• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek GB Hardy Iron, máte zkušenost?

13. září 2016 
Dobry den, chtela bych se zeptat, kde se da kocarek koupit? Nemuzu nikde najit zadnou kamennou prodejnu :( dekuji
10. bře 2016 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, podle me uz nikde...vim jen, ze mivali na mallu. Ale uzbasi jen zelenou.
11. bře 2016 ve 03:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creatif Dobrý den, na Mall lze koupi v zelenébarvě. Játam včera koupila ve fialové a byl to poslední kus... Možná bych si ale počkala...ten fialový tam dali do prodeje před týdnem, tak asi někde zásobu mají... Jinak jsou oficiální stránky gbwithlove.cz a tam se dají kočárky od gb koupit i s příslušenství. Cena už je ale za Hardyho 9-10000. Na Mall ho mají za 4900
16. bře 2016 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohunkak28 ja ho ve fial.mam..ve trojkombinaci. Mivali uz jen zeleny. Vim ze jednou tam byl i cerny...tak asi obcas neco odnekud privezou:slight_smile:
16. bře 2016 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká je spokojenost s tímto kočárkem?
21. bře 2016 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revorrei ja spokojena jsem...:slight_smile: budu vyndavat ted ten sportak a je fajn ze z nej jde udelat korba:slight_smile: akorat jsem teda uz 2x pichla:( za tu cenu si myslim uplna parada
21. bře 2016 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teprve budu od června jezdit, tak jsem zvědavá
21. bře 2016 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete spokojena. Nemam teda s cim porovnavat...me vyhovuje. Jsem vyssi..tak jak se neda polohovat rukojet, tak mi to vuuubec nevadi:slight_smile:
22. bře 2016 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat jakou tašku máte na kočárek?
23. bře 2016 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim zadnou...ale mam od svagrove nejakou obyc s klasika uchytama a taky jde. Ted to resim ze hodim sport.tasku pod kocar. Me to vyhovuje vic nez to mit zaveseny...
23. bře 2016 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám barvy Lila - nyní budu prodávat trojkombinaci a lepší kočárek jsem zatím neměla. :slight_smile:
13. zář 2016 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek