Kočárek Camarelo Malaga, sundávání korby

lenbenn
7. dub 2016

Zdravím 🙂, nekdo s timto kocarem? Jde mi o sundavani korby. Na prodejne byla bohuzel jen Sevilla a ta je na sundavani otresna, tak bych potrebovala vedet, jak je to u Malagy. Muze mi to prosim nekdo nejak popsat? 😀 Diky moc 😉

markettav
7. dub 2016

Ahoj, máme Malagu a rozkládá mě témeř denně. Systém je jednoduchý, pouze zmáčkneš dva body pod korbou poblíž rukojeti a je to 😀 Korba je lehouká a snadno se s ní manipuluje.

lenbenn
autor
7. dub 2016

@markettav tak nevim, co jsem delala spatne, ale ja s tm opravdu zapasila a snad ji ani nesundala 😀 mackala a mackala a proste mi to neslo. 😕

markettav
7. dub 2016

To je jen o čase 😉 taky jsem s tím ze začátku zápasila než jsem si zvykla, kde vůbec ty "čuflíky" jsou a že se musí zmáčknout oba najednou. Za chvilku to máš v ruce 😉

lenbenn
autor
7. dub 2016

@markettav no tak uvidime, protoze jinej uz nevim, jaky bych vybrala....hledam uz sedm mesicu a zatim nic...

markettav
7. dub 2016

Já taky dlouho vybírala ale dneska bych neměnila 😉 jen mi vadí, že jsou tak rozšířený, vybrala jsem tmavě šedý ten naštěstí tak častý není 😉

lenbenn
autor
7. dub 2016

@markettav Ten vypada pekne 😉 bud sedy nebo bezovy, pac ty ruzovy kola a fialovy atd....jsou des 😀

markettav
7. dub 2016

To si můj člověk 😉 tohle byli i moji favoriti a stejný pohled jsem měla i na ty velikonoční verze😄 určitě dobře vybereš a budeš spokojená 😉

lenbenn
autor
7. dub 2016

@markettav Uz by bylo na case, tak diky moc 😉

markettav
7. dub 2016

Není zač 😉 ať se miminku krásně jezdí 😀

smisekivuska
7. dub 2016

A jak je to se skládáním kočárku do auta - vejde se i do menších kufrů (Fábia atd.)? Díky 🙂

maudd
8. dub 2016

Ahoj, taky mám malagu (světle šedou), skládám a rozkládám často...korba jde sundat lehce, s podvozkem občas bojuju (zvlášť když je plný košík) ale je to jen o cviku. Co se týká kufru auta - my máme forda focuse v combiku a zabere podstatnou část kufru (ale při troše dobré vůle se tam vejde i náš hafan, když je potřeba 😃). Jinak se nam teda jezdí skvěle - hezky houpe.