Malá korba pro 5měsíční holčičku. Vyřeším vložkou do sporťáku?

tery28
13. zář 2019

ahoj holky, mám 5m holčičku a nějak se mi přestává vejít do korby. S podzimním fusakem ani náhodou 🙂 prosím o radu. Myslíte, že to jde vyřešit vložnou taškou do sporťáku? Nebo se na to vykašlat a šoupnout jí do sporťáku rovnou jen s fusakem? díky za rady

hezz17
13. zář 2019

Nesedici dítě do sportak rozhodně ne.

sudylichozrout
13. zář 2019

@tery28 pokud ti jde sportak polozit do UPLNEHO lehu, tak muzes do sportaku v te tasce, ale spis bych zvolila radeji nejaky kocar z druhe ruky s vetsi korbou.

malytlustyhroch
13. zář 2019

Pokud se zatim vejde, tak to treba nebude tak zly, oni pak rostou pomaleji ten druhy pulrok. Syn od narozeni do 6m vyrostl o 20 cm, ale do 12m uz jen o dalsich sedm ( mezi 6m a 8m byl rozdil jen 2 cm), pamatuju si, ze jsem taky mela v hlave scenare z ceho vseho "uz brzy" vyroste, a pak jsem byla prekvapena. Pokud se tam ale uz ted doopravdy nevejde, tak to neporadim.

verionka
13. zář 2019

Asi bych zkusila sehnat nějaký bazarový kočárek s větší korbou. My měli Inglesinu Sofia a přesto, že byl synek opravdu veliký, bez problému se tam vešel.

tery28
autor
13. zář 2019

no mám problém s délkou. Má 69 cm a korba 74 cm :D už jí čumí nožičky...s fusakem jsem v háji 🙂 no myslela jsem, že dokoupím tu vložku s pevným dnem a položím jí, ten sporťák jde položit do lehu. Díky za komenty…

sudylichozrout
13. zář 2019

@tery28 pokud do lehu jde, tak to tak vyres, je ro asi nejjedodussi a nejlevnejsi cesta.

ange_de_la_morte
13. zář 2019

@hezz17 : tak ony jsou i sporťáky co se dají do úplného lehu a s fusakem je to pak jak v korbě , takže spíš asi záleží na tom kočáru

blackhole
13. zář 2019

A koukala jsi na ty vložné tašky? Naše korba má uvnitř délku 80cm a větší vložnou tašku jsem bohužel nikde nenašla...

sirka1
14. zář 2019

Syn šel v půl roce do sporťáku, do hluboké korby s fusakem se už nevešel. Byl v lehu a aspoň viděl ven, to v hluboké korbě nešlo.

tese
14. zář 2019

Taky jsem řešila, malý sel v pul roce do sportaku. Jinak to vyredit nešlo. Koupila jsem poradny fusak a jak mu tam bylo😉

martaskaaa
14. zář 2019

Náš Kuba neseděl a do sporťáku jsem ho dala, protože se nevešel. Samozřejmě jen ležel. Nevidím v tom problém, byl taky ve fusaku

makronka222
14. zář 2019

Do sportaku a do lehu.

nezvalova
14. zář 2019

Měla jsem stejný problém, popravdě mně ani nenapadlo kupovat dalsi kočár s větší korbou. Podle mně zbytečnost. Dala jsem do sporťáku a do lehu. Byla zima, takže byl ve fusaku.

svntvt
14. zář 2019

Presne jak pisou holky ☺️ taky me nenapadlo vrazet dalsi penize do kocarku, kocarek jsem vybirala i dle toho, aby sportak sel do uplneho lehu (pac jsem tusila, ze budu mit dite vetsi 😂), ani sem tam nekupovala zadnou tu tasku, jen fusak a ten kocarek byl fajn tak tam byla hezky, bylo to i utulne i prostorne ☺️ mela tehdy pul roku a byl prosinec...

tery28
autor
14. zář 2019

Super,diky moc...mam objednany fusak,tak ji asi soupnu jen do fusaku 😊

fouskovi
14. zář 2019

@tery28 můžete dejte sporťák do úplného lehu a bude to v pohodě zbytečný nachvilku kupovat další kočárek s větší korbou

bekyc
15. zář 2019

Řešila jsem to samé u syna, taky šel v 5 měsících do sporťáku, kvůli tomu jsem pořizovala takový kočár, aby šel položit do lehu. Tuhle zimu to nejspíš udělám stejně, protože se zdá, že i druhý syn zdědil výšku basketbalisty.