Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

brusinka.pusinka
25. srp 2011
ciernavila
25. srp 2011

@brusinka.pusinka diiik 🙂 asi si vezmem tiez bezovy...to je taky univerzal

brusinka.pusinka
25. srp 2011

@ciernavila no my ho měli přesně do kočárku 😉 seděl barevně a byl užasný jak součát kočárku 😉 a né kupovaný zvlašť 😉 😀

ciernavila
25. srp 2011

@brusinka.pusinka no ja mam bohuzial crocus a mne by tam ta limetkova ani nesedela lebo v reale nas dorjan nie je limetkovy ale taky syto kriklavy, skor tmavsi nez bledy

ve
26. srp 2011

@ciernavila mám univerzální podložku Moby od Emitexu a je super. Když přejdeš z hluboký korbičky na sporťák, tak než si zvykneš, tak po směru jízdy je hůř ovladatelný, ale je to o zvyku, teď už mi to ani nepřijde 🙂

radkica
30. srp 2011

Tak já jsem nakonec, po radách od vás, ten bílo-hnědý dorjan s puntíky objednala. Už se na něj moc těším a díky všem za rady. Taky mi minulý týden přišel Tvůj fotodeníček, který měla Aajda vyfocený na svým profilu. Je fakt úžasnej a hodně inspirativní - spousta nápadů na doplňování informací, fotek, obrázků sourozenců, bratranců, atd. Období těhotenství už mám skoro celé vyplněné, tak doufám, že mi to poctivé vyplňování vydrží taky až bude malá na světě🙂 Ale rozhodně doporučuju!
Nevím, jestli mi to uniklo, ale Brusinka psala o tom potahu do kočárku. Jaká je to prosím Tě značka nebo jak se jmenuje? Díky.

dzejnina
6. zář 2011

tak ja uz mam svoj vysnivany Dorjan danny sport prestige konecne doma a je uplne uzasny ako som aj dufala,uz ho len vyplnit🙂

irca86
6. zář 2011

Dobrý den,
pokud by byl zájem, v inzerátech prodávám našeho Dorjana Danny sport (trojkombinace i s vajíčkem s adapterem na podvozek). Je ještě v záruce. Na ceně je možnost se domluvit.

Snad to není proti pravidlům

kacii
6. zář 2011

my uz trajdame v dorjanu prestige...to je povozenicko, parada. strasne dobre se ovlada a moc dobre se s nim jezdi, vazne velka spokojenost 🙂

hlasil
6. zář 2011

My taky jezdíme a spokojenost veliká. Při první procházce jsme teda měli jen trojkolku, protože tatínek špatně nasadil zadní osu, takže byla levá strana vysoko 😀 Ale to jsme dali do kupy a jezdíme už bez komplikací. Jezdily už i obě babičky a obě si ho pochvalovaly. Babička z tatínkovy strany už má něco naježděno s předchozími vnoučaty a taky jeden čas hlídala i cizí děti, tak má zkušenost s vícero značkami, ale ten náš chválí. Máme zelený flower Crocus, je sice zářivý, ale tak akorát a rozpoznatelný už zdálky. Jsme moc spokojeni.

camelinka
6. zář 2011

taky mame prestige a sme mooooc spokojeni 😉

konsa
8. zář 2011

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo K Danny SportU ten SKEJTÍK pro druhé dítě? Poradíte jaký koupit? Nebo dělají ty skejtíky univerzální, takŽe můžeme koupit jakýkoliv?

ivca_doubek
10. zář 2011

@konsa
Ahojky, my máme skejt ke kočárkům Firkon (myslím že se pod tím jménem i prodává), sedí perfektně, ale moc jsme toho zatím nenajezdili. Ale na konstrukci sedí perfektně 😀. Máme Danny sport 2010.

konsa
11. zář 2011

@ivca_doubek díky za tip 🙂 my máme model 2009, takže na ten to bude sedět snad stejně dobře...

paja.83
17. zář 2011

Ahoj holky, já byla z tohoto kočárku taky unešená, ale po pěti dnech používání máme rozbitou brzdu, takže jsem pěkně naštvaná a nedoporučuju tento kočárek. Jsem zvědavá jak dlouho bude trvat oprava 😠

ciernavila
18. zář 2011

@paja.83 tak dufam ze cim skorej to bude hotove. My sme s brzdou nikdy nemali problem a chodime aj po zlozitych terenoch a po lese a kosik pod kocikom tiez dost zatazujeme.

adiika
19. zář 2011

@mianc ahoj a kde jsi ho v polsku koupila?? myslim mesto,..🙂

mianc
19. zář 2011

@adiika priamo v Tešíne prejdeš České hranice a na poľskej strane na trhu čo sú hneď aj obchodíky

adiika
20. zář 2011

@mianc ďakujem 🙂

adenka
20. zář 2011

ahojte,
neviete nahodou ci sa neda kocik pozriet niekde v Bratislave?

ciernavila
22. zář 2011

@adenka ja idem v polke oktobra do BA, mozes si ho pozriet nazivo aj s obsahom 😀DD, kludne aj povozit maleho. Ja mam tiez Danielka 🙂

adenka
26. zář 2011

@ciernavila supeer, tak sa ozvi ked budes vediet kedy prides 🙂, ak ho dovtedy nikde nenajdeme, tak by som tvoju ponuku isto prijala... a ako si s nim zatial spokojna?

ciernavila
26. zář 2011

@adenka ja pridem do BA uz asi zajtra vecer, vybavujeme teraz auto aby sme nemuseli ist vlaom....ak sa zadari. Budeme tam tak do stvrtka, potom sme mimo BA a v priebehu bud. tyzdna zas pridem do BA na dake dva-tri dni. Raz bol len na reklamacii kvoli drobnosti co pukla dole - taky plast pri kolese, kdesi som tu v diskusii prikladala foto. Inak vtedy mi pozicali iny kocik a to bol des, ked mi tento vratili som bola stastna ze mam kocik co mam. Fakt nafukovacie kolesa a velka korba to bolo najlepsie co som si mohla vybrat. Maly je dost velky, na 5 mesiacov ma pomaly uz aj 9 kil, do ineho kocika by uz ledva vliezol a to este nesedi. Dokonca on aj pekne hojda /na zaciatku uplne to tak nebolo/ ale ja hojdanie nevyuzivam takze to pre maminy co chcu tak uspavat je tiez dobre. Super najazd na obrubniky, ta kozenka na rukovati je paradna neznasam tie penove rucky co maju daktore kociky. Mame strasne malinky eurovytah /uzky a kratky/ a vlezem sa tam aj s malym. Kosik aj pretazujem, narvem ho doplna, je velky a priestranny. Ja som spokojna maximalne. Raz mi troska vrzal ale premastila som WD40 a ovtedy je pokoj. ale asi je dobre to robit preventivne obcas. Kolesa som este nefukala ale dnes idem prvy krat dofukat zadne, po 5 mesiacoch.

majloo
26. zář 2011

@paja.83 aj my mame malo funkcnu brzdu, ale to je nasa chyba, lebo ked konstrukciu poskladame do auta a zase dame von, automaticky je zabrzdene, co sme nevedeli a parkrat sme nasilu zatlacili na kocik, a brzda prestala poriadne brzdit 🙂 ucime sa na vlastnych chybach, inak som spokojna

majloo
26. zář 2011

Baby, ja mam Sport Prestige 2011.....a pomaly ideme davat maleho do sportaku, pouzivate uz niektora aj sportak? Mne sa zda nejaky divny, ked tam dam maleho, nepaci sa mu moc, zda sa mi tam nejaky utopeny, a to ma cez 10 kil, inak sedi uz dobre. Ako ste spokojne so sportakom?

brusinka.pusinka
26. zář 2011

@majloo pokud můžu poradit zkusit brzdu uplně promazat, a nastříkat wd40 do bužírek a pak vrátit lanka zpět do brzdy.....hodně to pmáhá a brzda je pak lehce ovládat a supr brzdí 😉

ciernavila
26. zář 2011

@majloo mozno aj preto nemame problem s brzdou lebo kocik nikdy neskladame /nemame vlastne auto/ a pouzivam ju minimalne

adenka
26. zář 2011

@ciernavila v stredu idem aj ja mimo BA, tak jedine ze by sme sa mohli stretnut rano. alebo to mozme nechat na buduci tyzden. super, ze si spokojna, ono drobnosti sa najdu na kazdom kociku co sa moze pokazit. ja som mala pri dcere babysmile v-max, taka polska krava, ale bola som s nim veeelmi spokojna. keby sportak nebol taky kratky, kupim ho znova. ale tu som citala ze sportak je veliky, tak to ma velmi laka... a farby nemaju chybu 🙂

terezab
26. zář 2011

@mianc Můžu se zeptat, kolik tě vyšel v Polsku? Taky chci Dorjan kupovat a chci se podívat, jestli vyjde v Polsku levněji. Je k tomu stejné příslušenství jako v obchodech tady?