• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

3. října 2015 
@adenka no ja som chcela limetkovu na nete bola taka jemna, v reale je dost kriklavy ved uvidis. Mne to je lepsie ten buduci tyzden lebo doobeda ideme vybavovat porodne a v stvrtok rano uz cestujeme mimo BA. Ale bud. tyzden tak niekedy medzi po-št by sme sa mohli dohodnut.
26. zář 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab ahoj, ja som ho kupovala v poľsku v decembri, vtedy ma vyšiel 7000 kč :grinning: super cena (konštrukcia, hlboká vanička, vajko + nadstavec na kočík, športiak)
26. zář 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mianc já se tam chystám za měsíc, tak uvidím, jaká bude cena. snad bude taky taková pěkná :wink:
26. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezab no dúfam, že hej.. daj vedieť potom čo ťa vyšiel.. :slight_smile: :wink:
26. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila oki, tak buduci tyzden plati :slight_smile:
26. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka jej, ze aky dobry tip...skusime, dakujem :wink:
27. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka Ah ja sa moc ospravedlnujem ja som cele dni lietala poo rodine a po kamoskach ze som skoro ani nemala cas ist na net.. :frowning2:( Vcera som bola v Sade Janka Krala s kocikom asi 4 hodiny ale nebola som na nete a nemam na teba ziadny iny kontakt tak som nemala dat ako vediet. Este dve hodky som teraz v BA a ideme spat do ČR. Jedine ze by si to teraz citala a byvala v okoli Dlhych Dielov.
6. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mam vybrany tento DorJan - Kočárek Danny Sport 2010 DS3 092- mate prosim nejaka zkusenost?
8. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka Ahoj, já tenhle kočárek mám v jiné barvě (fotku mám v albu). Jsem s ním spokojená, lehce se ovládá, hluboká korbička je dost velká, malá má 8 měsíců a teprve teď jsme šli do sporťáku. Sporťák je o něco těžší a taky konstrukce kočárku se nějak rozvrzala, asi jsme málo promazávali, ale olej pomáhá, tak už neskřípeme:slight_smile: Nemám ho vyzkoušený ve sněhu, v březnu už sníh nebyl, tak uvidím až letos. A musím říc, že nám ho dost lidí chválilo, jak dobře vypadá. Jo a není houpací, ale trochu huždat se s ním dá.:slight_smile:
8. říj 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 nie je houpaci? ja mam tu verziu prestige 2011 a myslela som ze tie podvozky su rovnake...lebo spociatku moc nehupal ale teraz hupe pekne /aj ked nam to moc netreba/
9. říj 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 muzu se zeptat cim promazavate a co na kocarku ktere mista? nam zacal vrzat na jedne strane a nemuzeme nejak dojit na to kde ty plasty promazat... :slight_smile:
16. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii promazávám nějakým olejem a promazávám všechno, co se dá:slight_smile: Nejlepší je kočárek složit, tím se otevřou na bocích místa jinak nedostupná a tam normálně kapu ten olej. Prostě všude:slight_smile:.
17. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

uvažuji nad tomto kočárkem, chtěla jsem se zeptat na cenu v Polsku? Koupila jste si ho tam některá?

díky
18. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Ahojky, my máme tiež kočiarik od DorJanDanny Sport Prestige 2011 Flower- sunflowers som s ním veľmi spokojná, má veľkú vaničku, má dobré ovládanie a aj dobre peruje.Ja som ho kupovala na Slovensku.
18. říj 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sporťak katastrofa :unamused:
19. říj 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickapl jak to? :confused:
19. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám Prestige 2011 ..hluboká korba-maximááální spokojenost ..ale ten sporták opravdu těžký, veliký, špatně ovladatelný.. už bych nyní nikdy nevolila 3-kombinaci,ale vše zvlášť...takže budem kupovat sportak nový
19. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickapl no to si ma moc nepotesila, my pojdeme o chvilu do sportaku :frowning2: Mozno tak do mesiaca...este mi nesedi sam ale uz sme dost velki a ide zima onedlho tam bude s fusakom len tak- tak
19. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já jsem strasně zklamaná :(
19. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickapl a niekto vravel ze rozdiel je v smere ci protismere jazdy, skusala si oba, vidis rozdiely?
19. říj 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se sporťákem spokojená, je trošku těžší, ale zvykla jsem si, malou mám zatím čelem k sobě, tak je to těžiště vzadu a hůř se ovládá, ale obráceně se jede super, šla bych do něj znova :slight_smile:
19. říj 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, nezkoušela,mám malou otočenou pouze k sobě...prostě rovnou jsem to vzdala a jedem v neděli pro nový:slight_smile:) jednoduše 15-ti kilový kočár...tak to aby jezdili pouze tatínci na vycházky:grinning:
19. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickapl tak to mne nebude tazke, ja som vozila aj 11 rocneho postihnuteho chlapca s kovovym tazkym kocarom, tak to malo urcite aj cez 20 kil dokopy a do kopcov aj po lesoch takze uz som vycvicena :grinning:
20. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super :slight_smile:))
20. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii ja používam silikonový olej a kúpila som si ho v cyklistike
3. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgia333 dekuju, porad jsem ho nekoupila...zitra musim zajit, vrze nam a tak to musim promazat...nejak sama, cekat na chlapa nema smysl to bych se nedockala :grinning:
3. lis 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickapl Mně se sporťák nezdá nějak extrémně těžký, vždyť je jen o kilo těžší než hluboký (a to bydlím v horách, takže věčně tlačím někde do kopce). Ano, je trochu hůř ovladatelný, ale dá se na to zvyknout.
4. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to o 5 kilo težší a to je rozdíl :slight_smile:
4. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacii ja som premazala WD40, na balkone a za chvilu som to mala hotove...
4. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacii my taky mažeme WD 40, manža ho namazal hned na začátku ještě před první jízdou a teď přemáznem znova.
Jinak já jsem s Dorjanem spokojená.
4. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek