Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

rubi26
15. zář 2008

Chtěla sem se zeptat nemáte náhodou někdo zkušenost s timhle tipem kočárku???

p.klara
8. bře 2010

kaatulkaa... tak s tou Prahou ti moc neporadím... zatím co vím, tak ho měli v tom Hradci a v Brně... zkus mrknout na net na obchody, jestli ho nenabízí někde v Praze a zavolej si tam, jestli ho mají na krámě na ukázku....

kaatulkaa
8. bře 2010

No nějak ho orig. nemají. V Praze jsem našla jen hoooodně podobný od Firmy Adamex, ale není to úplně ono. Hlavně váhám mezí austinem a bexou. Každý z nich má nějaké + i -, tak teď zkouším najít nějaký jiný, který by obnášel pozitiva obou kočárků. Tak nevím, jestli budu úspěšná, ale hlavně mimi už pomalu ťuká na dveře 😒

p.klara
9. bře 2010

kaatulkaa... na ten adamex jsem taky koukala... zdá se mi srovnatelný s tím austinem.... mě se moc líbí v té světlemodrounké barvičce... ale kdybychom měli holčičku, byla by to pro ni blbá volba... takže zůstáváme u austinu..., co jsme si mohli po krámech takhle vyzkoušet a vidět, tak u nás vyhrává na plné čáře....

maruska21
10. bře 2010

Netusím jaké je to s tema muskama..🙂ja mam tu pistaciovou..Ale jak jsem byla na jedné diskuzi tak sme si o tom psali a tam holky psali že to není tak..ze se musky chytaj na vsechny kocarky a ze jen na tech svetlých to je videt...)

kaatulkaa
10. bře 2010

No srovnatelný asi co se týče konstrukce je, ale podle fotek na netu se mi zdají odlišné barvy a další věc u které si nejsem jistá a chci si ověřit je to, zda má austin možnost přehození hluboké korby po a proti směru a jestli má u hluboké korby polohování zad. Taky chci nějakou neutrální barvičku, ale potřebuju ji vidět naživo, protože já bych nejraději tu pistáciovou - prostě pro mimi veselou a manžel spíš šedivou, béžovou,... a ta pistáciová na adamexu teda nic moc ☹

p.klara
10. bře 2010

dá se přehazovat po i proti směru jízdy jak hluboká korba, tak sportovní sedačka.... alespoň nám to říkala paní v obchodě, kde jsme se byli na kočárek dívat... měli tam teda na krámě jen tu oranžovou barvičku... ale připada mi spíše cihlová.... tu pistáciovou tam neměli, ale ukazovala nám prodavačka tuto barvičku na jiném kočárku a moc se nám líbila... proto jsme se pro ni rozhodli... v pátek se jedu podívat do dalšího obchodu, kde by měli mít přímo tu pistáciovou, takže jestli mě neodradí, hned ho beru....

kaatulkaa
12. bře 2010

Ahoj. Tak dej vědět, jaká je. Taky už bych ho chtěla mít doma - byla bych klidnější 🙂

p.klara
12. bře 2010

tak už máme coletto austin 3 v pistáciové barvě doma... no doma, máme ho u mého taťky... je super... jsem z něj úplně nadšená.... jezdila jsem s ním v krámě, zkoušela vše možné a u mě vyhrává na celé čáře....

kaatulkaa
13. bře 2010

p.klara: A jak je to s tím sporťákem? Je blbé to polohování a je tak strašně malinký? Jak se o něm negativně píše?

p.klara
13. bře 2010

se sporťákem... nepřijde mi malinký.... paní tam měla všechny tři verze na kočárku a přišlo mi to úplně v pohodě... jen je pravda, že sporťák nejde dát úplně do roviny, ale to si myslím, že to stejně nevadí, protože tam už budeš mít větší dítko, a to v tom ležet stejně moc nebude chtít.... alespoň co mám zkušenosti od kamarádek a od ségry...

romana.st
15. bře 2010

Ahoj holky,

i náš favorit je Coletto Austin 3. Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte některá, zda se dá k tomuto kočárku připojit skejt pro duhé dítě? Pro prvního prcka jsme měli kočáre k- pistáciová barva a už bych takovou barvu nikdy nekoupila. V létě jsme pořád z kočárku odstřelovali různé breberky 😠 😠

p.klara
15. bře 2010

bavila jsem se o těch barvičkách s holkami na různých diskuzí... a každá trošku pestřejší barvička je někdy středem pozornosti mušek a včeliček.... ale co jsem se ptala, tak konkrétně tuto pistáciovou barvu měly tři holčiny a prý v pohodě... tak uvidíme, až v létě vyrazíme, jestli budeme mít problémy či nikoliv....

romana.st
24. bře 2010

Našla by se tady nějaká hodná maminka, která má Coletto Austin 3 a změřila mi rozpětí trubek a obvod trubky ? Našla jsem si na netu skejt pro druhé mimi a nevím, zda bude pasovat 😖 Jsem zvědavá, zda k tomuto kočárku doberu skejt 😖
PŘEDEM MOC DĚKUJI 🙂

p.klara
30. bře 2010

ahojky romano... ráda bych změřila, ale máme ho ještě zabalený v krabici... nechtěli jsme ho rozbalovat, protože času je ještě dost.....

romana.st
1. dub 2010

P.klara, děkuji moc. Jsi hodná! Já stále přemýšlím nad barvou....Škoda, že nedělají černý 🙂

p.klara
1. dub 2010

já jsem teda na živo viděla ten oranžový, pistáciový a červený.... nejvíce se mi líbil ten pistáciový, proto ho taky máme... ale paní mi říkala, že nejvíce na odbyt jdou v červené barvě, že to jako kombinace červenočerné barvy ferrari....

romana.st
2. dub 2010

P.klara, můžu se zeptat kolik tě vyšel? Já jsem ho našla kousek od nás za 6.570,-Kč. Příjde mi to, jako perfektní cena 🙂

p.klara
2. dub 2010

romana.st: ahojky, a to máš cenu za kompletní výbavu??? tak to je super cena.. já ho našla na netu za 7.800,-- nejlevnější.... ale po zkušenostech kamarádky jsem se bála ho objednat přes internet kvůli případné reklamaci... protože ta pak byla kvůli reklamaci pomalu dva měsíce bez kočárku... a nakonec ji vadu ani neuznali.... takže jsem ho vzala od nás z kamenného obchodu, sice stál 10.000, ale rozdíl jsem dostala od našich, abych to prý měla vše bez problémů a s jistotou pro případ reklamace... a kdyby náhodou nějaký problém byl, tak mi dají stejný kočátek po dobu reklamace, abychom měli s čím jezdit, což mi přijde super....... a je k tomu servis zdarma.... takže uvidíme no....

romana.st
6. dub 2010

P.klara - Kočárek obsahuje:
- hlubokou korbu a sportovní verzi nánožník
- možnost jednoduchého otáčení hluboké korbičky i sportovní sedačky po směru i proti směru jízdy
- pláštěnka
- moskytiera
- taška na rukojeť
- přebalovací podložka a nákupní košík
- možnost autosedačky (lze dokoupit)
- odlehčená hliníková konstrukce
- praktická, výškově nastavitelná rukojeť
- plynule polohovací opěrka zad
- pětibodový bezpečnostní pás
- odnímatelné bezpečnostní madlo
- polohovací opěrka nohou
- objemný nákupní košík (nosnost 3 kg)
- jednoduché skládání na malý rozměr
- atestované potahové materiály
- odpružená, nafukovací kola

Je to kompletní VÝBAVA??

Cena za něj je 6.550,- Kč. Našla jsem ho na netu a výhoda je, že kamen. prodejnu nemají moc daleko od našeho bydliště. Asi ho okoukneme tady v obchodě a zajedeme pro něj do Karviné.

p.klara
7. dub 2010

romana.st:
No tak my jsme k tomu koupili rovnou i autosedačku... takže k té tvé ceně se musí ještě přičíst cca 1700,-- za autosedačku.... jinak máme vše,co jsi psala... ale i tak super cena a hlavně výhoda, že ten kamenný obchod máte kousek....

romana.st
12. dub 2010

Aháá, ty máš v té ceně i autosedačku 😉
Ještě jsem ho neviděla na živo, tak snad se podaří dnes cestou na squash 🙂

romana.st
13. dub 2010

Tak jsem byla včera omrknout na živo Coletto a jak na potvoru prodali i vystavený kus 😠 A paní mě informovala, že čekají na dodavatele, že budou úplně nové barvy. Zůstane prý jen ta modrá..... No tak na to jsem zvědavá 🙂

p.klara
14. dub 2010

jj.. vzali jsme to už celé komplet... budeme hodně jezdit i autem, takže jsem to chtěla vše najednou.... nové barvičky jo... tak to paní u nás v krámě vůbec nevěděla... říkala, že má teď posledn pistácii na krámě, že objednávala další a vůbec nepřišly.. tak jsem ho radši rovnou vzala...

jdu mrknout na net, si mě úplně nadchla těmi novými barvičkami, jsem zvědavá, zda budou nějaké hezčí, než co máme... 🙂 ale snad ne, protože jak se znám.... chtěla bych ten nový... 😀

alisi82
14. dub 2010

mám tento kočárek už rok a půl a jsem s ním nadmíru spokojená,mám v plánu vozit v tomto kočárku i druhé dítko.Jediná nevýhoda je u sporťáku,že nejde dát úplně do lehu,ale jinak velikostně je ok.

romana.st
14. dub 2010

P.klara, paní v krámě mi řekla, že si ho mám hlídat na jejích stránkách. Prý hned jako dojdou, tak je přidá na stránky. Já právě nevím, zda počkat na nové barvy, nebo si koupit tu "starou" kolekci....Ufffff 😀

Alisi82, to polohování je nevýhoda??

alisi82
14. dub 2010

nevím jestli nevýhoda,nám to teda nevadilo,můj syn spal ve sporťáku ve vyšší poloze úplně v pohodě.jen než jsem si kočárek kupovala,tak jsem to nevěděla,zajímala mě jen korbička 🙂

p.klara
20. dub 2010

romana.st: tak už jsou nové barvičky...?? Já jsem letmo hledala kočárek pro kámošku, tak jsem koukla i na coletto, ale nové barvičky jsem neobjevila....

romana.st
21. dub 2010

P.klara, zatím je ta paní na stránkách nemá 😖 Hlídám to a každý den kontrolují její stránky 😀

romana.st
25. dub 2010

P.klara, teď jsem narazila u té paní na nový kočárek a je úplně stejný, jako Coletto austin 3, akorát se jinak jmenuje 😅 Asi se tam budu muset jít zeptat 😎
http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...

p.klara
25. dub 2010

romana.st.... ten znám.. .když se koukneš ke mě do albíčka, mám ho tam ve světle modré variantě... moc se mi líbil.... jediné, co mě odrazovala, byla ta barvička, kdybychom náhodou měli holčičku... 🙂) už jsem u něm uvažovala, když jsme kupovali coletto... ale i prodavačka mi pak řekla, že to coletto je lépe hodnocené... a jsou tam myslím i menší rozměry hluboké korbičky u toho adamexu....