• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Hartan. Zkušenosti?

9. dubna 2017 
@maximka33 Podle potřeby, impregnuju hlavně když venku svítí sluníčko, zpomaluje to vyšisování potahů. V dešti mám pláštěnku. Jak dlouho postřik vydrží někdy uvádějí na obalech sprejů.
6. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arrowka tak super. my máme kočár po dvou dětech, ale vyšisovaný není vůbec, tak jsem si říkala, že lidé asi bydleli v paneláku, že kočár nenechávali venku. tak ho taky začnu impregnovat. a taky schovávat před sluníčkem :slight_smile:
6. zář 2013 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby prosimvas da sa na hartan vip alebo kolrykolvek iny pripojit skater?
10. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na racer gt da. boli sme v baby markete - tam na ukazovali jeden univerzalny, aj ho nainstalovali na gt-cko, vyzeral super. podla mna by pasoval aj na vip-ko. my ho urcite ideme kupit. len neviem znacku :frowning2:
11. zář 2013 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu poprosit o zkušenosti s objednáváním kočárku ze zahraničí, konkr. z Německa z babyonlineshop.de? Vyjde tam teď asi o 5 tis. levněji než v ČR, ale bojím se nějakých komplikací při dopravě a případné reklamace. Budu ráda, když se některá ozve. Máme vybraný VIP XL - kdo ho máte, je o hodně nižší než jiné kočáry?
Díky
16. zář 2013 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, viete mi poradit ako sa pripevnuje slnecna clona na VIP 2013?
16. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které máte na Hartanovi jinou než originální tašku, jakou máte? Jaká tam sedí? Díky
16. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek84 já mám Babypoint...ony sedí v podstatě asi všechny, ten princip je podobný, aspoň jsem snad neviděla jiný systém, než že kolem rukojeti se obtočí ten popruh a zajistí z obou stran patentem.
16. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaaabulka já jsem z toho objednávala v únoru 2011 a tehdy naprostá spokojenost, pokud si pamatuju, tak tam byl jediný trošku lapsus s převodem peněz, ale spíš v tom smyslu, že když oni měli nějaký problém, tak je radši z našeho účtu ani nezablokovali, takže jsme pak netušili, jestli vůbec jim to pokyn k platbě dalo. Na email reagovali promptně, problém si vyřešili a peníze potom blokli a následně strhli. Dodací lhůta byla cca. o 3 neděle kratší než byla inzerovaná, ale tak to asi není zásluha obchodu, spíš prostě zrovna fabrika makala :slight_smile: Ale jinak jsme byli spokojení, reklamace nutná nebyla a za ušetřené peníze to fakt stálo. Dovezla to tuším GLS, byli velmi solidní, pán, ačkoli to naprosto nemají v popisu práce a ve smlouvě je pouze doručení za první zamykatelné dveře, tak když viděl, že jsem doma sama a v 7. měsíci, vynesl mi celý kočár do třetího patra. Takže za mě dobrý. S typem neporadím-my máme Topline S.
16. zář 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaaabulka ahojky já mám VIP XL :slight_smile: mám starou kolekci, takže tam je ta korbička hodně nízko, ale dnes už je dělají jinak. Jsem s ním naprosto spokojená, i když je už starší. Jezdím s ním jak drak, už jsem s ním byla i na poli a v pohodě :slight_smile:
@martasek84 mám od pinkie a teď budu mít od suavinexu a obě jsou v pohodě :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra na racer gt da. boli sme v baby markete - tam na ukazovali jeden univerzalny, aj ho nainstalovali na gt-cko, vyzeral super. podla mna by pasoval aj na vip-ko. my ho urcite ideme kupit. len neviem znacku emoticon
kurnik, az teraz som si vsimla, ze som ta neozancila v odpovedi, takze som to skoprovala :wink:
17. zář 2013 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaaabulka Objednávala jsem letos a také všechno v pořádku. Kočárek dorazil za 12 týdnů, což byla avizovaná dodací lhůta. Problémy z jejich strany žádné, snad jedině to, že jsem si po týdnu vzpomněla, že bych ráda k objednávce přidala jeden doplněk, ale odmítli. Takže radím dobře si rozmyslet, co všechno chci. :slight_smile: Na mé straně ještě vznikl problém s placením kartou, bohužel mi platbu banka odmítla, i když jsem měla dostatečný limit. Asi z bezpečnostních důvodů. To bylo asi 14 dní před dodáním, poslali mi upozornění a musela jsem to zaplatit převodem. To proběhlo bez problémů. Dodání taky úplně v pohodě, jak píše @elana
Z reklamace strach nemám, ta úspora je taková, že pokud by s kočárkem něco bylo, nemám problém si opravu uhradit sama tady v ČR.
17. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka diky za odpoved, ked najdes, tak daj vediet ;)
17. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra my ho ideme kupit- koncom septembra, ked pojdeme vyzdvihnut soft tasku. mozem sa ti spytat rovno na to vipko, ci ide nainstalovat aj tam :wink:
17. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Chcem sa opytat. mam hartan racer gt a neviem aky zimny fusak sa mi zmesti do sportaku. Kaiser alebo Eisbarchen sa tam bez problemov vojdu? Alebo ake mate vy fusaky? Vdaka.
17. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llela podle mě se tam vejde každý...já mám Odenwälder Mucki L a vejde se tam bez problémů...dokud se tam ostatně vejde dítě, tak se tam musí vejít i fusak, ten je měkký a ohebný, na rozdíl od nožiček :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana
@llela já ho mám taky:wink:.
17. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrowka
Tak pokiaľ u vás je servis, na Slovensku nie je, tak tu s tým je problém pokiaľ je kočík kúpený mimo SR.
@llela
Oba sa zmesia, ešte odporúčam Little Angels výrobca ČR, je super.
17. zář 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, která z vás má podvozek s ruční brzdou? Využily jste ji, nebo je to zbytečnost? Mám v plánu podvozek Topline S. Dál bych se ráda zeptala, jestli je nějaký zásadní váhový rozdíl mezi měkkou a tvrdou vložnou taškou, nikde to nemůžu najít. Moc děkuji za jakékoli postřehy :slight_smile:
20. zář 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennuliatko já mám ručku...upřímně řečeno, bylo to přání manžela (naprosto doteď netuším proč zrovna na tom tak bazíroval) a já bych se bez toho teda obešla. Neříkám, že není příjemný si to trochu přibrzdit když se jede z velikýho kopce, ale na rovinu-kolik takových kopců se sjíždí. Půjčila jsem teď, dokud ho už a ještě nepotřebuju, kočár bratrancovi, ti jezdí na kolečkových bruslích a tam je to naopak nutnost, takže aspoň takhle našla naše slavná ručka využití. Ale za mě osobně: vyhozený peníze. Tašky neporadím-mám korbičku.
20. zář 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasek84 ahoj, mám super tašku, všichni myslí, že patří k hartanovi, ale ne a stála půlku :slight_smile:

holky, mám dotaz, má někdo topline S s nožní brzdou? ta ruční na boku je fakt hrůza :frowning2:(( zabrzdit ještě jde, ale odbrzdit fakt trvá..
20. zář 2013 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 díky za tip, jdu asi do okiedog celeb černá
21. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo máte měkkou vložnou tašku, praly jste ji? já nevím, jak mám vyndat tu tvrdou podložku? v kočárku mi spala kočka, tak je celý od chlupů :frowning2:
25. zář 2013 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ahoj,uz ste kupovali ten skejtík na racer gt? Nie je to nahodou lascal? Nam povedali, ze ten pasuje na vsetky, len som to nevidela nazivo.
28. zář 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennuliatko Ahoj, u nas rucni brzda nutnost. Pouzivam ji, kdyz s kocarek skacu ze schodu a do schodu u nas v baraku. Takze my ji na kocarku nemit, vyklepu z nasi cacorky dusi
28. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 prosímtě, teď to neber vůbec jako rejpání, ale JAK prakticky u těch schodů brzdu využiješ? :fearful: My taky drncáme, 12 schodů do zvýšeného přízemí, kde kočár parkuju, ale na využití ručky jsem teda nepřišla. Prostě držím (teda držela jsem a snad od ledna budu držet)kočár za madlo a hop a hop jeden po druhým dolů, ale fakt nevím, kde bych si to přibržďovala.
29. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam otazku - vyuzivate nektera k Topline S (pripadne jinemu modelu) tu predni napravu s velkymi kolecky? Mam kocarek pul roku, s Hartanem jsem vazne spokojena, jen kdyz opravdu vyjedu do "terenu", jizda neni uplne hladka a prijemna. Mam pocit, ze ta predni mala kolecka jednak trpi a jednak kocarek dost poskakuje. Mate zkusenost? Diky moc
29. zář 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No pribrzduju si, kdyz s kocarem skacu nahoru do schodu, aby to o ten vyssi schod nedrnclo a z male jsem nevyklepala dusi. A neboj, jako rejpani to neberu :wink:
30. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek