Kočárek DorJan Danny Sport Prestige 2010

miriska
21. čer 2010

Ahoj holky,

uvažuju o koupi tohoto kočárku, má někdo s tímto modelem od Dorjanu zkušenost? Mě se docela líbí, ale mám trošku strach z té jemné koženky, aby se snadno někde neroztrhla a taky když nám ho prodavačka ukazovala jak se skládá, tak s tím měla docela problém 😒 Poradí někdo prosím? Díky...

marti73
14. kvě 2011

@camelinka Koupila jsem si teď na léto místo jejich tašky na kočárek VAK EMITEX je šikovný a v červené k našemu červenému kočárku je odstín téměř stejný.

nasekuratko
23. kvě 2011

holky, nemate nektera ten tyrkysovy? Zajimala by me barvicka v realu.... 🙂

eriska
29. kvě 2011

Ahoj holky, my máme dorjan danny sport 2010, takže s koženkou neporadím, nicméně si myslím, že jinak v něm rozdíl asi není..my jsme moooc spokojení, můžu jen doporučit..v hluboké korbičce byl malý do 9. měsíců i s fusakem, super je polohování zádiček v hluboké korbě a je hoodně prostorná. Já problémy s dostáváním do košíku nemám, je pravda, že u sporťáku se musí nadzvednou látka od boudičky, ale to ničemu nevadí..My ho budeme prodávat, protože už nám stačí jen golfky, malý dost lítá a moc ho to v kočárku nebaví, tak posílám dál, dokud je ještě v záruce.

camelinka
4. čer 2011

@eriska ahojky, my mame flower.ed. sme z nej uplne uneseni, porad na nem nachazim nejaky dalsi vychytavky 😀 , a u toho sporatku se da odepnout ten zadni dil strisky tak to se pak do kosiku musi lezt lip ne? 😉

anakolut
7. čer 2011

@nasekuratko Tyrkysový jsem viděla v reálu a je moc krásný, kdbych čekala kloučka, tak bych do něj šla.

kucka
16. čer 2011

holky, muzu se zeptat..nasla jsem v recenzich na jinych strankach, ze kocarek dost vrze, zlobi brzxy po nejake dobe a je spatna pristupnost k foukani...dekuju, lucka

weri1
16. čer 2011

@kucka my promazali a od té doby klid, a dofoukávání koleček taky jde dobře

camelinka
16. čer 2011

dneska tu byla kamoska s x-landerem a taaak na nej nadavala, oproti nasemu Dorjanku fakt "umi" tak ctvrtinu veci a je to celkove takovy vrzatko, az me to prekvapilo, tak doufam ze na nej po chvili taky nebudem nadavat 🙂
@kucka to chce mazat,mazat,mazat 😉 😉 😉

eriska
22. čer 2011

@camelinka jj, já na dorjánka nedám dopustit, ukecáme-li s tomíkem tatínka na druhé dítko, tak jdeme zase do něj..jako, každý kočárek bude mít nějakou chybičku, kterou člověk zjistí až ježděním, protože každému vyhovuje něco jiného..mně ze začátku vadilo, že sporťák je "tak" velký, pak jsem si zvykla..přikládám fotku, mně se zdá, že se do košíku leze dobře, problém jsem s tím nikdy neměla..možná, jen když byl dán úplně do lehu, tak se tam hůř dostávalo, ale to asi u každého kočíku, co jde do úplného lehu..sousedka má jiný kočík, dává do sporťáku už půl roční holčičku a do lehu ji nejde..tady na tom to je super

jinaja
25. čer 2011

Ahojky všem, uvažujeme o kočárku Dorjan Sport Prestige 2011 a zatím jediný nedostatek, který nás v obchodě trknul je jeho váha...Chtěla bych poprosit ty, co kočárek mají, o názor popřípadě poukázání na případné nedostatky...To, že se špatně dostává do košíku mi přijde jako banalita...
Je jasný, že žádný kočár nebude uplně dokonálý, ale každá zkušenost se hodí🙂děkuju!

zuza01
27. čer 2011

Ahoj, my po dlouhém váhání a shánění recenzí vybrali Danny Sport 3 2011. Na úplně každý kočárek má někdo negativní připomínky, tak jsme postupně vylučovali a zůstal nám DorJan. Zatím ještě nepoužíváme, ale jsem z něj nadšená, košík je dost vysoký, to je pravda, ale ono chce taky rozmýšlet, co se v něm vozí. Když vidím některé maminky, co v něm mají od jogurtů přes plíny a psy, tak nechápu...

eriska
27. čer 2011

@jinaja ahojky, tak nevím, jak u prestige, ale u "normálu" mi kočík nepřipadá těžký, s váhou jsem neměla žádný problém.mně taky nepřijde jako problém dostat se do košíku, dostává se tam normálně, sousedka má klasický hluboký kočár, košík tak mělký, že jí z něj vše vypadává..mně trošku vadily krátké kšíry u sporťáku, ale já ho poutala stejnak jen kolem nožiček, i teď, v golfkách..

herminka
28. čer 2011

@jinaja Mně se kočárek nezdá nějak extrémně těžký - jezdí se s ním dobře i u nás v Beskydech do kopců (i když si někdy trochu máknu). Když jsem se dívala na internetu na cenově srovnatelné kočárky, byly na tom váhově podobně.
A co mi na něm vadí? Zmiňovaný špatný přístup ke košíku (kamarádka s Inglesinou v pohodě veze pod kočárem motorku staršímu dítku) a potom nám nějak vrže v tom skládacím mechanismu, přestože to manžel opakovaně promazával.

camelinka
29. čer 2011

@eriska tak doufam ze budeme stejne spokojeni jako vy 🙂 , ten sportak se mi zda taky desne velky, hlavne v aute ho budu muset nastelovat do nejmensiho tvaru jaky pujde 😅 . a hlavne se mi libi ze ma ty casti rychle prehazovaci, cvak cvak a korba je vymenena za sportak/autosedacku, ne jak ten xlander, tam se sportak musi nacvakat na konstrukci pomoci druku 😝 😅 . nu uz jen mit do nej tu "napln" 😀 😀 😀

hlasil
24. črc 2011

Ahojky, chtěla jsem poprosit někoho, kdo už má Dorjana Prestige doma, jestli byste mi mohly napsat vnitřní míry korbičky. Zdálo se mi, že přeci jen ten vnitřek je dost tvrdý a ráda bych tam dokoupila nějakou matraci nebo něco k podložení, aby to bylo pro mimi pohodlnější. Jenže ho zatím nemám doma, tak abych se nesekla s velikostí :-/

@ciernavila @eriska @camelinka @herminka

eriska
24. črc 2011

@hlasil Ahojky, já prestige neměla, takže nepomůžu, nicméně, já tam matraci stejně nedávala, jen jsem tam dala froté ručník a v zimě deku, mně to tvrdé nepřišlo😉

ciernavila
25. črc 2011

@hlasil Tam naozaj netreba matrac je tam taka vyberacia makka vlozka, babatko nema spat na velmi makkom lebo to nie je dobre ani na chrbticu. Inak som to sla namerat a 82 x 38 priblizne mi to vyslo.

Baby, inak ma strasne trapi to vrzanie. Zacalo to po 3 mesiacoch pouzivania. Kupila som si kvoli tomu odporucanu WD40, premazala som vsetky spoje a srouby a nic, vrze to stale. Navyse v tej bocnej casti - kde je ta umela hmota s otvorom daco stale klepe a na to aby som zistila co to je bolo by to asi treba cele rozobrat. Navyse dole ako su tie pruziny na kolesach co odpruzuju praskla mi tam umela hmota. Zatial to nenarusuje chod kocika ale bojim sa co bude v zime. Vrze mi ako keby mal 5 rokov a nie 3 mesiace a navyse klepe ten bok, a tak som sa z neho tesila. Je to skoda, mrzi ma to lebo ma super jazdu s tymi nafukovacimi koleckami, vojdem s nim aj do nasho minivytahu aj kosik nakupny je super, vela sa mi tam zmesti. Cely kocik hodnotim pozitivne az na to vrzanie a klepanie, len ma teraz mrzi ze neviem ako to odstranit ☹ Ale zas to dat do servisu ...co ja viem, neviem si predstavit potom dni bez kocika kedze nemam nahradny.

hlasil
27. črc 2011

@ciernavila No já jsem v obchodě viděla, že je tam ta vzorovaná poduška, to vypadalo jako dvě vrsty látky proložené tak max milimetrovým vatelínem nebo tak něčím a to je rovnou na té pevné desce. To tedy nic moc. Nebo je tam něco víc?

Že by to nemělo být měkké, to souhlasím, já sama jsem zvyklá na tvrdé matrace, ale teda spát rovnou na dřevu, to bych si odrovnala záda.

Jinak tvá zkušenost s kočárkem mne moc nepotěšila, ale s tím už teď nic neuděláme. Mazala jsi i preventivně nebo až když to začlo povrzávat?

ciernavila
28. črc 2011

@hlasil ja som to premazala az ked to zacalo vrzat. Asi uz bolo neskoro ☹ Ja nemam matrac a maly mi nikdy neplace v kociku, strasne rad sa tam vozi a aj tam dlho vydrzi pozorovat stromy aj spinkat. Na doske je taka akoby umelo-molitanova vrstva ma asi cca 4-5 mm a ta neni obalena v latke a ta ltakova molitanova je az na tom a ta mi na dotyk prijde ze mam minimalne 8mm.

elischka
10. srp 2011

ahoj holky, nemáte některá tento kočárek v šedivé / grey barvě? popř. někde na fotkách?

hlasil
25. zář 2011

Holky, jak na Dorjana věšíte hračky? Chceme koupit Lamazze, ale zjistila jsem, že na konci mají relativně pevný plastový očko, nedokážu si představit, že to narvu na tu trubku od boudy. Navíc je kus boudičky ještě před ní? S podobným úchytem máme na kočárek chrastící řetěz a ten prostě nikde pořádně nedrží. Máte na to nějaký fígl nebo vám tam ty hračky pověsit jdou v pohodě?

Jinak nám po měsíce taky začal kočárek povrzávat. Preventivní mazání jsme nestihli, tak dnes jsme mázli poprvé, snad to přejde.

aajda
25. zář 2011

@hlasil My na kočár věšíme losa Edu a chytáme ho jen za tu látku a drží...

hlasil
27. zář 2011

@aajda Děkuji. Včera jsem si od jiné maminky půjčila jinou hračku a dokonce to v pohodě nacvakla na tu trubku uprostřed korby. Takže je nejvyšší čas hračky objednat 🙂

camelinka
30. zář 2011

@hlasil no nam povrzava taky, nejhorsi je ze nevim kde presne to vrze,kolecka to nejsou 🙄

ciernavila
19. únor 2012

@brusinka.pusinka
@herminka
@luji78
@luji78
@moncika15
@uzasnakovi
@miriska
Ahojte, vlastnite Dorjan? Nechcete zamenit za zeleny Prestige Flower? /chcem skusit neutralnejsiu farbu/ viac foto v albume.

ciernavila
19. únor 2012

samozrejme hore uvedena otazka plati pre vsetky majitelky Dorjanu