Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

estrellita
1. říj 2010

@mates22 super, to jsem rada 🙂 asi si na to minuly rok stezovalo hodne holek, tak to predelali. mn ese prave zda dost bytelny a taky dost vysoko a dal od kolecek 🙂

werry
4. říj 2010

ahoj holky dnes se chystáme objednat dorjana, jen sem se chtěla zeptat, nevíte, jak vypadá tahle zelená barvička ve skutečnosti? http://www.detatko.eu/zbozi/2458/Kocarek-Dorjan...
v prodejně mají vystavené jiné barvy, tak budem objednávat z katalogu. děkuji

estrellita
4. říj 2010

my mame tento, kde je stejna zelena, pokud me zrak nesali 🙂 http://www.detatko.eu/zbozi/2459/Kocarek-Dorjan...
a je o neco vic svitivejsi a malickato tmavsi a moc hezka 🙂 tady pridavam fotku v realu

anetka1701
4. říj 2010

@werry: já jí viděla na prodejně, přišla mi taková trošku brčálová :o) Ale to vůbec nevadí :o)

werry
4. říj 2010

holky děkuju, já si myslim, že bude taková moc zelená 🙂 no uvidíme, ta hnědá by to aspoň ztlumila

estrellita
4. říj 2010

@werry jj, ta hneda to tlumi 🙂

chita
11. říj 2010

@obroni Ahoj já jsem si objednala tento http://www.detskyraj.cz/zbozi/8881-dara-dorjan-... . A mám Seat ibizu. Šířka kufru je 60 cm a vejdeme se, v případě nutnosti sundám jedno zadní kolečko.

mates22
12. říj 2010

ahoj, takže se opět hlásím s novými poznatky. přesedlali jsme na sporťák a jak sem si nemohla hlubokou korbu vynachválit, tak mi nějak sporťák nesedl. přijde mi, že se s kočárem blbě manipuluje, ta opěrka se zadrhává při zvedání a pokládání o boudičku, popruhy musí být buď tří nebo pětibodový bez možnosti rychlé změny. To jsem si teda vyřešila sama- dala jsem tam ještě jako mezikus přezku, ale myslím, že nejpozději na jaře přijde malej na to, jak jí rozepnout. Takže uvažuju, že koupím sporťák a tohle prodám ☹. Ale třeba si ještě zvyknu, dám tomu ještě měsíc, dva.

danielasr
12. říj 2010

ahojte, my jazdime na dorjanovi uz vyse roka,
chcem sa spytat ako sa vam pouziva nanoznik na sportovej casti, mne to pride ze je tam mala
akoby moc kryta ked sedi, vysoko sa to upina

mandarinkaa
13. říj 2010

ahojte kocky,
mate niektora Danny sport DS3-127 (tmavosivy so svetlozelenymi kolieskami) alebo DS3-116 (tmavosivy so svetlozelenymi kvetinkami)???
Neviete mi poslat foto ako realne vyzeraju, lebo nemam moznost vidiet ich nazivo nikde...
dakujem

irca86
14. říj 2010

@mandarinkaa já mám šedý se zelenými kytičkami...
taky máš detail autosedačky, kočárek kdyžtak dneska vyfotím 😉

salopa
14. říj 2010

Ahojky holky, jsem ráda, že je tu taková debata. čekáme miminko a výběr kočárku je fakt síla:o) Chtěla jsem se zeptat jak jste s kočárkama DorJan spokojené. A jak se skládá kočárek Danny Sport do auta. Protože jsme prošli spoustu prodejen, ale málo kde ho mají a v jedné prodejně se paní moc složit teda nepodařil. Tak mám strach. Ale moc se mi líbí. Splňuje tak nějak nejvíc mých požadavků a hlavně taky není tak finančně náročný. Moc se mi líbí ta kombinace jak má irca86. Děkuji za radu.

irca86
14. říj 2010

@salopa skládání je v pohodě, na stranách to má takový páčky, to zmáčkneš a složíš (zaaretovaný kolečka). Ty kolečka pěkně zajedou do sebe a zabírá to míň místa (třeba tako jumper x - hodně podobný - tam ty kolečka nezajedou a je to hodně na výšku) a korbu hodíš na to nebo vedle 😉

salopa
14. říj 2010

@irca86 díky moc, nám to ta paní právě složila asi blbě, páč se to skoro vůbec nesložilo a ještě ta korba, tak jsme se právě báli, že to do auta nedáme.

mandarinkaa
14. říj 2010

@irca86 dakujem moc, budem rada ak sa ti podari pridat este nejake realne fotecky 🙂 dakujeeem

irca86
15. říj 2010

@salopa dávám fotku složené konstrukce - je to z netu, ale fakt to takto jde. Korbu musíš dát zvlášť...

@mandarinkaa snad si dnes vzpomenu 😉 , včera jsem to zazdila. mám ale kolekci 2009, barevně to bude sedět, jen konstrukce bude mít nějaký nový vychytávky 😉

luji78
15. říj 2010

Salopa: skladani do auta mi prijde fajn, rychly, navic se kocarek vejde opravdu do pidiauta!Ja mam malickaty,podvozek hodim do kufru (spis kufricku 🙂 ),korbu misto spolujezdce a frci se.Ale ta korba ve standart.autech se da dozadu.Jinak s kocarkem jsem moc spokojena,vyuzivame teda zatim jen korbu a autosedacku.Nic nevrze,vse drzi jak ma,parada.

salopa
15. říj 2010

Holky mooooc děkuju. Fakt moc. Nejspíš fakt paní neuměla skládat kočárek. Byla i dost nepříjemná. A jinak nikde ho v reálu neměli tady v Praze a blízkém okolí 😕 Jen jsem našla leták, že už udělali Danny sport 4 a to je s těmahle kolečkama, ale je jako hlubokej a sporťák v jednom.Je to kmbinace cros country a danny sport 3.

anetka1701
15. říj 2010

@salopa: a kde jsi na něj koukala? Já byla v dětskym ráji a super - paní věděla, vysvětlila, všechno super :o) A maj ho i v Malviku... :o)

salopa
16. říj 2010

@anetka1701 tak to jste nejspíš kápli na dobrou paní. U nás to teda tak nebylo:o/ A nebo neměla svůj den.V malvíkovi jsme byli, ale tam maj jen pro dvojčátka.

lenocka84
16. říj 2010

ahojte bambule
mam otazocku, viete mi niekto poradit aka farba fusaku sa hodi k nasmu kociaru?
taku zelenu aky je nemaju, a ciernu nechcem

ve
18. říj 2010

Ahojky lenocka 84, tak se podívej na zimni fusak od Emitexu tam mají spoustu barev, šel by třeba béžový, nebo ten šedý s hráškově zelenou. Já mám ten červená-bílá a je parádní, tak vřele doporučuji 🙂

brusinka.pusinka
18. říj 2010

@lenocka84 je velký výber mě se líbí i ten kombinovaný zelený ten by my ke kočárku pasoval nebo šedý a nebo jak máme my béžový 😉 v reálu loni jsme vozili tkhle letos je jěště ve skříni tak na sporťáku nemám foto 😉

weri1
18. říj 2010

ahoj holky, mám dotaz, začal mi vrzat kočárek, myslím si že promazáni nepomůže, vrže vlastně korba, jak jsou ty červené nevím jak to nazvat, jak se to zacvakává, když korbu tlakem přidržím tak to nevrže, ´mě ta korba tam nesedí úplně na pevno, vám jo?

luji78
18. říj 2010

Weri: tak jsem bezela kouknout,jak to mam s korbou,protoze mi nikdy neprislo,ze by nebyla zacvakla napevno.No,a kdyz ji vezmu zespoda,tak se fakt pohne,ale max.tak o pul centaku nahoru.Tak nevim,Ty to mas nejak vic?A tema fusak-taky hlasuju pro Emitex,mam asi 14 dni,je bezvadnej a velky vyber barev.Mam neutralni svetle+tmave sedy.

weri1
18. říj 2010

@luji78 ne to ne, ale to vrzání je fakt šílený a jak jsem psala, když to přidržím korbu, tak vpohodě, to ale nejde praktikovat. Já kupuji fusak angel exlusive outlast 😀

brusinka.pusinka
18. říj 2010

@weri1 zkuz fakt promazat mě to také dělalo a manža namazal uplně vše a tření tedy vrzaní zmizelo 😉 a hluboká vždy se nějak pohupovala ale nic šíleného a sporťák sedí jak ulitý ani se nehne 😉

mimca42
18. říj 2010

@weri1 Ja mám podobný problém. Zatiaľ mi nič nevrže, ale to len preto, že sme len dnes doniesli kočík domov. Som ale vemi nespokojná s hlbokou vaničkou, lebo sa mi tiež v tých červených uchytoh hybe. Hneď som hľadala, či je to len náš problém, ale vidím, že nie. Mám veľkú chuť ten kočík vrátiť ☹
Ty si to už nejako vyriešila???

weri1
19. říj 2010

@mimca42 no já s ním spokojená jinak jsem, zkusím promazat a uvidím. Jinak já bych neměnila.Mě nevadí že se trochu hýbe, jen to vrzání.

brusinka.pusinka
19. říj 2010

@mimca42 já ho mám už 14 měsíců v provozu a šla bych do něj znovu. Mě nadmíru vyhovuje, a malá je v něm jak v bavlnce. Také bych neměnila a ta hluboká se trochu hýbe u každého kamarádka má x-lander a také se jí hýbala 😉
@weri1 mě to pomáhá prostě promazat a trochu pohýbat a mě přestalo opravdu vrzání,hold je to kov na kov 😉