Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

martasek84
10. črc 2013

@xovicka díky ...

scvrcek
16. črc 2013

kdo máte sporťák Hartana, jak vám v tom děti sedí? Malý mi v tom pořád klouže, podsouvá se mu zadek, nepomohla ani podložka od emitexu, různě se vyklání na stranu....v obyč golfkách sedí jak přikovanej a je spokojenej ☹ takovej drahej kočárek a on je mu asi nepohodlný...stalo se to některé? Všude píšou, jak je to pohodlný kočárek.... a ještě - podpěrka na nohy - nezdá se vám krátká? Malému ji pořád nechávám vodorovně, sedí s nožičkama před sebou, a už mu nestačí...má 14m a lehce přes 80cm...když mu jí sklopím dolů, tak mi hrozně ujíždí pod zadkem ☹

elana
16. črc 2013

@scvrcek měli jsme stejný problém, u nás to bylo způsobeno tím, že mu ten šusťák pod zadečkem hrozně klouzal. Koupila jsem podložku (zespoda flís, zvrchu bavlna) a bylo po potížích. Jinak opěrka nohou mě taky celkem štve, opravdu mohla být delší, ale zas jako ve 14m jsme takový problém rozhodně neměli...spíš až tak kolem těch 18-20m, a to syn je dost dlouhej.Naštěstí už stejně v tom kočáru vůbec není, jezdí v golfkách když už, takže teď už mi to nevadí, kočár jsem půjčila sestřenici na brusle, já ho budu potřebovat doufám až v zimě. Ale tu podložku do sporťáku zkus, u nás problém vyřešila.

scvrcek
16. črc 2013

@elana no já koupila od emitexu fleece/bavlna a nepomohlo to...i jak to nemá ty bočnice, tak on se furt vyklání na stranu, sedí v tom tak divně......takže jezdí v příšerných golfkách z bazaru ☹

santron
16. črc 2013

@scvrcek a poutáš ho tím pětibodovým pásem nebo tam máš madlo? mě tam sedí jako přikovanej..

scvrcek
16. črc 2013

@santron zkoušela jsem už všechno..madlo a pás mezi nohy na madlu, nebo ten mezinožní pás připnout na kšíry....furt se tam prostě tak divně kroutí a vrtí...

alemari
16. črc 2013

@scvrcek to je divné, mě malá sedí a drží se madla, ona se vůbec neopírá zády, jen když si lehá ...ale podložku tam mám taky ušitou 🙂.

dadenka111
31. črc 2013

Ahojte ma niekto skusenost s Hartanom Lite XL? Chcela som ho uz objednat, ale nikde v ochode ho nemaju na okukanie iba ten VIP a Racer GT som nasla a predavacka povedala, ze by Lite nekupovala, ze ma tu spotrovu sedaciu cast labilnejsiu, ze je lepsie zobrat VIP a este nieco o polohovani opierky je ine. Tak ja uz fakt neviem. Pomoooc prosim.

anika142
31. črc 2013

@dadenka111 ahoj, pokial ja viem lite xl a vip xl je tam ten isty podvozok, tiez som ho chcela vidiet ale nenasla som nikde na predajni presne ako ty. V navodoch co maju na stranke vyrobcu je rozdiel len s polohovanim opierky chrbta. Lite XL je na zips a VIP xl je tam ta packa. Preto je aj VIP XL tazsi so sportovou verziou ako Lite xl so sportovou verziou.
Neviem ci niektora z bab ma tento kocik, no ja som si nakoniec objednala vip xl prave kvoli sklapaniu chrbtovej casti.

dadenka111
31. črc 2013

@anika142 Ahoj dakujem, tak to bude asi jedinee minus ten zips 😒 . Neviem si prestavit ako sa to polohuje. Asi to nebude take rychle ako pri pakovom a asi aj poloh bude malo. Vahovy rozdiel je len 1kg cert to vem. Asi budem musiet silno rozmyslat ci mi fakt bude moc vadit ten zips a asi potom ist tiez do VIP. Rada by som to ale videla a vyskusala. 😕 Neviem preco ale Lite s tou strieskou sa mi omnoho viac paci to prevedenie 501 ako pri VIP a tam sa mi ani kolieska tak nepacia. Tazke sa rozhodnut, ked som taka nerozhodna 😀

anika142
31. črc 2013

@dadenka111 no tam by mal byt tak zips robeny, ze musis na oboch strana rozzipsovat, Inak ja som brala presne tuto farbu. 😉 Mne sa tiez viac pacia kolesa pri Lite xl ako pri VIP. No vykaslala som sa na to, lebo si neviem predstavit zipsovat obe strany ak by babo zaspalo ako by som to zipsovala.
Inak citala som recenzie na tie zipsy, nemyslim teraz konkretne pri Hartanoch, ale vseobecne pri kocikoch. A bolo par nazorov ze tie zipsy nie su zle, no drviva vacsina bola za packu.

