Kočárek GB Hardy Iron, máte zkušenost?

momani3o
6. zář 2013

prosím děvčata co již ho máte doma aby se zapojily do této diskuze .. zajímá mě například zda se dodává i s nánožníkem , jak je těžké na něj pořídit pláštěnku asik předpokládám že není součástí prodeje , zda se dá sundat koš koukala jsem že čalouněny a ve snehu - břečce myslím rychle zašpineny , jestli opravdu jde slozit jednou rukou, jak zvlada teren, jestli je pratelny potah, apod.. dekuji moc 😀

badeja
2. kvě 2015

@lucianek_g Dobry den, ja shanela uz od lonskeho zari GB Hard Iron a nikde, nikde uz neni a ani nebude!!Dle info primo od vyrobce!Tak jsem nakonec ted v breznu zakoupila GBHardy lila na Mall.cz cely set i s hlubokou korbou. Jsem spokojena, autosedacka super, krasne se naklikne na podvozek, hluboka korba neni aice moc dlouha ale to nam posleze vynahradi sportovni verze, ktera je vyborna. Mela jsem uz asi 5.druhu kocarku a tento spolecne s britaxem jsou u me jednicky.

creatif
3. kvě 2015

@badeja ahoj,poslala bys mi foto,jak ta fialova vypada v realu? Cekame kluka, na obrazku ta fialova vypada pekne, ale aby to ve skutecnosti nebyla svetlejsi fialova,) ta zelena je takova divna. Moc diky

badeja
3. kvě 2015

Ahoj, zelena je fakt divna...ale ja se te fialove bala a nakonec jsem v realu byla mile prekvapena...poslu foto :*)

badeja
8. kvě 2015

@creatif jukni na me album

aneztuzka
26. kvě 2015

@badeja prosím pošli i mě, také se pro něj rozhoduji, ale manžel se bojí fialové, že by nebyla vhodná pro kluka

badeja
26. kvě 2015

@aneztuzka je to v mem.albu tak koukni 🙂

aneztuzka
27. kvě 2015

@badeja už jste s ním jezdili, jak jste spokojení? Rozhoduji se ještě mezi GB Hardy a Firkon verano long.

creatif
27. kvě 2015

@aneztuzka Ahoj, k té fialové, je pěkná, není světlá, narůžovělá nebo tak něco. Je taková tmavší. Mě se na první pohled líbil ten fialový, zelená se mi nelíbila. Taky "asi" čekáme kluka, tak bude jezdit ve fialovym 🙂 zatím je uložený mimo, zkoušela jsem ho jen složit a úplně v pohodě, bez návodu, nic...

aneztuzka
27. kvě 2015

a má polohovací rukojeť. Kamarádka mi říkala, jestli nemá malý sporťák?
@creatif

aneztuzka
27. kvě 2015

@creatif já tu značku vůbec neznám, bojím se, aby to nebylo poruchové:/

creatif
27. kvě 2015

@aneztuzka rukojet ne,ale nevadi mi to. Sportak, to ti nereknu,nemam odzkouseno,( na kazdy kocarek v dizkusi jsem nasla naky negativa,(( kdyby bylo na vyber z par kocarku,bylo by to jednodussi,D

pepis25
13. srp 2015

GB Hardy se mi moc libil, tak se koupil. Malej ma ted 6.mesicu a 12kg., uz tak je kocar samo o sobe tezky a kdyz do nej dam i maleho, tak mam co delat abych ho utahla. Neda se s nim poradne a lehce zatocit. Musim obouma rukama a silou. Striska taky hruza. Jedine plus je ze se to da zatahnout vice dolu a dite muze i pozorovat okoli. Kocar mame ale pul roku a uz se nam striska zlomila. Tim jak se s ni pohybuje nahoru a dolu. Konstrukce strisky je asi hodne ze slabeho plastu. Celkove striska je strasne krehka a porad se nam krivi. Jedine plus na kocaru je ze do kose pod kocarem se toho dost vleze. Nevim, ale ja ten kocar obrecela.Jak byl uplne miminko tak se to dalo, ale jak ted malej roste, tak pozoruju ze je nam ten kocar k nicemu. Uz bych ho nikdy nechtela. Mit ted na novej, tak ho vezmu a vyhodim ho do kentejneru. Uz tak se malej pronosi. Boli mne cele telo. A pak jeste prijdu z venku a jsem k.o i z kocaru. Proste si neodpocinu ☹

jahodnice
13. srp 2015

Mám gb Hardy lila a jsem s ním spokojená, malé je 11 měsíců, už od 6 měsíců jezdí ve sporťáku. S manipulaci problém nemám ani nikdo z rodiny a známých, kteří s kočárkem jeli. Rozhodně si ho nechám i pro druhátko.

aninalbc
12. říj 2015

@jahodnice kočárek GB Hardy mě také zaujal - nyní o víkendu jsme absolvovali návštěvu 4 prodejen, kde by se měl tento kočárek prodávat - úspěch byl jen v jedné, kde měli Hardy v lila barvě a hlubokou korbu v černé. Paní prodavačka doslova odrazovala od koupě, údajně měli 24 reklamací na kolečka a z toho důvodu už je prodávat nechtějí, doporučovala jiné. Chci se ještě zeptat vás, které tento kočárek vlastníte nebo jste vlastnily. Byly s kočárkem nějaké problémy? děkuji předem...

jahodnice
12. říj 2015

@aninalbc s kočárkem žádné problémy nemáme, jezdime s ním pořád, v březnu čekáme druhé mimčo a použijeme ho tak ještě jednou

badeja
12. říj 2015

Dobry den, ja kocarek GB Hardy nyni prodavam...byl muj vysneny a je naprosto uzasny!!! Ale dcerka ma od 3tiho mesice bojkot kocaru, takze nosim jen v satku a nositku! Po prvni dcerce mam golfac, takze hardy s tezkym srdcem poustim ☹ paklize by jste mel nekdo zajem mam zcela novy v zaruce do 2017 s hlubokou korbou, autosedackou a sportovni sedackou...v albu mam fotky, tak kouknete 🙂 zkouseli jsme vca 15krat, ale dcerka kocar proste nenavidi.. a

badeja
12. říj 2015

@aninalbc Dobrý den, já ho bohužel s těžkým srdcem prodávám zcela nový, v záruce. Je skvělý, ale dcerka bojkotuje kočár, tak jen nosíme..byl můj vysněný a opravdu je báječný! Také nás od něj v jedné prodejně zrazovali, ale z důvodu, že nám chtěli prodat jiný kočár 😉 viděla jste ho komplet se vším?

creatif
12. říj 2015

@aninalbc ahoj, jezdim s nim 2mesice a zatim vse ok..me se s nim jezdi dobre. I ostatni si ho chvalili. S koleckem jsem mela jen ten problem, ze jsem pichla..v ulici strihali trnku a trny mela teda fest...:/ áe jinak fajn, hezky zataci, kos pod kocarem velky, u strislmky je fajn sitka..zatim proste negativa nemam. Maly nastesti v kocarku do par minut usne, jezdim 2x denne. Jo a to vetsinou se psem takze hcasro ho ridim jednou rukou:P

aninalbc
21. říj 2015

@badeja zatím jsem právě neměla možnost, byli jsme v několika obchodech, které by měly být prodejci kočárků GB, ale bez úspěchu. Kontaktovala jsem přímo i výrobce a také bez odpovědi, což mě poněkud odradilo. Není si ho kde vyzkoušet a oficiální prodejce bez reakce. Nyní je v kurzu Britax Go Next. Ještě je ale brzo, uvidíme na začátku roku...

yanicka87
18. lis 2015

@petra_pf Dobrý večer, jaký přesně problém jste měla s kolečky? Přijde mi, že u mého Hardyho zadní kolečka na té spojovací tyčce "kloktají" ...

yanicka87
18. lis 2015

@pepis25 Dobrý večer, můžu se vás zeptat na zadní kolečka kočárku? Přijde mi, že na našem zadní kolečka jakoby "kloktají" ☹

yanicka87
18. lis 2015

@jahodnice Dobrý večer, můžu se vás zeptat na zadní kolečka kočárku? Přijde mi, že na našem zadní kolečka jakoby "kloktají" na té spojovací tyčce

jahodnice
19. lis 2015

@yanicka87 nám kolečka taky trošku kloktání, ale zatím jezdí 🙂

yanicka87
19. lis 2015

@jahodnice Díky 🙂 nezkoušeli jste nijak opravovat? 🙂

jahodnice
19. lis 2015

@yanicka87 ne, ne opravovali jsme,klokta to opravdu jen trochu a vidím to jen já, ostatním to nepřipadá. Teď budeme muset stejně brzy kočárek odstavit, čekáme druhé a plánujeme koupit sourozeneckých kočár, jinak bych se asi nedostala z domu ani na krok.

yanicka87
19. lis 2015

@michalkosar Dobrý večer, mohla bych se vás zeptat, jak moc na pevno mají být zadní kola u Hardyho? Přijde mi, že na té spojovací tyči dost kloktají ☹

pepis25
19. lis 2015

@aneztuzka Dobry vecer. Polohovaci rukojet nema, ale myslim ze to problem neni 🙂

jahodnice
2. pro 2015

Kočárek jsem se rozhodla prodat, potřebuji sourozenecký. Bližší info zašlu do IP.

revorrei
26. led 2016

@jahodnice Můžu poprosit o info k prodeji?

evaviktorinova
22. únor 2016

@jahodnice
Dobry den,
chci se zeptat, zda jste jiz prodala kocarek.
Dekuji
Eva