Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

markytaj
26. bře 2010

Holky, chtěla bych se zeptat - kdo máte Danny sport 2010 - v látkové vložce hluboké korby jsou v půlce po stranách dva otvory, kterými se provlékne cosi jako úchytky, ale nevím, jaký mají význam? Nejsou nijak přichyceny a nepřišla jsem na to, k čemu jsou dobré. Prosím, poraďte. Pak je tam ještě jedna lehká umělá vložka - ta se dává pod tu látkovou? Nebo kam? Ta látková se navléká na polohování zádíček, ne? Jsem z toho volaká zmetená... Za odpovědi děkuji.

zuzuj
26. bře 2010

no markytaj ja mam 2010 a teda neviem nic take v hlbokej korbe nemam, tak asi ti dodali nejaky bonus 😀
ja som dala do hlbokej len tu bielu latku, z toho jej jedna cast sa navlecie na to polohovanie chrbata....mam kocik vsak zabaleny tak natesno tak sa nechcem s tym mojim mega bruchom natahovat...ale myslim, ze nic uz pod tou latkovou nie je len taka tenká pena sa mi zda...
a ako vyzera ta lahka umela vlozka??? aky ma tvar alebo tak...

lucifirek
26. bře 2010

lumixii na sportoní korbu myslíš,tak to má jenom prestige.

karolina969
27. bře 2010

Holky, já jsem taky nadšená z tohoto kočárku, viděla jsem novou kolekci 2010 a líbí se mi,jen pořád nevím jakou barvu vybrat. Taky nevím,jestli ke své výšce(měřím 158 cm), nebude ke mně kočárek působit moc mohutně, zdá se mi vysoký. Co myslíte? Jinak jsem pro něj skoro rozhodnutá...

miky
27. bře 2010

karoli, já mám necelých 163cm a model 2010 jsme si včera objednali. Zkoušela jsem si ho v prodejně a vůbec mi mohutný nepřipadal. Fain je, že si krásně nastavíš výšku madlo a můžeš jet 😉

karolina969
27. bře 2010

Miky, díky za odpověď 🙂 Mně se taky moc líbí, takže asi vyhraje. Jen ještě vybrat barvičku 😉

miky
27. bře 2010

ta barvička nám dala taky zabrat, původně jsme měli vybranou úplně jinou, ale "naživo" nám připadala dost divná, tak jsme vybrali tu, která se nám v katalogu tolik nelíbila, ale naživo nás dostala 😉

karolina969
27. bře 2010

My bysme chtěli nějakou neutrální barvičku, líbí se nám DS3 108,DS3 127 nebo DS3 70, ale uvidíme jak nás zaujmou naživo.

miky
28. bře 2010

karoli, tak ani jednu z těhle barviček jsme na živo neviděli, ale o té DS3 108 jsme původně také uvažovali 😉 ;-

brusinka.pusinka
28. bře 2010

Karolina my máme sice tzp 2009 ale máme tu barvu ds70 a je v albu jsem s ní spokojená můžu k ní dát jakoukoliv barvičku. můžeš kouknout 😉

brusinka.pusinka
28. bře 2010

a tady jsou jěště 2 fota 😉

saronka
28. bře 2010

holky co jezdíte ve sportáku, jakou máte pláštěnku já k tomu měla jen na hlubokou ale nevím zda jde používat i na spoták nebo si kopoupit novou nevím kde se na Dorjan dá sehnat.

zuzuj
28. bře 2010

brusinka taku mame aj my 🙂 ale 2010, a je fakt ze nazivo a na obrazkoch to nesedi, naj ist kuknut nazivo.
saronka my este nejazdime, ale predpokladam ze plastenka je na oba aj na hlboky aj na sportak...nam dodali tiez len jednu

miky
28. bře 2010

vidíte, tak na pláštěnku a na nánožník jsem se v obchodě zapomněla zeptat 😠 . Holky a ke sporťáku takový ten "nánožník" (či jak se to přikryží nožiček jmenuje) byl? Já vím, že nás pí prodavačka upozornila, že moskytiéra ke kočárku není, že ta se musí dokoupit zvlášť, ale tu pláštěnku jsem brala tak nějak jako samozřejmost

brusinka.pusinka
28. bře 2010

Saronko pláštěnka sedí jak na hlubokou tak na sporťák a taksamo moskytiéra 😉 😉
Zuzuj já jsem spokojená moc faj se my s ním jezdííííí a jsem jediná u nás kdo ji má , jinak jsou tu samé zelené s šedým černé a červené, a oranžovéééé 😀

lumixii
29. bře 2010

Ahoj, tak musím říci, že jsem z kočárku strááášně zklamaná ☹
Hluboká korbička může být super, je dlouhá a když jsem tam zkusila oložit malého, tak sem tam vejde, ale už se moc nepohne, a to je mu 10 a půl měsíce. Fakt hlubokou korbičku bych určitě doporučila. Jenže tu ted vůbec nevyužijeme.
Ale co se týče té sportovní? Tak to je fakt strašný... strašný pro mě... ostatním to může vyhovovat. Je strašně úzká a boudička je posazená příliž nízko. Měla jsem model 2009 možná u 2010 je to už jinak, to nevím. Takže malý seděl a nad hlavičkou měl tak necelých 5 cm místa, což se mi zdá v 10 měsících docela málo, když počírám stím, že bych ho v tomto kočárku vozit ještě za půl roku. Je dlouhá, to ano, dobře polstrovaná to bylo taky v pořádku. Ale jinak?? Jsem z něj vážně zklamaná. ☹

kukuca
29. bře 2010

Prosím, kdo používáte sporťák typ 😅 Jde u DorJanu Danny sport 2009 dát sporťák do úplnýho lehu?(máme ho zatím na půdě tak teď nevím jak to půjde)

zuzuj
29. bře 2010

lumixii: u 2010 je sportak 36 cm na sirku, myslim ze u 2009 je len o nieco uzsi...tak neviem ako to myslis, ze uzky pre 10 mes. dieta?... 😕 ved hadam nema vacsi zadoček ako tych 30 cm?...aj ked myslim ze 2009 je sirsi ako 30 cm...
ta vyska budičky neviem...baby co jazdite v 2010? je to moc nizko?...

sorciera24
29. bře 2010

kukuca, ja ho mam a ano ide do uplneho lahu, aj to vyuzivame 🙂 a moj skoro 9 mes. syn sa tam uplne v pohode zmesti....a ostatne kociky to maju podobne...tak neviem, kde je problem.....mne sa zda praveze v pohode..

estrellita
29. bře 2010

lumi: ja myslim, ze tohle je u 2010 vyresene, ze je sportak dost velky a "hluboky". zatim, co jsem cetla par holke, co maji typ 2010, tak jsou spokojene. ale uvidime, jak se bude chovat kocarke pak. je to muj velky favorit 🙂

kukuca
29. bře 2010

Sorciera,super 🙂 jen mám strach,malý je ještě malý na sporťák,ale hlubokej nesnáší,řve,chce koukat ven ☹ Ale zas má potřebu si už sedat a to zatím nesmí..

sorciera24
29. bře 2010

my sme sli do sportaku v 7.mes.,lebo celu zimu vzdy pekne zaspal v hlbokej...asi to bolotym pocasim 😉

brusinka.pusinka
29. bře 2010

my jezdíme ve sporťáku už 2 měsíc a supr nezdá se mi malí navíc je stejný jako ostatní co mají moje kamošky aťuž atlantic nebo xlander, pokud chcete malá je vyfocená v kočárku ve fusaku v albu. máme tzp 2009 a jsme spokojeníííí 😉

brusinka.pusinka
29. bře 2010

🙂

estrellita
29. bře 2010

brusinko, super, diky za fotku, je videt, ze tam ma mala jeste misto a to je to 2009 🙂 to jsi me potesila 🙂

lumixii
29. bře 2010

Měla jsem x lander a ten má boudičku o hodně víš posazenou než Dorjan. Vy tam na fotkách místo máte,alespon co je vidět nahoře. My jsme tam vážně měli cca 5 - 7 cm, ten o ten kšilt zavazoval, tak jsem ho na rychlo vyměnila za Atlantic, ten je super širokej, ale boudička to samé co u Dorjanu... takže ve finále nejlepší byl fakt X lander. ( a proč jsem x lander měnila? Protože jsem chtěla kočárek s otočnou sedačkou, abych na malého viděla, to jsem si zase pomohla, vážně 😀 ☹ )

estrellita
30. bře 2010

lum: no ono si nakonec moc nevyberes, protoze na xlander je teda docela hodne stiznosti, kamaradka ho chvili mela a rikala, ze tak nekvalitni kocar nevidela. ale zalezi na kazdem, co od kocarku chce a ocekava 🙂

lumixii
31. bře 2010

Estrellita: Taky jsem měla x lander před Dorjanem, a neměla jsem na něj jedinou reklamaci, jedinou chybičku, kdyby jsem tak "strašně neusilovala" o kočárek s otočnou sedačkou, bych ho nebyla nikdy prodala. Jsem hold trubka.
Ale na každém kočárku je něco. Někdo nemusí mít za celou dobu používání na X landeru jedinou chybu, někdo ho může reklamovat každou chvíli.. to samé je i u jiných značek. Njn, tak se hold jdu vrátit ke svému oblíbenci maličkýmu, lehoučkýmu x landeru 😉

estrellita
31. bře 2010

lum: xlander je lehoucky? to prave naopak, ne? teda apson to vsechny pisou.
ale naprosty souhlas, na kazdem kocarku je neco a ono i ty kocarky za 20 000 maji reklamace. tak hlavne, aby nam dobre slouzily 🙂

lumixii
31. bře 2010

Estrellita: jj x lander je lehoučký. má jen 11 kg, pokud mluvíme tedy o sportáku...