dadenka111
31. črc 2013

@anika142 Jeej no tak sme sa pekne trafili este aj s farbou. Budete mat tiez chlapceka? Porod nahodou netrafime? 😀 Ja som novembrovka, ty asi skor ze? Uz mate kociar aj doma? Kady si ho objednavala, z kadial a aka bola dodacia doba. Bola som prekvapena, ze az 12tyzdnov 😨 . Ze je to rodinna firma a nerobia taku masovu vyrobu, ale len na objednavky. Ja som nasla super ceny v nemecku, ale obavam sa reklamacie, aj ked su vsetci velmi spokojny, ale clovek nikdy nevie. Asi to aj tak riskneme. Ozaj a kupovali ste XL s vanickou, alebo ten vak na prenasanie? Rozmysla, ze ked by sme zobrali VIP, tak s tym Combi Carry Bag-om 😕

dadenka111
31. črc 2013
anika142
31. črc 2013

@dadenka111 no ja mam termin v oktobri. Ja som povodne chcela objednavat z www.babyonline.de lebo bola dobra cena, ale chceli sme to na dobierku nie platbu prevodom a tam sa doplacalo a cena kocika sa pohybovala rozne, tak nakoniec sme ho zobrali z babymarketu.sk. Dodaciu dobu nam potvrdili na 10 - 11 tyzdnov. Objednavala som 8.6. este ho stale doma nemam. No mam znamu ktora isla v juli do predajne priamo a chcela ho objednat, no uz v juli bola dodacia doba 14 tyzdnov kvoli dovolenkam. To som pocula aj od ineho predajcu ze ked je leto tak sa to moze v pohode predlzit. Ano oni robia len na zakazku, no skoda ze na slovensku vela predjcov tejto znacky nie je.
Co sa tyka vanicky brala som XL, viac sa mi to pac. A cakam dievcatko. Maju sice vela farieb ale nic extra aspon podla mna. Ani jedna nie je taka co by som mohla povedat ze je super. Co je skoda, ale radsej ja dam na kvalitu ako na dizajn.

dadenka111
5. srp 2013

@anika142 ahoj, tak som ja bola v babymarkete a tam mi uz hovorili ze dodacia doba je uz 16tyzdnov! uuuf to by mi ani do porodu neprislo 😨 , aj ked mi davala super ponuku, ze by nam zatial zapozicali podvozok a dokupila by som aspon ten nadstavec na vajicko. Zvazovala som, ale nakoniec sme objednali z nemeckej stranky http://www.kiddies24.de cena bola aj s 25e postovnym a s 5% zlavou o cca.112eur menej ako na sk a dodacia doba zevraj 10-12tyzdnov. to som zvedavaaa. napis ked ti pride. tusim vam uz kazdou chvilkou zaklopu na dvere. 😉

anika142
5. srp 2013

@dadenka111 ahoj, tak ja som zvedava kedy pride. Najskro pride 19.8. to bude 10 tyzdnov, od objednania, tak uvidim. Mne vtedy napisali 10-11 tyzdnov, no kto vie. Napisem potom ako mi dojde.
No tych 16 tyzdnov uz by si asi nestihala. A objednala si VIP ci Lite?

dadenka111
5. srp 2013

@anika142 16 tyzdnov je uz straaaasne vela, vsak rodim o 13tyz. a mozno aj skor ked pojdem cisarakom. Som fakt netrpezliva az tolko cakat 😨 😅 Objednali sme nakoniec VIP s fusakotaskou. 🙂 Pred predajnou sme vyskusali poskladat do kufra Ibizky a stacilo jedno koleso dat dole a cely sa tam v pohode zmestil. Ani kufrove plato sme nemuseli dat dole. 😉 Ten vahovy rozdiel jedno kilo mi nevadi, ale ten zips na Lite by mi asi vadil, tak vyhralo VIPcko.

anika142
5. srp 2013

@dadenka111 aha dik zas zas info, ja som ho do auta ani neskusala dat, tiez mame Ibizu tak uz viem ze sa vojde. 😉 u mna tiez vadil ten zips, tak preto radsej VIP. Ja uz mam 9 tyzdnov do terminu tak snad dojde dovtedy. Inak budeme musiet byt len v autosedacke.

teegreen
5. srp 2013

@dadenka111
@anika142
Dievčatá výborná voľba, ten kočík mám zo všetkých najradšej 😉...včera som bola v Avione a mali tam krásny-bledučká káva s jabĺčkovo-zeleným lemom, no nevedela som sa vynadívať, taká nostalgia...hneď by som ho brala 😉

dadenka111
5. srp 2013

@teegreen Diky, diky. 😉 😎 Ten bledunky s limetkovym pasikom bola nasa prva volba, ale zdal sa mi potom moc svetly a zacala sa mi pacit tato seda kombinacia, ked sme zistili ze cakame chlapca. Mne sa na predajni viac pacil ten tmavobezovy s kvetmi na sedle, ale nepacila sa mi ta kozenkova biela na strieske na nom. Skoda inak by bol perfektny. 😉 Ty si z BB? Ja som chcela kuknut co maju vystavene na predajni vo Zvolene, ale nevedela mi ta v avione povedat co tam maju. 😕 No nic to uz je objednany a tesim sa na neho. 😵

teegreen
5. srp 2013

@dadenka111
Vo Zvolene som videla ten Lite, mne sa teda vobec nepáčil, myslím si, že VIP je super, my sme ho predávali po roku a pol intenzívneho používania a vyzeral ako nový, len raz sme ho mali na servis, lebo moja skvelá svokra urvala poistku, do ktorej sa naklikáva športová sedačka, vtedy som ďakovala, že ma manžel prehovoril kúpiť ho tu, pri tej príležitosti mi ho aj premazali, takže nový majitelia mali skoro nový, teraz máme už len na presuny Stokáčika 😉...ale ak náhodou budeme mať ešte mimi, tak idem opať do Hartana 😝

moja72
6. srp 2013

Dievčatá prosím Vás viete mi niektorá poradiť? Kúpili sme kočík Hartan Topline S model 527 (biela ekokoža), treba ho predtým lež ho začneme používať nastriekať impregnačným sprejom? Ak áno, prosím Vás akým? Ďakujem

m_d
6. srp 2013

Holky potřebovala bych nánožník na tento typ korbičky, je to starší kolekce, nevíte kde bych ho mohla sehnat? Nebo dá se někde nechat ušít nový? Děkuji, foto je ilustrační 🙂

m_d
6. srp 2013

Joo a ještě prodávám adaptér na autosedačku maxi cosi na VIP 🙂 kdybyste měla některá zájem je u mě v bazárku.

anika142
7. srp 2013

@moja72 ahoj, ja by som ho nastriekala. A niekde som citala ze je dobre oprat vnutro koicka, ale to nie kazdy praktizuje, myslim ze skoro nikto, ja pravdepodobne opreriem, tak ako nove veci tak aj toto.

eda28
7. srp 2013

Zienky chcem sa spýtat, nebudete niektorá predávat vanicku, mam zalusk na hartan racer gt a vanicka by mi stacila pouzivaná. Myslite ze budu pasovat rozdielne rocníky? Mam na to cas tak ku koncu roku, len tak zistujem. Prosím ponuky do IP.

babymarket_sk
8. srp 2013

@moja72
Nie netreba. Čo odporúčame, tak oprať vnútorný poťah vaničky, nakoľko prichádza do kontaktu s najmenším bábätkom.

babymarket_sk
8. srp 2013

Dodacia doba pre slovenských zákazníkov sa bude postupne skracovať, keďže sa končí dovolenkové obdobie výrobcu.
Skladom sa však nájdu najpredávanejšie farby i typy kočíka, ak niekto potrebuje skôr 😉

loulou02811
8. srp 2013

Vie mi prosím niekto poradiť ktorý Slovenský e-shop predáva príslušenstvo ku kočíku Hartan 2013?
Chcela som objednať z babymarketu, ale v ponuke som nenašla nič okrem vaničky a vložnej tašky 😠

mum111
9. srp 2013

Ahojte, prosím Vás o radu. Prali ste niekto poťah športovej časti? Včera som vyzliekla kočík, ale so strieškou to nejde. Je to tam zašité. Vyprali ste to aj s konštrukciou a bolo to ok?
@xovicka, @elana, @alemari a iné maminky ktoré máte ten kočík dlhšie poraďte prosím