• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
a který sis vybrala?.....tyrkysový????
18. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je právě to ... nevím! :astonished: Nejvíc se mi líbí ten pink, jenže kdyby to byl chlapeček, no ... nevím, jak by to vypadalo, asi trochu divně :slight_smile: Holčička v modrém by klidně mohla být, ten je univerzálnější. Modrý je favorit č. 2. A miminko se nechce vůbec ukázat, takže chci ještě chvíli počkat, jestli se neumoudří a neukáže, co tam schovává, abych se už konečně mohla rozhodnout :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se taky miminko schovává!!!!takže máme neutrální barvu silver - i když uvidíme, co ta údržba.........manžel říká, že to prostě riskneme.......viděla jsem naživo černý, zlatý, stříbrný a tyrkysový. Tyrkysový se mi zdál trošku tmavší než je na netu nebo letáku, ale byl nádherný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luji: a kdy máš termín????
18. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenass: termín mám až konec srpna, takže je ještě čas ... no ale ráda už bych ho objednala :wink: Dneska jdu na kontrolní ultrazvuk, jestli se náhodou mimi neukáže, no :slight_smile: A kdy máš termín Ty?
19. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď koukám, že mi ještě včera odpoledne odepsal znova pán z Dětského ráje, že i sporťák Prestige je úplně stejně velký jako DS 2010 ... tak už to máme víckrát potvrzené :wink:
19. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luji: mám termín v půlce srpna,ale ještě jsem chtěla říct 2 věci. V jednom obchodě mi říkali, že objednací doba u toho kočárku (prestige) je až 5 týdnů (to je třeba se zeptat) a druhá věc, že budou o prázdninách 3týdenní dovolené a tím pádem bude dodávka pomalejší a prodlouží se, tak pozor na to. Tak hodně štěstí na ultrazvuku!!! Ať je vše OK. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsem ráda, že jsme to nějak dali dohromady, protože to bylo fakt už únavné :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenass: to já taky jsem moc ráda, konečně! :wink: No, mně právě paní v Dětském ráji v Liberci říkala, že u DorJanu se vůbec nemusím bát, že tento mají do týdne vždycky na prodejně, takže rychlovka. Ale to víš, že už bych ho radši měla objednaný. Kdyby se zadařilo a dneska mi pan dr. řekl, tak bysme možná jeli v sobotu se podívat do prodejny a zrovna objednat :wink:
19. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luji78: taky bych to chtěla během 14 dní vyřídit.....teď už jenom abysme měly štěstí na bezzávadový kus :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenass: nestraš! :slight_smile: Já se ještě asi zeptám, jak to mají s reklamacema, to jsem nezjišťovala (jako jak jsou u DS časté reklamace). Doufám, že mi neřekne, že velmi časté ... :unamused: Ne, ale asi ne, myslím, že jsem toho pročetla hoooodně moc a že ty závady nejsou zase tak častý. Akorát co jsem vysledovala, tak maminy hodně píšou o brzdách myslím??? Teď ale nevím, jestli se nepletu ...
19. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luji mám ho skoro 10 měsíců v provozu a reklamace není a brzdy se musí pravidelně promazávat pak jsou ok :wink:
19. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že já jsem se ptala na reklamace pokaždé - teda v těch 4 obchodech - a vždycky mi řekli, že žádné nebyly........
19. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka: a čím promazávat? WD40?
19. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jÁ mám model 2009 a neměnila bych jedině za stejný novou verzi :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ nebo obyčejným olejem na šicí stroje také funguje bezvadně :wink:
ok, díky moc :slight_smile:
není zač :wink:
19. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je zač, není nad rady z provozu :slight_smile: :wink:
19. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký, když čteme takový pozitiva! :slight_smile: JJ, promazávat se musí, když na to někdo kašle, pak není divu, když se něco po ...
19. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak my jsme si kočárek Danny Sport objednali zatím ho máme uskladněný na prodejně ale i tak je suprový hned jak nám dorazil hned jsme ho šli okouknout o nějakém problematickém skládání a vysazování korbičky nemůže být řeč prostě se zmáčknou dvě pojistky a korbička vyskočí při složení v podstatě jenom zatáhneš a kočárek se složí což je taky bezva :slight_smile: Korbička je jedna z největších na trhu malá se má narodit v červnu takže počítám s tím že na zimu tam zůstane :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davgi my máme satrý modela a malá by se jěště teď v pohodě vlezla do hluboké ale máme neposedu a tak jsme daly sporťák a pokud je nový model větší což je tak bych o tom ani neuvažovala :grinning: to by musela být teda velký obřík aby se tam nevlezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to už mám potvrzený ještě i od té maminky, co má letošní Prestige doma a měřila mi ho ... je to opravdu stejný, veliký a krásný kočárek :grinning: :wink: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagvi a jakou barvu mate? :slight_smile:

potesila me tady neci zprava, ze kdyz se to koupi v kamenem obchode, tak pak pri reklamaci vam daji jiny kocarek na tu dobu :slight_smile: ja totiz zrovna nedavno premyslela nad tim, jak se to dela,kdyz vam vezmou na reklamaci na mesic kocar :sweat_smile:

a nejde to i pres web, kdyz se to koupi u te same firmy? melo by jit, ne?
19. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrellita - ne každý obchod dává náhradní kočárek po dobu reklamace, abys nebyla pak zklamaná. Zjistila bych si to předem. Ale snad to nebude potřeba. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrellita: má z nové kolekce barvu 46 je to šedá s takovozelnkavou teda na obrázku vypadá zelenkavě ale ve skutečnosti bych spíš řekla že je žlutozelená - jsem moc spokojená za 3 týdny bych měla rodit takže počítám stím že do měsíce vyjedem s kočárkem ven už se nemůžu dočkat vozila jsem si ho po prodejně a dal se velice lehce ovládat :slight_smile: Chtěla jsem původně X lander ale nakonec jsem volila Danny má podstatně větší korbičku a to si nevybereš i Xlander je z Polska ikdyž oni teď na tom uvádějí vyrobeno v EU
19. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: chtěla jsem původně Danny sport Prestige ale nenašla jsem prodejnu kdebych si ho prohlédla na živo jak velký je rozdíl v Danny Sportu a Dany Sport Prestige tak jsem nakonec vybrala Danny Sport
:slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dagvi, tak koukám, že jsme původně měli vybranou stejnou barevnou kombinaci jako máte vy, ale právě ve skutečnosti nás ta žlužozelená trošku zkalamala a nadchla úplně jiná barevná kombinace , ale i tak se také těším až s Dannym vyrazíme do terénu, i když my si musíme oproti vám ještě počkat
19. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: mě ta žlutozelená nevadí akorát mě pak napadlo jestli mě na ní nebudou naletávat mušky tak snad ne takových nazelenalých kočárku jezdí celkem hodně :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a jakou barvu jste vybrali?
:slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek