• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Coletto Austin 3 nebo Austin 4

26. dubna 2015 
furie Strašně se mi sjíždějí gumy.Nevím jestli toho tedy tolik najezdím,ale během 10ti měsíců už mám 3.!Volala jsem všude možně,ale nikdo nedokáže odpovědět.Ani na netu jsem o tom nic nenašla..Je to hruza,představa,že to tak půjde dál...Jezdíme tak plus mínus 5hod denně.
23. úno ve 21:14
25. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatavet Ahojky,nevim jestli se sem jeste mrknes,uz je to dlouho,ale ja shanela gumy a zavolala normalne do obchodu s kocarkama.Dali mi cislo na servis a tam uz jsem se domluvila.Tak si myslim,ze by mohli mit i jine nahradni dily..
25. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! My používáme Coletto Austin 3 už skoro půl roku a nemůžu si na něj teda stěžovat! Máme kolekci 2010 a opravdu jsme moc spokojení! Takže já určitě tento kočárek doporučuji! Vyhovuje nám po všech stránkách! :wink:
25. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@any_ ahojky nevíte kde by byl k vidění nejblíž Olomouce..díky moc
11. bře 2011 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli Ahoj! Tak to bohužel nevím, my jsme od Mladé Boleslavi. :frowning2: Ale obvolej si obchody v okolí a poptej se. Taky jsem to tak udělala, nakonec jsme koupili v MB. A nebo když budete mít cestu, tak se můžete juknout u nás. :grinning: Přeju hodně štěstí při hledání! A myslím, že jste zvolili dobře, my jsme opravdu moc spokojení, je to fajn kočárek. Malá se narodila v září, je jí půl roku a krásně se ještě vozí v korbičce i s fusakem, je poměrně prostorná! :wink:
11. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@any_ ahojky, opravdu jste spokojeni?mě jen odrazovala ta opěrka u sportaku že prý nejde do uplného lehu ale tak na ty dvě max tři hodky co v tom bude prcek travit si myslim že snad to nebude až tak a vyspí se i tak...vy máte 3 nebo 4 kolku?díky za info!:slight_smile: do MB je to celkem zruky snad najdem blíž myslím, že v Brně jsem ho viděla někde na webu...tak mrknem..
11. bře 2011 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@any_ už to čtu máte 3:slight_smile:
11. bře 2011 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli Zatím požíváme jen korbičku, takže se sporťákem ještě nevím, jak budeme spokojeni, ale doufám, že stejně! :slight_smile: Nepočítám, že by ve sporťáku spinkala kdoví jak dlouho, takže na tu chvilku ta opěrka myslím nevadí. Abych pravdu řekla, teď už si nevybavuji, jak moc to jde sklopit a ani ho nemáme tu, abych to zkusila, ale až ho dovezeme, tak to zkusím a můžu ti napsat. Ale do teď, jak už jsem psala, jsme spokojeni na 100%. :wink:
11. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda já zvažuju právě coletto a nebo camarelo O12. tak nevím...:slight_smile:proto jsem ráda za všechny ohlasy:slight_smile:
12. bře 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@any_ to jsem ráda já zvažuju právě coletto a nebo camarelo O12. tak nevím...proto jsem ráda za všechny ohlasy
12. bře 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli můžu říci svůj názor, tak my jsme měli coletto trojkolku, s hlubokou korbou naprostá spokojenost, kolečna nevrzaly, nafukovací, prostě super... ale sporťák mě sklamal na celé čáře. Jde špatně polohovat, a pokud byste jezdili s kočárkem opravdu hodně a dítko by v něm i spalo, tak je to hooodně nepraktické, já jsem do toho malou zkoušela dávat, když ji bylo kolem 8 měsíců, jsme moc dlouhé a tak nám korbička s fusakem a kombinézou byla malá :frowning2: a vůbec se mi to kvůli tomu polohování nelíbilo... nejde to dát do jedné roviny, dítě v tom jakoby polosedí, nožičky dolů zadeček v další rovině a zadíčka nahnutá... a my protože používáme kočárek hodně, převážně přes den spíme v kočárku, museli jsme koupit jiný :frowning2:.... takže u toho sporťáku to chce hodně zvážit jak moc ho budete používat..
13. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p.klara přesně jako u nás, hluboká korba super, sporťák prostorný, skvělý, ale jen na sezení, bohužel spánek v něm nepřipadá v úvahu, polohování jako v kolíbce (jakoby do "V") je na prd...
13. bře 2011 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi. Já bych do toho kočárku nešla, kvůli sporťáku. Hluboká korba dobrý, dobře se skládá, velký nákupní košík. Ale polohování u sporťáku je hrozný. Nejde do lehu, ale ani do pořádného sedu. Já bych uvítala ještě o něco vyšší sed. Už bych ho nekoupila.
@tehuli já bych doporučovala určitě jiný. Camarelo neznám, ale mě se líbí Dorjan Danny sport.
13. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo díky moc za info...mě se ten Dorjan líbí ale neznám a nikdo z okolí taky ne, tak nevím zda je dobrý. myslím kvalitní atd..slyšela jsem že je hodně těžký a my chceme jezdit docela autem bydlíme kousek za olomoucí tak se budu chtít dostávat občas do města...musí být skladný....a ještě nějáké tipy..děkuji holky.
14. bře 2011 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka to je na prd:( tak se mi líbil....jiný typ? děkuji...
14. bře 2011 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p.klara no prcek se má narodit začatek zaří...takže přes zimu korbičku a tak od těch co já vím od 7 měs.(březen-duben) sportak..., asi docela dost...:( bydlím za olomoucí a budu jezdit k našim..právě jsem četla, že je lehký a skladný atd..tak ted budu zvažovat jeste camarelo Q12 ale ten má zas vepředu dvě kolečka, tak nevím jak to bude s ovladatelnost, četla jsem že se trošku divně ovládá, nebo nějáký ten xlander...chjo je ještě brzo ale už tak pokukuju a hrozně se mi ten coletto líbil...
14. bře 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli a ty jsi chtěla trojkolku? Já mám 4 kolku a to, že to má vpředu dvě kolečka jsem naopak uvítala. O víkendu byl veletrh v Brně. Nebyla ses podívat?
14. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli x lander je malý, má ho moje ségra, tuším 2010 a má fakt malou holčičku, ale už jsou ve sporťáku.... To Coletto nebyl taky zrovna nejlehčí kočárek a Dorjan se dobře ovládá i se čtyřma kolama a v autě je lepší, že nemá tak velký rozvor kol... :wink:
14. bře 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli souhlasím s příspěvkem výše. Pro mě je podvozek s 4koly, předními otočnými s možností aretace nejlepší volbou. Je to fajn kompromis mezi trojkolkou a klasickou 4kolkou.
14. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli zajímala mě ta hmotnost. Prodejci píšou u Colleta, že celý kočárek váží 16kg a Dorjan uvádí 15kg. Takže téměř totožné. Já bych se tou váhou zas tolik neomezovala. Do MHD ti stejně vždycky někdo musí pomoct a pokud nebudeš nucena kočárek tahat sama do schodů.... jediné, kam kočárek tahám je samostatný podvozek do kufru auta.
14. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu na dorjan danny sport:slight_smile: díky..ještě koukám kromě camarela na espirto atlantic 2010.
14. bře 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo holky a co vy na Bexu A3 popř. B3?nemá někdo známý?díky..taky se mi zdál dost podobný colettu a prý jde sporták polohovat do lehu...docela ho chválí
14. bře 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka holky a co vy na Bexu A3 popř. B3?nemá někdo známý?díky..taky se mi zdál dost podobný colettu a prý jde sporták polohovat do lehu...docela ho chválí
14. bře 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli bohužel neznám, o něm jsem nikdy neslyšela. Já bych teda raději volila kočárek, který je více k vidění. Tzn. že se o něm dá přečíst i více diskuzí na netu. Můžeš se na něj doptat i ve více obchodech s kočárky apod.
14. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám kočárek Coletto Austin 3 2011 - nová kolekce Prestige pro letošní rok. Kočárek je úžasně lehounký, má spoustu nových vychytávek včetně polohování zad v korbičce a hlavně už nemá naklápění sporťáku sedačkou, ale nohy a záda zvlášť do úplného lehu. :slight_smile: Od loňských kolekcí se liší trochu jinýma barvama, více s černou v kombinaci a černými koly. Je prostorný, výborně krytý, korbička má letní větrání, má nánožníky na korbu, sporťák i autosedačku včetně pláštěnky a moskytiéry. Chvilku jsem s ním jezdila a skvěle se s ním manipuluje a zatáčí i jednou rukou, plus vidím v tom, že má aretaci kolečka na rukojeti, takže se nemusím nikam sklánět. Nevrže, je vyrobený z aluminia, takže je i lehký, má výškově nastavitelnou rukojeť, velký nákupní koš na zapínání a prostornou originální kabelu na kočárek. Zatím jsem z něj fakt nadšená a už se těším, až s ním vyjedeme do ulic.
18. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabidesign Ahoj, můžu se tě zeptat, kde jsi ten kočárek koupila? Moc se mi totiž líbí. díky
22. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bes22 Ahojky, já ho kupovala u Vydeka: http://www.kocarky-vydeko.cz/katalog-detail/2104-austin-3-2011/, ale když si zadáš do Googlu Coletto Austin 3 2011, tak ti vyjede i spousta jiných shopů, kde se dá koupit. :wink:
22. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám taky :slight_smile:
29. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte taky už ho máme doma....ale teda s čtyřma kolečkama. Zátím jsem nadšená, tak snad to vydrží i v provozu. :slight_smile:
2. dub 2012 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek