Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Hartan Racer GT, máte zkušenost?

kakousek
4. lis 2013

Chtěla bych si pořídit kočárek značky Hartan Racer GT, poradíte mi prosím, zda koupit či nekoupit? Výhody - nevýhody?Děkuji 🙂

arrowka
4. lis 2013

Mám Hartan Topline S a zatím jsem spokojená maximálně. Racer GT je, pokud si vzpomínám, hodně podobný, jen nemá přehazovací rukojeť a má větší košík. Takže já doporučuju. 😉
Stav se tady: https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-hartan-zkusenosti/

monihart
4. lis 2013

Já taky doporučuju. Mám GT a jsem maximálně spokojená. Zatím teda využíváme korbičku, sporťák ještě nevím 🙂

kakousek
autor
12. zář 2014

Maminky, potrebuji poradit. Mame kocarek Hartan Racer GT a vyuzivame zatim korbicku. Ale korbicka zacala byt mala a chci se zeptat, jestli mate nekdo stejny kocarek a vyuzivate uz sportak? Potrebovala bych vedet, jestli lze vozit zatim nesedici miminko ve sportaku? Vozili jste nekdo v tomto sportaku jeste nesedici,pouze lezici miminko?Da se sestavit tak, aby miminko zcela lezelo?Diky 🙂

arrowka
12. zář 2014

@kakousek Nechápu, máš půlročního chlapečka a kočárek nevyzkoušený? Když jste ho kupovali, tak jste si přece museli vyzkoušet, že sporťák jde dát do úplného lehu.
Samozřejmě, že lze nesedící miminko vozit ve sporťáku, úplně v pohodě a běžně. Přešli jsme na sporťák přesně v půl roce dítěte.

Sem začni psát odpověď...

Odešli