Sporťák s možností hluboké korby

crazy_girl3
6. srp 2018

Ahoj holky, poradíte, jestli existuje nějaký sporťák, který se skládá jako jeden kus, ale je k němu i hluboká korba? Jako Britax nebo cybex eternis? Nic jiného jsem zatím nenašla

petma112
6. srp 2018

Tfk...

leniczka23
6. srp 2018

Valco to dela.

bartche
6. srp 2018

Lucky (doporučuji)

crazy_girl3
autor
6. srp 2018

@bartche a jaký typ přesně? Našla jsem jen klasické dvojkombinace

alcar
6. srp 2018
crazy_girl3
autor
6. srp 2018

@alcar sporťák vypadá parádně. A ta hl.korba se dává jakoby do té sportovní korbičky?

simona_33
6. srp 2018

myslim ze easywalker taky ne?

bartche
6. srp 2018

@crazy_girl3 moc práce jsem si s hledáním nedala, ale jeden odkaz zasílám 🙂 třeba se dá najít ještě na jiných stránkách
https://www.eshopbaby.cz/maked-lucky-len-02-201...

crazy_girl3
autor
6. srp 2018

@bartche no to je právě klasická dvojkombinace, kde sportak musim rozlozit na dva kusy, to nechci

bartche
6. srp 2018

@crazy_girl3 aha, tak špatný obchod, zkusím ještě pokoumat... Kupovala jsem před 3mi lety, takhle vypadal, ale normál 3komb. Po 2 dětech stále jako nový, nic se nepokazilo. Pevný, atd. Ještě se podívám...

alcar
6. srp 2018

@crazy_girl3 myslim, ze ty nove typy (r.2017) uz jde dat samostatna korbicka. Aspon teda twin verze to tak ma.

alcar
6. srp 2018

@crazy_girl3 zkus jeste mrknout na kocarky Joie, mozna tam taky neco bude.

priefi
6. srp 2018

@crazy_girl3 myslis dvojkombinaci? My mame roan emma a je super

majvik
6. srp 2018

taky něco podobného právě hledám🙂 zatím jsem našla Britax, Joie, Oyster, Valco, Bumbleride, Baby Jogger, pak i u nějakých dvojkombinačních kočárků jdou sporťáky složit v kuse - třeba X-landery takhle jdou, Jané Slalom, některé Espira takhle šly, Casualplay, Concord tuším taky...

mahy
6. srp 2018

Concord

kejt29
6. srp 2018

Oyster

crazy_girl3
autor
7. srp 2018

@priefi právě že nee. Chci aby sportak sel slozit jako placka a nemusela jsem rozdělávat sport korbu a podvozek zvlast

fifina86
7. srp 2018

@priefi Baby jogger znacka ma takhle skladani u vsech sportaku.

crazy_girl3
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
fifina86
7. srp 2018

A jeste tak jdou Mutsy, mam zkusenost s radou Igo.

tortojs
7. srp 2018

@crazy_girl3 Easywalker Qtro. Mám ho a jsem s ním moc spokojená.

hanickamalinka
12. srp 2018

G mini grand nebo Lord....za me spokojenost, dobra cena, lehky, ovladatelný, dcera od narození v jednom kočáře...ovsem při skládání se musí rozložit.

hafika
12. srp 2018

@crazy_girl3 Tohle skládání má i easywalker, ale jsou dvě možnosti, buď je část, kde sedí dítko venku jako u vás na obrázku, nebo se schová dovnitř. Easywalker má právě tu první možnost a hrozně mě štvalo, že se mi může umazat v kufru, nakonec jsem ještě přes kočár dávala čistý hadr. Tak ještě promyslete toto.

lizzie02
12. srp 2018

@crazy_girl3 My máme Gesslein F4 buggy, ta sportovní část jde složit i s podvozkem a k tomu máme teď normální hlubokou korbičku 🙂

simona_33
12. srp 2018

@hafika jo uplne stejne to ma ten oyster.... vnitrkem ven. valco je taky vnitrek schovany...
@crazy_girl3 jinak ja mam gesslein kocarek i kdyz ne buggy ale kombinaci a je to fajn. jenze ty sportaky jakoby skladatelne dohromady nemaji zada uplne dosedu vetsinou, takovy ty mensi napul sedici dwti jsou v tom divne zkroucene.... kouknete na to v obchode.