• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Hartan. Zkušenosti?

9. dubna 2017 
@alemari Jeee pinki podlozku do kocarku chci koupit taky, ale spise s medvidkem nebo zajickem ( http://www.e-cipisek.cz/index.php?page=catalog&category_name=doplnky-do-kocarku-pinkie&paging=1 ) jen nevim jestli sedivou nebo svetle ruzovou do naseho kocarku
18. bře 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jika10 ty jsou krásné všechny, do tvého bych vzala šedou. Já nakonec objednala šité:wink:. Snad budou sedět líp když jsou na míru a navíc..za 320kč:wink:.
18. bře 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, poptávám kočárek Hartan Racer GT na duben tohoto roku, neutrální barvy (mimo černé), vč. hluboké korbičky. Nabídněte, děkuji :dizzy_face: .
18. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tyyy jo a kdeeeee
18. bře 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jika10 jasně, ale radši se připomeň. :slight_smile: ještě jsem ji ani nevybalila....já měla na korbičku clonu jinou, pošlu ti do ip odkaz..
18. bře 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, psala jsem to tady, ale nikdo nereagoval - taky bojujete s brzdou??? Občas se mi stane, že do ní kopnu za jízdy a zabrzdím, a nejde mi vůbec odbržďovat, musím se celá ohnout, v těžších botech to neodbrzdím vůbec a musím rukou.... :confused:
18. bře 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scvrcek Moc dekuju, mrknu na to :wink: A s brzdou neporadim, zatim takovej problem nemam a ja do brzdy ani nekopu
18. bře 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 pošlu do IP odkaz:wink:
18. bře 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Hartana topline X už mám doma, je z bazaru a za pár korun. ještě mi k němu chybí korba a taška, tak kdybyste někdo měl na prodej, můžete se na mě obrátit. taška spíš dohněda.
23. bře 2013 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočár je téhle barvy
23. bře 2013 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 je moc hezký!
23. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Hartanem jsme moc spokojeni. Měla jsem nejdřív Racer sporťák. S něho jsem byla tak nadšená, robusní, dítě si tam pohodlně lehne, velká boudička, dá se dát proti směru jízdy... Pro druhé jsem koupila hlubokou korbičku. Super. Má i kokosovou matraci. Teď ho prodávám... Jako první v pořadí je tedy maximka33 :slight_smile:.
http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/0w4r/hartan-racer/
24. bře 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, chtěla bych koupit nějakou podložku do sporťáku. Máte někdo zkušenost, která opravdu do Hartanu sedí? Díky! :slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinan4 já jsem dlouho uvažovala o Pinkie, furt jsem se nemohla rozhoupat, jestli tu širší nebo užší...až jsem ji nakonec potřebovala rychle, vlítla do obchodu a koupila to jediný co tam měli, tj. Emitex. A sedí tam a v podstatě svou službu splní, i když strany opěradla trochu přesahuje, když mě to moc rozčiluje, tak sedačku položím a posadím a ono se to jakoby "zasune" dozadu ty uši a už nečouhají. Není to opěradlo extra široký, takže Pinkie bych dneska vzala tu užší.
27. bře 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte ke kočárku tu originální tašku, docela mě zaujala,ale má velký plastový ucha, což nevím jestli je zrovna praktický :grinning: a vzhledem k ceně... :fearful: Anebo prosím o doporučení nějaké osvědčené, byť neoriginální, která na Hartan pasuje :wink: .
28. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 korbu k tomu jsem ti nabízela a tobě se nelíbila, tak to teda koukám co jsi vybrala:wink:.
29. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no a teď koukám, že ti není vůbec hloupé si kopírovat mé totky do svého alba?
29. bře 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari psala jsem ti do IP..
29. bře 2013 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ano, až teď...
29. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte zkušenost s Hartan bugy ix1? Sháním v dobrém stavu použité, ale ráda vyslechnu zkušenosti..
2. dub 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari mozem sa spytat dokupovala si tusim aj vacsie kolieska predne? ako to je? oni su potom neotocne asi ze?
2. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubiduch ano, jsou to pevné kola, takže je to klasická čtyřkolka:wink:, ale ve sněhu nesrovnatelně lepší jízda!:wink:
2. dub 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tiez som nad nimi rozmyslala pri tejto nekonecnej zime ale prisli mi trochu drahe. ale vyzera to super!
2. dub 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubiduch ve městě to malýma asi projede,na druhou stranu tím dokoupením získáš 2 kočárky:wink:.....
2. dub 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, kdyz mam pevnou korbicku na kocarku, tak se mi jako na tech nozickach kejva do strany, ale jakoby v tech patentkach na dne korbicky. Dela to i nektere z Vas?
2. dub 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 mne to nerobilo, vanicka bola pevne na podvozku. ak mas novy kocik, skusila by som reklamovat
2. dub 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubiduch No prave ze mam novej kocarek :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jezdime necele 3 mesice
2. dub 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 tak by som to skusila reklamovat,myslím že by to ta vanicka nemala robiť
2. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nechystáte se některá prodat adaptéry a sedačku Maxi Cosi do auta pro Topline S? Nebo nějaké příslušenství, pevnou zimní vložku, tašku atd? Mám objednaný sporťák barvu 526, tak že bych to nějak nakombinovala :slight_smile: Díky moc.
4. dub 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mppm na Topline S je jiný než na VIP? mám je tam, tak bych je mohla zkusit odmontovat a poslat ti je...já totiž zjistila že jsou mi úplně na prd :-/
4. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek