Kočárek G-mini grand, máte už některá?

zu_za
29. dub 2015

Máte už některá? Nenašla jsem žádnou recenzi a moc se mi líbí 🙂

susn
28. kvě 2017

@sofie333 grand

susn
28. kvě 2017

Kolik stoji novy nanoznik? A kupovali jsem kde clonu?

simkrk
28. kvě 2017

@susn ja mam.clonu z dmka a musim rict ze super 🙂

karolinch
6. čer 2017

@spencr Dobrý den, může ve sportovní verzi být 5 měsíční dítě? 🙂 jde to sklopit tak aby dítě bylo v pololehu? děkuji

jarmisek10
13. čer 2017

Zdravim vás.. Chci se zeptat zda se mi do nej vejde 76cm ditko. At hledam jak hledám.. Rozmery nemuzu nikde najít. Diky za odpověď 🙂

jullli
13. čer 2017

@jarmisek10 korbicka ma 80cm

arwen_arina
21. čer 2017

Mela jsem na hlubokou korbu,pak jsem dala pryc. Uprimne uz bych do nej nesla. Peklo s nafukovacimi koly, nekolikrat jsem menila ventil. Dale problem s rim,ze kola byla moc siroka a neslo s nimi nikam projet. Ted mam Valco ultra a je to nebe a dudy😊

123straka321
1. črc 2017

@halyinka Dobrý den, mohu se zeptat ještě s odstupem času, jak jste s Lordem spokojená? Byla jsem se na modely Grand a Lord podívat v obchodě a nemůžu se rozhodnout. Lord mi přijde celkově takový tužší a pevnější, možná je lepší do terénu. Grand více houpe a je lehčí. U Lordu mi přijde lepší tvar konstrukce i větší koš, ale s Grandem se tak trochu lehčeji jelo. Jak to vnímáte vy? Mockrát děkuji =)

halyinka
4. črc 2017

@123straka321 Dobry den. U Lorda jsem ocenila teleskopickou rukojet a ze dole u brzdy neni ta tyc a brzdici packa je z boku. Do tyce u Granda jsem kopla a to mi vadilo (testovala jsem kocarek kamaradky).
Lord se za par tydnu jezdeni poradne rozhoupal, takze bych se nebala, ze neperuje. Houpe dobre. Teren projel vzdy pekne. Nicmene jsem ho po pul roce uzivani prodala. S korbou jsem spokojena byla a pokud chcete usetrit a do budoucna planujete jiny kocarek nebo golfky a jste nenarocna, tak ho muzu doporucit. Tim nenarocna myslim kvalitu zpracovani, detailu kocarku. Kocarek mi dorazil poskrabany od vyrobny na rukojeti a konstrukci, penove polstrovani rukojeti se z jedne strany vytahovalo. Nepusopilo to na me kvalitou... Se sportakem jsem nebyla spokojena vubec. Kratka zadova operka, kratky sed. Syn pri lehu mel strisku par cm u hlavy. Kdyz jsem mela penovou podlozku plus fusak, syn mi "sedel" na sirce tak 10 cm, takze polohovani nozicek jsem musela mit nahoru aby spise nevisel. Pasy pres ramena byly blbe udelany. V nejvyssim bode byly niz nez rameno a tak se nedalo pripoutat, pritom syn droboucky jak holcicka. Sportovni sedatko je mekke a nestabilni. Kdyz se vrtel, poskakoval, tak se hybalo. To vse ve me vyvolavalo pocit ze kocarek je jak pro panenky. Vypadal na pohled pekne ale pokud muzete zainvestovat, tak bych radeji se poohlidla po jinym. Pokud ne, tak az bude dite ve sportaku, je lepsi mit jeste nejake golfky nebo tak..

cvachna
31. črc 2017

holky, kdo prosím krásně a kvalitně přešívá kočárky boudičku a šije fusaky zimní s rukávníkem s kožešinkou a kožešinkou na boudu? tašky máte jaké a jak se tam připevňují? asi máme favorita 🙂