Kočárek Bugaboo v zimě

90bobisek90
1. zář 2018

Maminky,ktere vlastnite bugaboo cameleon,mate nejake zimni fotky?Jake mate prosim strisky? Neni v nem miminku zima? Nam se ta korbicka zda takova docela,ze profoukne a neudrzi teplo, to same striska. Je lepsi koupit na zimu prodluzivaci strisku? Mame tu kratkou. Dekuji za odpovedi

kkubikula
1. zář 2018

Za mě určitě prodlužovací.

pospis
1. zář 2018

Mela jsem bbg na tri deti. U prvnich dvou klasická striska u toho tretiho se uz zacala vyrábět ta prodlužovaci.
A musim rict ze je super ale zvladli jsme to i bez ni. Ale prvni dva kluci jsou jarní, tam jsme spis využili letni strisku. Nejmladší je podzimní tam jsme tu prodlužovaci vyuzili.

Osobně bych prodlužováci strisku dokoupila ani ne tak kvuli zime ale v lete kvůli slunci.

90bobisek90
autor
1. zář 2018

@pospis mala se narodila ted v srpnu a obcas ji tam sviti,no,ale da se to nejak prezit. V zime by ta striska mela byt ale zateplena nejak,ne?Me prijde,ze ji v tom kocarku bude v zime zima. Neprofoukne?Preci jenom ta korbicka neni z plastu jak ostatni kocarky.

pospis
2. zář 2018

@90bobisek90 neprislo mi. Po bbg jsem neli valco snap ultra a zadnou plastovou korbicku taky nemel. V zime jsme měli poradny fusak popřípadě ještě deku. Zima nikdy detem nebyla.

90bobisek90
autor
2. zář 2018

@pospis tak dekuji. S kocarkem jsem se jeste uplne nesmirila,prodala mi ho sestrenka a postupne zjistuju,co se na nem musi opravit,atd..a nevite,kde bych se mela podivat po te strisce?

kejt29
2. zář 2018

Mame rijnoveho kluka a v pohode. Prodluzovaci je pecka v lete, v zime jsme meli klasickou. Je pravda, ze ten otvor je vetsi, nez u vetsiny kocarku, ale pri teplotach kolem -5 uz se stejne nema chodit s detma ven a ve vetsim vetru jsme taky nechodili. Jinak do korby fusak a zima mu fakt nebyla.

kejt29
2. zář 2018

Pripadne jsou zenske, co ty strisky sijou...Vim treba o Linda cube na fb, ta je ma krasne...

90bobisek90
autor
2. zář 2018

@kejt29 potrebovala bych prave inspiraci,rekla bych mamce,jestli by mi to neusila..treba letni strisku a v zime bych tam pripla neco teplejsiho treba. A kdyz snezi,je potreba mit na kocarku plastenku,ze?

kejt29
2. zář 2018

@90bobisek90 kdyz je fakt chumelenice urcite. Ono to usiti nebude hracka. Ale jestli je sikovna muze zkusit 😊

zmrz_lina
2. zář 2018

Ta prodlužovací stříška je ze skvělého materiálu, jednak celkem slušně drží v korbičce teplo, druhak je z nějakého spesl materiálu a nepromokne. Pláštěnku jsem na kočárku měla snad jen dvakrát, stříška bezproblemu přežila silnější déšť i chumelenici 😉

90bobisek90
autor
2. zář 2018

@kejt29 mamka prave na takove veci je sikovna,jestli vyjde usiti levneji,tak bychom to zkusili
@zmrz_lina a odkud mate prosim strisku?

zmrz_lina
2. zář 2018

@90bobisek90 máme originál, takže ji seženeš např. v my baby store, vandastore apod. Ale z druhé ruky se dají sehnat na Bugaboo bazarkach, např. na FB.

kkubikula
2. zář 2018

Já měla pláštěnku 1x.se stříškou zvládám déšť i sníh.Radeji bych se podívala na originál na bazarku.Impregnuji ji ještě a nepromokla nikdy.

pospis
5. zář 2018

Mkk

lucyp13
5. zář 2018

@90bobisek90 proč teplejšího? Miminko není z cukru, staci kvalitní fusak, čepice na hlavě a je tam teplo, pokud koupíte originál tak jsou udělaný v nepromokave úpravě ( neco vydrží ) pokud budete sít je dobre zvolit kocarkovinu, nevim co mate za typ ale j mam ted miláčka bgb bee a zimy se nebojím , dam fusak prodluzujici strisku a bude pohoda

beruska125
5. zář 2018

@90bobisek90 já už s Bugaboo cameleonem zažila několik zim (2 děti) a u 3. Dítěte jasná volba kocarku😂 normální striska podle mě stačí, je z pevného materiálu, nikdy mi nepromokla a neprofoukne🙂 na přání lze ale nechat si ušit z jakéhokoli materiálu na zakázku (jak psaly holky). Já spis řešila kolečka. Koupila jsem i ty zimní ale většinou jsem projela bez nich, to už opravdu muselo být hodně sněhu abych je vytáhla, ale nebydlime v horach🙂

90bobisek90
autor
5. zář 2018

Zimni kolecka mam, to by kdyz tak nebyl problem. Ja jsem asi nestastna z toho,v jakem stavu mi ho sestrenka prodala,coz opravdu zjistuji postupne. :( a jeste do neho cpat dalsi penize,treba za tu prodluzovaci strisku. Snad neco sezenu nebo mi ta mamka usije.

beruska125
5. zář 2018

@90bobisek90 když já pravé na bgb miluju jak se dá pořad obměňovat, kupovat nové strisky atd🙂 teď mám fungl nový ale jinak jsem vždy měla starší typy ojeté a podle mě je to téměř neznicitelny kočárek. Tam skoro nejde nic zničit, skrabanecky neřeším...

90bobisek90
autor
5. zář 2018

@beruska125 noo,tak brzdove lanko znicene,pak jsme zjistili,ze predni kola jsou taky uvnitr v hroznem stavu,madlo na jedne strane se hybe vic nez by melo. Co se dalo,jsme opravili,ale v takovem stavu mi ho snad ani nikdo nekoupi,o skrabancich nemluve. Jako uznavam,je lehoucky,vleze se do auta a korba je fajn velka,ale to je tak vse. A kde nakupujete ty strisky?Nove nebo nekde na bazarku.

beruska125
5. zář 2018

@90bobisek90 tak takhle v hroznem stavu jsem ještě kočárek neměla...kolečka se časem sjedou ale to ostatní míč nechápu, opravit se sice dá vše, ale už se to moc nevyplatí. Strisky schanim všude možné, na bazarcich, na Facebooku ve skupinách, nebo nechat usit (kontakty např. Ve skupinách na Facebooku)🙂

pandabox
5. zář 2018

@90bobisek90 bugaboo se dá skvělé opravovat. .za pár korun si člověk může dojet na základní servis. . Brzdové lanko se dá koupit nové. .madlo mi třeba vůbec nevydává mě nezandavame. . Já jsem sbugaboo hodně spokojena..Da se měnit směr jízdy sporťáku. .je ultra lehký a prakticky. .

90bobisek90
autor
5. zář 2018

@beruska125 no ted te koupe fakt lituji,ale co uz. Moje blbost. A za kolik se mi vyplati tu strisku koupit?

90bobisek90
autor
5. zář 2018

@pandabox me uz se ta cena,ac jsme toho hodbe opravili sami,vysplhala docela vysoko,proto to zklamani. Kdyz vim,ze za tu cenu se da na bazarki sehnat ten samy,ale v mnohem lepsim a hezcim stavu.

zuzacec
5. zář 2018

@90bobisek90 Spíš jak prodlužovací stříšku bych řešila fusak. Jak není teplý fusak ,tak ani ta prodlužovací stříška nepomůže. Miminko bude úplně schované ve fusaku a bude mít stejně čepičku, takže se to dá určitě přežít bez ní, ale má taky výhody, že do kočárku nesvítí atd. 🙂

90bobisek90
autor
5. zář 2018

@zuzacec teply fusak mi sije mamka jeste z beranka po me,takze ten zarizeny mam 🙂

beruska125
5. zář 2018

@90bobisek90 nová originál stojí 1970 tak i za 1500 je dobra cena, vždycky se dá prodat dal. Za sítou bych víc než 1000 asi nedala...

90bobisek90
autor
5. zář 2018

@beruska125 na vandastore byly teda mnohem drazsi,ale i tech 1500 mi prijde dost. Zkusim se poptat mamky,snad to zvladne usit 🙂

zuzacec
5. zář 2018

@90bobisek90 to jste se možná koukala na set stříška + potah na korbičku .. Mi také přijde cena 1500 ok a dají se sehnat i levněji. I ta šitá něco bude stát, aby Vám při pár kapkách nepromokla ne vždycky určitě budete mít u sebe pláštěnku..