Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

javyb
1. únor 2011

@tatkocakatel ahoj🙂 my máme holku a Hartan Topline X 279, a nemůžu si ho vynachválit🙂

miracle
5. únor 2011

Skusali ste niektora dat potah zo striesky dole, mam VIP a chcela by som komplet cely potah naraz oprat.

D

kapka
5. únor 2011

Holky jaký máte nánožník?

vendulal
9. únor 2011

Zdravím,
měla jsem za to, že určitě koupíme Teutonku, ale už si nejsem tak jistá...
Můžu se prosím zeptat, zda Hrtany mají také síťku v boudičce?
Jaké prosím máte zkušenosti s Racer GT v terénu? případně Topline S s přehozenými velkými koly vpředu?
Prosím,jak velká kola v cm mají Hartany (to jsem nikde nenašla)? A jak dlohou záruční dobu (Teutonky při koupi v kameném obchodě 3 roky)?
Děkuji moc.

ebony222
9. únor 2011

@vendulal mam Hartan Topline S a jsem maximalne spokojena. Sitku v boudicce ale nema. S velkymi koly vepredu se ridi i v terenu jednim prstem.

vendulal
10. únor 2011

@ebony222 Děkuji moc za informace. Můžu ještě poprosit o informaci o velikosti koleček (předních i zadních)? Na netu jsem to nenašla a prodejci mi neodpověděli. Díky moc.

ebony222
11. únor 2011

@vendulal tak predni 18, zadni 26

vendulal
17. únor 2011

@ebony222 Děkuji moc za odpoveď. Krásný den.

katkaajurko
11. bře 2011

Ahojte,my sme vcera neplanovane kupili Hartan VIP XL - lebo bol vo velmi dobrej akcii a az doma som si uvedomila-ze na tomto kociku nie je taka ta vrchna odopinacia "pokrievka" ktora sa zvycajne pripina na ine hlboke kociky-ked je vietor alebo velka zima - neviem ci to dobre popisujem..... taka ta pevnejsia plachticka co sa pripne na boky striesky az k noham - ako sa to riesi pri takychto kocikoch - co to nemaju? 😨 😨 😨

prikladam foto ineho kociarika-kde to je hore pripnute pre predstavu....

alpiinka
11. bře 2011

@katkaajurko a nezabudli ti to iba dat? podla mna by si to mala dostat k vanicke, alebo bola ta akcia kvoli tomu, ze to tam chybalo??? neskusala si im zavolat?

katkaajurko
11. bře 2011

@alpiinka a ty to tam mas? lebo co som pozerala fotky tychto kocikov-ziaden to tam odfotene nema - a nie - akcia bola len koli tomu-ze to bol model 2010 vystaveny kus - nie preto-ze by nieco chybalo.....

alpiinka
11. bře 2011

@katkaajurko no ja dufam, ze to tam mat budem, uz si to nepamatam, ale myslim, ze to tam bolo aj napisane a aj odfotene spolu, nas je este len na ceste z nemecka...pisali, ze uz je poslany z hartanu, ale poslali to nejakou inou sluzbou, tak ze to bude mat nejake zdrzanie...ked pride, mozem ti dat vediet, ale mozno ti skor napisu nejake mamicky, co uz ten kocik maju...

katkaajurko
11. bře 2011

@alpiinka pozri- tu ked pozries na ten obrazok hlbokej pevnej vanicky-nema to tam

iba tie co su s "vloznou taskou to maju ako sucast tej vlozky" ale my vloznu tazku do sportaku nemame

http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m...

alpiinka
11. bře 2011

@katkaajurko uz som si to nepamatala, tak som si presla aj maily od nich, my mame VIP XL 2011 a tam je to zahrnute...kuk sem:
http://www.mypram.de/lshop,showdetail,129985428...
ja na tvojom mieste, by som skusila do tej predajne zavolat, zato nic nedas 😉

katkaajurko
11. bře 2011

@alpiinka mas pravdu.... tak teraz vaham- lebo dostali sme k tomu "nanoznik" a som to nerozbalovala a teraz som si neni ista-ci sa akoze nanoznik nevola toto - alebo ci to je nieco ine :-O .... sakra-nemozem sa pozriet-lebo sme kocik odniesli ku svokrovcom..... nevadi,zistim-diky moc

alpiinka
11. bře 2011

@katkaajurko neni zaco, nanoznik je na sportovu cast...zvycajne 🙂

katkaajurko
11. bře 2011

@alpiinka no tak som zavolala do predajne a ja mam verziu 2010 a tam sa nanoznik pouziva aj ako toto vraj 😒 moc sa mi to nepozdava ale co uz teraz narobim...snad sa ozvu aj baby co uz maju ten kocik dlhsie-ze ako to riesili.....

tonko_babymarket
11. bře 2011

@katkaajurko
Je to tak, vaničky 2010 boli väčšie (tu máš aj ty)... po úprave (myslím, že je tam zips) naň pasuje nánožník zo športovej časti, kryt na vaničku sa samostatne nevyrábal,
keďže v modeloch 2011 je už vanička menšia bolo nutné naň urobiť samostatný kryt, nánožník zo šporťáka by tam vyzeral divne 😝

katkaajurko
11. bře 2011

@tonko_babymarket aha tak dik, hlavne ze je velka ta vanicka 😉

alpiinka
12. bře 2011

@katkaajurko taaak a zahada je vyriesena 🙂 a s nanoznikom mas uz aj kryt...2 v 1

katkaajurko
13. bře 2011

@alpiinka hej hej - je to tak vymyslene-ze je tam taky skryty zips-a ten sa zazipsuje ked treba a je ten nanoznik kratsi 🙂

milarepa
13. bře 2011

Ahoj holky,na konci cekam ditko a mam pred sebou vybrani kociku.Typy jsou Topline S nebo Racer GT od Hartanu nebo VIP.Muzete mi prosim poradit, dle svych zkusenosti,jak se vam s nimi trajda?U toplinu S a VIP mi vadil malej kosik,VIP a Racer zas nemaj prehazovaci rukojet.V obchode se mi to moc libilo, a kosik je snad taky pro zensky moc dulezity.Chtela jsem lehky, protoze budu tahat kocarek do schodu po koleckach.Prosim o rady, zda je lepsi korba, nebo vlozna taska,chtela jsem usetrit a dokoupit si tasku od Emitexu.Jestli nemate u Hartanu vysisovane strisky a jak vam vyhovuji kosiky.Kdo ma VIP? nevadi vam ze nema polohovaci madlo,jen teleskop.vysuv?Mne se libi vic polohovatelne.Kdo ma prehazovaci rukojet, jste s ni spokojeni?Prece jen budu jezdit hlavne po chodnikach,tak VIP by byl nejlehci, jenze ten minikosik a rukojet mi trosku vadi.Dokonce jedna pani z inzeratu mela prasklou kostru.Prosim prosim o rady, jsem z toho na vetvi, uz bych mela objednavat,ale stale vaham.Libil se mi taky Gesslein F6,jenze kolem nas neni nikde na cumendu.Neni ten Tpline S prilis robustni na bezne vyjizdky do mesta?Tak jsme kvuli vahy resili, zda nekoupit kvalitni golfky s korbou,alenakonec vyhral lepsi sportak pokud mozno nejlehci, cemuz odpovida to VIP:Tak jak se poprat s kosikama a rukojetmi?Mate nekdo tasku na mimi od Emitexu?Je skoro o 3OOO levnejsi nez od nemcuCO se vam lip nosi, korbicka nebo taska?Mimi bude mit zime 6 mesicu,tak pak rovnou do sportaku s fusakem a nanoznikem..A mate kocarky nove nebo z bazaru?Uplknete prosim par rad a ztkusenosti, hltam vsechny tipy a rady, na ty dam nejvic.Diky a preji pohodu doma a zdrave detatka.)

gabika84
13. bře 2011

@tonko_babymarket pises ze vanicky k hartanu su 2011 mensie, neviem sa ale nikde dopatrat, aka je ich vnutorna dlzka ☹

tonko_babymarket
14. bře 2011

@gabika84

New folding carrycot:
Length 75 cm
Width 31 cm
Height 20 cm

Old VIP carrycot:
Length 78 cm
Width 34 cm
Height 20 cm

katkaajurko
14. bře 2011

@tonko_babymarket - ja by som sa este chcela spytat- ci kocik hartan 2010 - je kompatibilny napriklad vajickom romer 2009 a iso-fixovou bazou 2011 ?

tilly
14. bře 2011

ta stara vip vanicka bola uzasna

gabika84
14. bře 2011

@tonko_babymarket dakujem za odpoved. tie rozmery ma teda moc nepotesili 😒 pomohol by nazor nejakej mamicky, co ma tuto novu seriu... som nevedela, ze vybrat dobry a pekny kocik bude taka veda 😖

mimka77
18. bře 2011

Ahojte len som vam chcela napisat, ze my mame Hartan VIP XL 2010 a som s nim maximalne spokojna, dobre sa ovlada, lahko sklada, vanicka je asi najvacsia co som videla a ide dobre aj po blate a polnych cestach 🙂 🙂 🙂
@katkaajurko co sa tyka toho nanoznika pouziva sa ako kryt vanicky a nie je s tym ziadny problem, super to sedi , pripina sa to len dvomi cvokmi na boku... 😉

katkaajurko
18. bře 2011

@mimka77 anoano ja ako ho obzeram - tak som stale nadsenejsia a nadsenejsia - je to super kocik - mame ten isty co mas ty 🙂 vanicka je genialne velka 🙂

este sa spytam- tymi dvomi cvokmi sa to pripina aj na sportak? mi to trosku neslo-asi som nesikovna ale mi to prislo-ze budicku musim velmi vyhrnut aby som to zapla -ale asi to robim zle

mimka77
18. bře 2011

@katkaajurko s tym sportakom ti neviem moc poradit, lebo zatial pouzivame len tu hlboku cast a sportovu mame zabalenu a nepamatam si to presne ked som to skusala ked sme ho doniesli...