Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

gaaabulka
9. říj 2013

Ahoj, prosím prosím o radu. Dovezli jsme si domů VIP XL, ale nemůžeme přijít na to, jak se sklápí boudička na sporťáku. Můžete prosím někdo poradit? Díky, díky!

jirinakubova
9. říj 2013

já mam teda topline s a tam se sklápí tak že nahoře na boudičce je taková dvojitá konstrukce a ta se zmáčkne k sobě a krásně a z lehka se sklopí snad je to stejný.

teegreen
9. říj 2013

@gaaabulka
Normálne silou, to je iba pri tomto modely.

gaaabulka
10. říj 2013

Díky díky, už to jde, chtělo to fakt zabrat, bála jsem se, že to křupnu, snad se to trochu rozjezdí, uf. Už jsem myslela, že to sklopit nepůjde. Mám z toho normálně radost 😀

m_d
10. říj 2013

@gaaabulka ja to mam stejny a to pritom je uz kocarek z druhe ruky 🙂 taky jsem se bala, ale drzi 😉)

martasek84
14. říj 2013

Holky, která jste měla nebo máte Hartana ...mámeTopline S s pevnou korbou a neměla jste do ní některá Lodger Bunker hned od narození miminka... kočárek je uložený u známých a já nemám možnost zkusit, zda se tam Bunker vleze ... díky za info

alemari
14. říj 2013

@jirinakubova nevím zda ti pomůžu, ale nánožník jsem vyřešila hned po koupení...- děrovaná guma a dva podlouhlé knoflíky. Gumu mám zaplou do boudy, tam kde se zapíná i nánožník, knoflík našitý ze vnitřní strany nánožniku, pěkně do švu aby to nebylo vidět no s zapínśm to podle toho jak moc je kočár plný, ta děrovaná guma je supet😉. Když nánožnik nedávám gumu jednoše zastrčím. A celé to stálo 40kč, 5minut času s hlavně! NENÍ TO VIDĚT😀! ( jestli to není srozumitelné, pisni mi do ip mejl, pošlu foto).

elana
14. říj 2013

@martasek84 nebudu konkrétní, ale tutově se tam vejde. Mě se tam vešel starej beranní fusak ještě po nás, kterej je na rozdíl od moderních látek podstatně méně poddajný.

vavrenka
14. říj 2013

@martasek84 vojde sa 😉

martasek84
14. říj 2013

@elana
@vavrenka díky, holky

jirinakubova
15. říj 2013

dík za dobrý nápad s tim nánožníkem určitě to využiju hned zítra jdu koupit tu gumu. 😎

jika10
16. říj 2013

Ahoj holky, tak mame v hartanku novy fusak. Mucki L mi neprosel u manzela kvuli cen 😠 , ale mame tento http://www.detskydum.cz/detail/kaiser-iglu-ther... v barve plum a musim rict, ze mu to v hartanku moooc slusi 😀

elana
16. říj 2013

@jika10 tak to věřím, barva je to nádherná 😵

katja78
20. říj 2013

ahojte,

nečítala som celú diskusiu, možno sa to už spomínalo, ale nemám toľko času, tak ak by niektorá z vás vedela a bola taká zlatá, že by mi prezradila, aká alternatívna pláštenka do dažďa pasuje na VIP športiak? resp. koľko stojí originál?
Ďakujeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

elana
20. říj 2013

@katja78 nemám VIP sporťák, mám od Topline S, ale podle mě ta sedačka je stejná, ne? (jestli není, tak se omlouvám, žila jsem v tom, že jsou všechny sedačky stejné a liší se jen podvozky). Mám pláštěnku originální, byla v ceně, přišla se sedačkou, tak kolik stojí (a jestli vůbec se dá koupit) náhradní samostatná netuším, ale jinak jsem tam občas mívala i normální univerzální pláštěnku, která se prodává prostě na ty velké ("polské") kočáry typu Tako atd. A přiznám se, že byla skoro lepší 🙂

katja78
20. říj 2013

@elana vďaka, aj táto by tam mohla pasovať:
http://www.babymarket.sk/sk/5239/1842/teutonia-...
nabehnem asi s kočiarom do predajen a vyskúšame, čo nám ponúknu 🙂

elana
20. říj 2013

@katja78 jo, to si myslím, že by tam pasovat mohla...švagrová měla Teutonku a ta sedačka je plus mínus autobus podobně velká-aspoň se mi zdálo. No a jak říkáš-nejlepší bude tam s kočárem vlítnout a nechat si něco doporučit, ono se jim to nechtívá moc vybalovat, ale tak náš zákazník, náš pán, ne? 😉 Tak úspěšný lov 😅

radushka1
22. říj 2013

Ahojte, přidávám se mezi příznivce Hartana, máme Racer GT a maximální spokojenost, lehký kladný, super.
@jika10 pár dní, už uvažuju, jaký koupit malé fusak do kočárku, zimu už teda nestrávíme v korbričce, ale ve sporťáku, jsem ráda za typ, že Kaiser thermo iglu do něj fajně sedí, my máme kočárek celý šedý, tak půjdeme asi do tmavé šedé, líbila by se mi růžová, ale co když to druhé bude kluk a nový fusak kupovat nebudu 🙂

jika10
22. říj 2013

@radushka1 JJ kaiser thermo iglu tam sedne jak hrnec na prdel 😀 Ja jsem teda zatim maximalne spokojena. Ve fusaku uz jezdime. Kdyz je takhle hezky, tak ji ho necham rozepnuty a neni ji ani zima ani moc teplo. Za me fakt super. Taky prave uvazuju, ze druhy by mohl byt kluk. No a jelikoz mame vinovy kocarek, tak, jsem koupila fusak v barve k nemu a hold se kluk bude vozit ve vinovo sedivem kocarku a svestkovym fusaku. No co, kdyz se muze nejaky klucina vozit v cervenym kocarku, tak myslim ze jsem porad v pohode. A navic lidi jsou stejne asi navrdly, protoze mala ma na sobe ruzovou mikcu a nausnicky a stejne se zeptaji to je holka nebo kluk 😝

radushka1
22. říj 2013

@jika10 a nepřehřívá se ti v něm, asi ne že? Jinak já mám malou na rukách, celá v růžovém a dotaz mají lidi stejný, kolikrát, už uvažuju, jestli jsou slepí nebo natvrdlí 😀 ... Červená je ještě v poho, s růžovou už je to horší 😀 a díky za názor

jika10
22. říj 2013

@radushka1 No zadne prehrivani zatim neeviduji, takze myslim ze ne. A to ji tam davam v teplackach a slabe mikince a pod ni ma bodycko s dlouhym rukavem a je uplne v pohode. Dokonce jsem ji takhle vozila i minuly tyden, kdy teploty nebyly nic moc a taky v pohode, byla krasne teploucka a vypadala spokojene 😉

alex2201
23. říj 2013

@martasek84 ahoj ja mám lodgera a Hartan VIP XL a Topline S, fusak sme používali od narodenie v Topline, nepíšeš či máš fusakotašku, alebo korbu. do Korbičky vojde v pohode, teda nám vošiel, do fusakotašky neviem či bebude stačiť ak dáš mimčo s perinkou do deky a do tej tašky 🙂 ale veď o chvíľku si to skúsiš sama. Lodger ja len odporúčam, je to skvelý fusak 🙂

alex2201
23. říj 2013

@elana ja mám Vipko a Topline S a sedačky nie sú rovnaké, keď dám tú Topline na vipko tak to je strašné :D a ak dám vip na topline tak sa stráca, ani adapter na autosedačku vipkový mi nepasuje na topline :( čo je dosť divné, ale korbička áno, budem ju mať na oba kočíky

martasek84
23. říj 2013

@alex2201 díky, mám pevnou korbu

elana
23. říj 2013

@alex2201 aha, tak dík za rozšíření obzorů 😉

1martule1
28. říj 2013

@arrowka dobrý den,chci se zeptat nebudete kočárek prodávat?díky Martina 🙂

arrowka
28. říj 2013

@1martule1 Dobrý den, zatím určitě ne, kočárek budu používat minimálně rok a půl a pokud vydrží, tak si ho nechám i na druhé dítě. V albu se ptáte, kde jsem ho koupila - na německém e-shopu www.babyonlineshop.de

arrowka
28. říj 2013

Používáte někdo na Hartan držák na nápoje a jaký se vám osvědčil? Jde mi o nějaký variabilní, aby udržel lahvičku, malou petku, ale třeba i kelímek s kávou. Díky.

suzan1111
29. říj 2013

Ahojte baby, poradte mi ci sa da oprat strieska kocika hartan racer, da sa zvliect dole?? 😕

jika10
29. říj 2013

@suzan1111 No ja na to jeste neprisla, taky jsem chtela, ale myslim, ze nejde uplne sundat. Takze budu cekat, kdo co odpovi 😝