Kočárek Expander mondo. Co dělat, aby nefučelo do korby?

deniska_92
30. lis 2016

Ahoj má někdo tento kočárek? Jedná se mi o to, že se mi zdá, že do hluboké korbičky fučí a nejde se tak hezky zadelat jako u sporťáku. Jde to nějak vyřešit nebo jak to děláte vy? Díky

domik1987
7. pro 2016

Vy mate tento kocarek?

deniska_92
autor
8. pro 2016

@domik1987 jo..

verunka_korunka
8. pro 2016

Nemam, ale když mrknu na obrázek přijde mi to podobné jako u ostatních kočárků. Taky jsem měla pocit ze dovnitř fouká (mám xlander), když hodně fičelo, nasadila jsem pláštěnku. Jinak se to dá řešit ještě připnutím "stínící plenky". Na sporťáky existují také natahovací stínící plachtičky, chci si ji pořídit, zářím jsem viděla jen ze to šíji paní na zakázku, ale myslím ze i tím by se dal zakrýt otvor do korbičky.

lenatu
8. pro 2016

Leda stínící plachtičku, plina z toho zklouzává 🙂 My jsme měli a byli jsme spokojeni.

verunka_korunka
8. pro 2016

@lenatu existují takové sponky/velká céčka s plinkou to se přísně na boudu korbičky. Nemam to, řešila jsem to kolíčky na prádlo a moc to nedrželo, ale v parku to tady má hodně ženských

lenatu
8. pro 2016

Tak to třeba taky zkusit, já jsem to právě ještě nikde neviděla 🙂. Ono je to asi u všech kočárů hlavně když je silný vítr 🙂

petuik
8. pro 2016

Nevím jestli myslíte zrovna toto, ale mělo by se jednat o UV clonu od Emitexu🙂 je to na stránkách w. emitex.cz. Mám to doma a velice dobrá záležitost.

domik1987
8. pro 2016

@deniska_92 a spokojenost?

petuik
8. pro 2016

Úplně supr. Taky jsem chodila s plínkou a klamerkama na prádlo a připadala jsem si jak tydýt🙂) kamarádka poradila a byla jsem za to moc ráda🙂) existuji ještě s gumičkou, které se přetahujou přes stříšku korby, ale to mi vůbec nevyhovovalo. Tato se dá dát od nosítka přes hlubokou korbu až po sporťák i do auta🙂

deniska_92
autor
9. pro 2016

Je super děkuji, kouknu na to. U sporťáku je to právě řešeno lip, že tam vůbec nefuci. Ale malá je ještě malinká a nechci ji mit ve sporťáku. Teď jak hodne chumelilo, tak ji nasněžilo dovnitř na fusak, takže chci něco vymyslet 🙂

deniska_92
autor
9. pro 2016

@petuik
Dívám se na tu clonu, ale mě by nešla přichytit, Expander nemá to držadlo :/

petuik
9. pro 2016

@deniska_92 Já nemám představu jak máte řešený kočárek bo já mám britax go, ale kdyby jste chtěla mohla bych dát fotečku🙂)ty cečka se prostě dají na rám stříšky

petuik
9. pro 2016
deniska_92
autor
9. pro 2016

Takhle..

petuik
10. pro 2016

Tam se dá ta stříška zasunout ? nebo je to tvrdá stříška?

deniska_92
autor
10. pro 2016

@petuik moc nevím jak to myslíš..🙂

petuik
10. pro 2016

jestli se dá ta poslední stříška jako by ohnout ( zasunout ) do boudičky. Viděla jsem nějaký kočárek , která toto uměl. Pak by se ty céčka daly v poho upevnit🙂)

petuik
10. pro 2016

ještě bych tam napsala e-mail nebo zavolala na co to jde a na co ne.🙂

kvakuska
10. pro 2016

@deniska_92 pokud chumelí tak bych dala pláštěnku ...