taková ta "moderní" korba, žádný koráb. Já tam měla malou s fusakem do necelých 7 měsíců.
15. kvě 2016 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja ma korbu z modleu Bsmart pred 5 lety a kdyz se zacal malej otacet, tak sel do sportaku v lehu s mirnym naklonem nez sedel. Nebyl zadny problem. Dokonce ta korbicka mela ocka na ksirky, ale to jsem neshanela... Ted mame bagile z roku 2014 na druhe a tesim se. Super skladne, zadna silena vaha, vesnicky teren bez problemu :slight_smile:
15. kvě 2016 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, mám na prodej na zakázku šitý set nánožník, clona, taška z kočárkoviny na fotu, kdybyste měla některá zájem, info do IP.
15. kvě 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsme pevně rozhodnuti pro sporťák Britax B-Motion 4 Plus. Jakou korbičku k tomu doporučujete? Měla by tam jít napasovat Britax Affinity 2 carrycot či Britax Carrycot (aspoň co říkali v obchodech).

Děkuju za tipy!
4. čer 2016 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prodávám Britax Affinity - dvojkombinace, konstrukce stříbrné barvy. V ceně je podvozek stříbrné barvy, sporťák, korba, podložka do sporťáku – červená barva, nánožník, terénní kolečka (použity pouze 2x - skvělé do terénu), pláštěnka na korbu i sporťák, vložka do sporťáku pro miminka (nepoužito).. Kdyby měl někdo zájem písnětě. Děkuji.
15. čer 2016 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, potřebovala bych poradit, který kočárek sporťáček značky britax je nejlepší do terénu? (polní cesta, kamení, jak se s ním jezdí ve sněhu) :slight_smile: potřebujeme skladný ale do terénu, protože jsme na vesnici a jezdíme na výlety do přírody. Děkuji a každou radu :slight_smile:
2. zář 2016 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte prosím někdo na kočárku Britax affinity připevněné stupátko pro staršího sourozence?
2. říj 2016 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den, prosim o radu, mame b-motion a sjely se na zadni kolecka, tak, ze uz tam vykukuje nejaky jako vyplet ci co, a shanime alternativu porizeni celych kolecek za 1200... neresil uz nekdo takovy proble? v cyklo servisech rikaji, ze ac to maji psane jako velikost 10" tak to neni a 12" by uz bylo zase moc... dekuji za radu
3. říj 2016 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosím poradit od zkušených maminek co mají britax b-motion (bez pluska) jak se vám vešly děti do kočárku připoutané??? Máme kočárek necelý týden a jelikož je už zima a chladno, přidělala jsem si dovnitř zimní fusak od emitexu a malej se tam sotva vejde k připoutání, tak jestli jde nějak ze zadní části popruhy více uvolnit, nikde jsem to nenašla, jen vepředu přímo u mimča, což je jen strašně malý kus. Když malého navleču do zimního má to jen tak tak a to mu je půl roku, jak bych to praktikovala za rok, to teda netuším :zipper_mouth:
16. lis 2016 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dinushka00 my ted koupili ten B motion plus a do terénu si koupili ty jejich terénní kolečka.
16. lis 2016 ve 20:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten kočárek prostě milují.
16. lis 2016 ve 20:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ponickova my si k tomu koupili tuhle. Ta druha co je prošívana do pruhu na nanožniku je mnohem užší a v zimě se to do toho asi fusak s mimi nevejde. I v obchodě nám prodavačka řekla, ze je sice hezká, ale malá. Tak jsme vzali tuhle a je skvělá
16. lis 2016 ve 20:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbibianca my kupovali plastenku od emitexu na trojkolku tusim, stala neco malo pres sto korun a sedi paradne, schiva i prebalovaci tasku a madlo
21. lis 2016 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevíte někdo zda na ten motion plus jde pak ma sporťak sehnat u emitexu plastenka? Ta originál je drahá a nemá tam okynko tak když chceš zkontrolovat mimčo není se jak dovnitř rychle dostat. Ideální by byla nějaká s okynkem.
21. lis 2016 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eemilka dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké stupátko jste k afinity nakonec vybrala. taky budu pořizovat. díky
29. pro 2016 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eemilka děkuju za tip.
30. pro 2016 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustrachana ahoj, můžeš mi napsat za kolik ho prodáváš a fotku?Děkuji moc Ivet
8. led ve 13:35  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.neprodava nekdo korbicku affinity 2 hnedou? Dekujii
13. led v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat,vy co máte na britax i hlubokou korbu tak když ji nacvaknete na adaptery,houpe se vám?ne moc ale není pevná,jestli je to normální nebo ne.
13. led v 08:55  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezs2716 No pokud s ní pohnu rukou, tak se zhoupne. Ale sama od sebe ne. Nebo i když přejedeme po nějakém hodně nerovném terénu, tak se zhoupne. Jinak je dost pevná. Měla jsem z těch plastů strach, už jsem na ni odvozila dceru a teď syna. Někdy mám malého v kočárku a dcera sedí úplně na špišce korby a drží se madla, tak se to prohne. Ale drží to.
13. led v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmagda - děkuji za odpověď,taky tou zhoupnu jenom rukou,samo ne. Je to nový kočár,tak jsem se jen chtěla ujistit,že to není nějaká vada adaptérů třeba.Autosedačka se nehne.Tak snad v pohodě :slight_smile: ještě jednou díky.
13. led v 09:36  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek