• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Depemo Alpiron. Máte zkušenosti?

3. října 2016 
Alpiron máme "teprve" 10 měsíců a už je na reklamaci :unamused: , autosedačka, krom vrzání, byla v pohodě, korbička - krom látky ve vnitř, která je na suchý zip a vypadá opravdu otřesně, taky neměla žádné užitkové vady, ale SPORŤÁK :angry: , TEN I ZADARMO JE DRAHÝ :frowning2: !!! na něj je snad všechno špatně, stříška věčně padá, přitáhnout nejde a když se přitáhne tak, že s ní nejde skoro hýbat, za týden přitahuji znovu, jak již tady bylo řečeno, stříška je v zádu nedořešená, vlaje tam kus látky, která je ještě krátká a když dáváte dítě ležet permanentě se látka zvedne a musíte ji nandavat znovu, protože dítě má ven hlavu..! nánožník je hrozný, slída na něm nevydrží vůbec nic, syn nám ještě nechodí a už ji tam nemáme, takže kočárek pak bude vypadat pěkně až bude blátivěji!!

ALPIRON UŽ BYCH SI NIKDY NEKOUPILA, KROMĚ AUTOSEDAČKY MAJI VŠECHNY ČÁSTI KOČÁRKU NĚJAKOU VADU!!! :unamused:
23. srp 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočár používáme rok a opravdu hodně a jsem z něj otrávená, už bych ho nekoupila. Jízda s hlubokou korbou sice šla. Ale používání sportovní korby hrůza a děs, ale to člověk v obchodě nezjistí, až s používáním. Střecha nedořešená, kolem hlavy velké díry, už jsme tudy ztratili několik dudlíků, malé tudy propadla i ručička, když se na břiše opírala o lokty. U nánožníku se hned při druhém použití utrhl cvok. Do korby je nutné koupit vložný sedák pro zpevnění kolem hlavičky a zároveň, aby dítě mělo o něco měkčí sezení, jinak je v korbě jako na prkně. Už jsme stačili píchnout, u obou předních kol nám vypadly středové šrouby. Konstrukce rozvrzaná, bouda padá, už jsme ji dvakrát utahovali, ale vždy se šrouby povolí a při sebemenším drncnutí spadne. Košík pod kočárem je jen na lehké věci, pokud do něj dáte těžší nákup, prověsí se a v zatáčkách drhne o přední kola. A nejhorší věc-konstrukce je tak nestabilní, že když na kočár pověsím těžší tašku, tak se kočár překlápí, nemůžu ho pustit.
28. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kociarik sme používali 14 mes, ziadne velké výhrady sme nemali,az dovcera. Podvozok sa uplne prelomil-doslova na polovicu. Uprostred ulice zostal ako kopa šrotu. Este ze nás drobcek sa nezranil :(
11. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocarek mame od zari, uz bych si ho take nikdy nekoupila, nejdrive me zklamalo dosti slozite sundavani/nandavani korby, nebou autosedacky, fakt des. Kola nejdou poradne nafouknout, zadni jakz takz, ale ty mensi predni??? S pumpickou se k slaufku proste nedostanu!!! Dale velmi tuhe odbrzdovani, az budu mit v lete balerinky, zlomim si nart. Po 5 mesicich jezdeni zacina dost vrzat. Hluboka korba je super v tom, ze je siroka, dlouha a ma odepinaci mantinel, cimz se korba jeste zvetsi. U novesiho modelu, ktery mam, ma i ksilt a pod nimje jeste slidovy ksilt, ale ten se uz zacina trhat.
Sportak je dost otresny, pomud ho date celem k sobe a date dite do lehu, prepadava!!! Vzadu maji nesikovne resenou latku, vlaje, musi se zastrcit, coz je dost neesteticke :( Take ma blbe vyresene popruhy :(
Chvalim zapinaci kosik a pohodlnou odpruzenou jizdu, jinak je na h***
6. bře 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicol2010 také jsem jej videla.. a mam uplne stejny problem jako ty..nevim co si o nem mam myslet..
7. bře 2014 v 07:46  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame v barve zeleno cerne. Spokojenost do doby co sa konstrukce v miste plastoveho spoje zlomila na pul a zustali sme uprostred ulice s kocarkem ktery sme museli odnes v rukou(ani tlacit se nedal), dnes je po reklamamaci opraveny,no uzivam ho s divnym pocitem a neduverou. Striska je taky nedoresena,pada. :frowning2: Nemam chut kupovat dalsi pro druhe ditko, snad to s nim nejak doklepem.
6. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám Alpiron 2 roky. Pro mě byla důležitá nízká váha, malý a hezký dizajn....byla jsem ho okouknout v prodejně a vzala ho ihned. Samo že má i svoje nevýhody,které člověk zjistí až užíváním....korbička naprosto vyhovovala a je stále jak nová, ale u sporťáčku (sedačka) už to bylo horší. Stále uvolněné šroubky na stříšce,tudíž se sama pořád sklápí, vzadu stříška je volná a špatně řešená-nevypadá to dobře...ten kus dole na nohy je pokrytý igelitem proti umazání-ale nevydrží a potrhá se,koženka na madle se uvolnila a černá barva na konstrukci je místy otlučená...ta by taky měla něco vydržet...Jinak ale výhodou je umístění sedačky po i proti směru jízdy-využívala jsem to hodně,kvůli větru nebo sluníčku. Kočárek se mi sám rozhodně nepřeklápí,ale kvůli nízké váze ho nebudete moci více zatěžovat na jedné straně...to je jasné :slight_smile: Je dobře odpružený a celkově vhodný i do terénu- a že s ním tedy jezdíme všude :slight_smile: hory,sníh...ten nánožník byl taky v pořádku, jak na korbě tak na sedačce-nic proti němu nemám...Kdyby výrobci vychytali tu stříšku na sporťáku, koupila bych ho znovu... :slight_smile:
25. srp 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda musím říct,že jsem s kočárkem spokojená,jak s korbou,tak i se sporťákem.Nic se mi nikde neodšroubovává,ani nevím o dírách,které zde zmiňujete..,je lehký,dobře se ovládá i korba a sedačka jsou dobře nacvakávat.
Za mě tedy ano,spokojenost. :slight_smile:
20. srp 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lojzinkaa Dobrý den, mohu se zeptat jaký přesně máte typ Alpironu ( rok série) :slight_smile: ? Ty starší totiž neměly systém nandavání CLICK-CLACK a nejspíš podle všech těch špatných recenzí, měl těch ,,much" mnohem více. Mám v plánu pořídit si Alpiron Lift 2015, ale váhám. Zajímá mě jen, jestli se výrobce, už polepšil. Předem děkuji za odpověď :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2015 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skendy Ahojky taky se přidávám. X-Lander určitě ne. Já ho měla a je fakt že jsem nebyla spokojená. Není odpružený, nedá se otočit korbička. Jinak já měla malou v říjnu a korbička není až zase tak malá. V zimě jsem tam krásně dala velký fusak a i dvě teploučke deky. Není úplně zly,ale už bych ho nechtěla.
28. říj 2015 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tu řadu 2015 a zatím používáme jen hlubokou korbu, doposud bez problémů, trochu vrže, ale tomu se při daných materiálech nelze divit, vrzání nevadí, jak jsem četla výše, někdo si stěžoval na brzdu - jde o to, naučit se odbrzdit "bokem" nohy - pak je to ok. uvidíme, až nasadíme sporťák. Od tak levného kočárku ani neočekávám, že mi vydrží roky a bude nějak extra vychytaný. prostě pro mě zatím poměr cena/výkon ok. stejně pak budeme dokupovat odlehčený sporťák nebo golfky...
28. říj 2015 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, my máme kočárek Alpiron v designu zebra 10 měsíců a naprostá spokojenost, jak s hlubokým, tak se sportakem. Jezdíme každý den na dlouhé procházky a miminko je spokojené. Látka se dobře udržuju.
3. říj 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek