• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Hartan. Zkušenosti?

24. března 2017 
@jika10 jojo, vím o čem mluvíš a naprosto rozumím. Dodnes když koukám na malýho jak spí, tak nemůžu nějak pobrat rozumem, že se i nám to fakt povedlo :dizzy_face: , tolik roků, nezdarů, zdánlivých zdarů...a tak.
@alemari no právě, zelený, oranžový, haha. Ale ta čokoláda je náhodou krásná a meďoch se rozšoup za mě-má totiž tyrkysovej NOS :sunglasses: :grinning:
29. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana no ty jsi se teda ale rozšoupla!! :grinning: Už jsi použila nánožník? :grinning: Já už mám taky konečně rukávník :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari nánožník jsem už použila náhodou :sweat_smile: , dokonce tam jde i na Muckiho (i když teda jen na jeden patentek, ale účel splní). No vidíš, to je teploučko v rukávníku, co? :wink: Jinak jo, ta starší kolekce nemá odepínací spodek (nebo jsem to nějak nezjistila, což je mi podobný :grinning: , ale ne, fakt ho asi nemá), ale i tak mi to nevadí, ten fusak má tolik předností, že tohle oželím.
29. lis 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana a malý už sedí na sportáku?
29. lis 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jojo, sedí a právě to je super, že neklouže s tím fusakem dolů. To vlastně rozhodlo pro Muckiho-že má tu zadní stranu pogumovanou, což majitelé Hartanů extra ocení (protože asi většina jich má polstr sedačky z toho kluzkýho šusťáku).
29. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Mam uplne stejne pocity :wink: Nedavno jsem v supliku koukala na dve carecky na testu a ted maj ty carecky ze me kopaci mic :grinning: Ach jo, jeste musim vydrzet 2 mesice nez si pojedu vyzvednout hartanka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jesteze mam doma alespon nanoznik a o vanocich budu mit tu origos tasku na kocarek, tak se budeme mazlinkovat :grinning:
29. lis 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana no právě, my to teda máme z toho pruhovaného, a ten náš je pěkný látkový, příjemný, myslím že by to neklouzalo :wink: . Máš to i protáhlé těma pásama? Jak dlouhý ten tvulj fusak je? Těch 100 cm?
29. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň takhle :wink:
29. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alemari tak tak, mám tu 100cm (Mucki L), pak mě mrzelo, že jsem nevzala ten XL, ale myslím že bude stačit i tak, ono vsedě tam má ještě plno místa. Mám ho protaženej pásama, udělali jsme to a máme klid, stejně to do jara nesundám.
29. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no krásný chlapeček, jak si to šmáruje:grinning:
To más ten L? Mně to příjde jako ten MUCKI!? :astonished:. Vypadá to pěkně v té modré, takže máš i madlo, a nánožník dáváš už prodkloužený, rozepnutý zip?
29. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no, hlavně vypadá jak když má nohy do O a ještě křivý, ale to si jen tak blbě stoupnul, ono mu to ujíždělo :grinning: Ale děkuju za pochvalu, je to miláček :dizzy_face: No je to Mucki L (Odenwälder Mucki L, takhle jsem to zadala tehdy do vyhledávače), ale kolekce asi 2010. Měří 100cm. Pak je ještě XL, a ten má asi 110cm. Nánožník dávám jedině prodloužený, to i bez fusaku jinak nejde, teda aspoň mě se to nepodařilo v úplným sedu nedat prodloužený.
29. lis 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana já jsem ten nánožník zkoušela a šlo mi to, pohla jsem tím madlem, prostě jsem ho napolohovala a dala nánožník v pohodě :wink: .
Já tam žádný XL nevidím, je tam jen Mucki nebo Mucki L , ne? :astonished: :grinning:
29. lis 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo, máš pravdu...ten XL je typ Billy, ne Mucki. A taky je koukám jen o 3cm delší, tak to mě už fakt netrápí vůbec. A nemá medvěda, HA :angry: :sweat_smile:
29. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No dyť joo, ti to furt píšu :grinning: :grinning: :grinning: Me se líbil ten Smarty stříbrný, co jsem tu dávala fotku, taky neměl medvěda ale barva byla dobrá :wink:
29. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby hartanacky, nemate niektora zaujem o kupu sportaciku v super stave???? Krasna biela konstrukcia, top stav. Kuk moj bazarik :grinning:
29. lis 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari nojo, ale medvěd muší bejt :grinning: Akorát škoda, že ho vlastně nikdo nevidí :sunglasses:
29. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana naše když tam leží tak vyladá že má uši :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alex2201 Myslíš, že ten Hartan je moc velký na skládání? Mě se nezdá:wink:.
29. lis 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari ja mám toplineS, čiže pre nás 4 člennú rodinu s autom kombi, a naňho nič neukladám, tak sa nevieme nejak zbaliť aj sním :(, ale vojde mi napríklad tak že hartan a vedľa NUNA krásne vedľa seba :slight_smile:
30. lis 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari taky mi přijde skladný v pohodě (i ten náš Topline S), do některých kombíků (C5, nová Octavia,určitě i další) se ani nemusí sundavat sedačka a to je co říct. Tak samozřejmě je to kovová záležitost, co něco váží, ale to tak prostě je, je to kočár no, ne kabelka :sweat_smile: A já navrch normálně něco dávám, sedačka je zvyklá unést dítě, tak proč bych na to nemohla položit ještě třeba tašku, když se někam jede.
30. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ke skladnosti topline s... Složili jsme ho do seatu cordoba, ale sporťákovou sedačku jsme odepínali a pásali ji na sedadlo spolujezdce. Jako tříčlenná rodina jsme se vlezli i včetně vaničky pro mimino a spousty dalších nezbytností, ale samozřejmě auto narvané až po střechu. Nouzově jsme kratší vzdálenost překonali i v obyčejné felicii, ale bylo to těsné. Teď jezdíme vozem espace a krom kočáru máme v autě běžně i hvězdářský dalekohled. Jenom teda do sklepa se s kočárem nevlezu, jsou tam užší futra.
30. lis 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex2201 ty vozíš ještě 2 kočárky? :confused: :grinning: Ahá, tak to je jasné:wink:. Já kočárek do auta neskládám, mám Transportéra VW, ale do té Prahy jsme jeli Roumsterem, (parkovat dodávkou v centru je zábavné-pro kolemjdoucí:grinning:)kočár(mám GT), 3 děti, dva dospělí, věci na víkend pro všechny, brusle pro kluky a vlezlo vše. :grinning:.
Teď koukám že 2 stránky zpět jsem o té impregnaci psala a ty jsi to nejspíš ještě nepotřebovala nfbo si nevšimla, byl tam dotaz na mazání a údržbu:wink:, stříkáš tu konstrukci VD40? Je to super, poradili mi to přímo distributoři Hartanu:wink:.
30. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana já do té korby taky při složení strčím nákup:wink:. Ale jsk jsem psala, najedu s kočárkem do auta bez složení:wink:, to S je trošku větší:wink:.
Z jedním děckem, to se to jezdí, co? :grinning: . My jsme jak v té reklamě jak zatlačí do obou dveří a střechou vykoukne hlava:grinning: :sweat_smile:
30. lis 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já svůj GT nacpala do Renault Clio :grinning: Sice vanička byla na zadním sedáku, ale s autosedačkou a 2 dospělí jsme se vlezli
1. pro 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, jeste dalsi hloupa otazka matky zacatecnice. V hluboke vanicce na matraci je nejaky povlak, nebo tam musim koupit nejake prosteradlo :sweat_smile: Ja snad pro ten kocar dojedu uz ted, abych nemela hloupe otazky :sweat_smile:
2. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jika10 je tam látka, ktetá je přehlá až přes lem kočárku, budeš dávat fusak, nepotřebuješ podle mého nic:wink:.
2. pro 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Juuu diky za info. Jo jo bude fusacek, tak jsem rada, ze niceho nepotrebujeme .... A ted mi doslo, ze jsem se mohla podivat u kamosky, ktera ma topline x s korbickou a taky zatim ceka na pasazera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach ta tehu demece, asi mi tlaci zaludek na mozek :grinning:
2. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. pro 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes k topline S pribudlo v.i.p :slight_smile:
3. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alex2201 Uou!!! :astonished: Super! A jaké jsou první dojmy? :wink:
3. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek