Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Dema Basic. Máte zkušenost?

konik88
20. srp 2010

Hledám kočárek na zimu, do kterého by se dcera vešla. Máme trojkombinaci, ale dnešní korbičky jsou moc malé. S fusakem by se tam nevešla už teď 😀 Zaujal mě kočárek Dema Basic, ale nemůžu najít žádnou diskusi, kde by bylo nějaké jeho hodnocení. Pokud ho někdo máte, tak budu ráda, když napíšete své zkušennosti nebo poradíte s jiným kočárkem ve stejné cenové relaci (cca 4000,-Kč).

emmili
31. srp 2010

@konik88 Těžko o nich něco zjistit, že ☹? Taky by mě zajímaly zkušenosti. Mrkni na slovenského koníka, tam se dá najít pár diskuzí, např. https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocik-dema... - je to slovenský výrobce, tak asi proto. Taky jsem někde narazila na to, že už se DEMA jmenuje jinak - PURE 😕 , ale o tom nic moc nevím...

kacka.l
1. zář 2010

Já jsem si demu basic kupovala před 7 lety na dceru, musím říct, že kočárek je super, velký, prostorný, houpací, vydržel drandění po lese i jel pěkně po obchodech, také jedna paní od nás z vesnice jej má, a vozí v něm už třetí dítě a kromě toho, že jej má šislý s ním nic není. Ale nevím, jak ty nové typy. Já měla ještě tu klasiku s železným košíkem dole. Ale opravdu doporučuju. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli