Kočárek I'coo pii, máte zkušenost?

elisa1306
9. čer 2014

Mate nekde zkusenost s kocarkem I coo pii ? Diky

vilavila
11. čer 2014

Mám kočárek I´coo pii, kupovaný na podzim 2012, od 03/2013 používám, nyní už sportovní korbu a jsem velice spokojená. Je krásný, elegantní, kvalitní (Němci), lehký a hlavně nikdo ho nemá🙂 V Brně jsem viděla jen několik I´Coo Peak Air, který má kola jak od traktoru.
Jen jsem nekoupila I´coo autosedačku, ale raději Cybex Aton+adaptéry, protože v testech vycházela jako nejkvalitnější.
Takže doporučuji.

mzp
11. čer 2014

my máme koupený I'Coo Peak Air právě kvůli velkým kolům 🙂 Přijde mi, že oba modely jsou stejné a liší se právě jen podvozkem. Manžel vybíral kvůli konstrukci podvozku... Až přijde čas na golfky, tak vybral I'Coo Pluto

aaa
11. čer 2014

Taky jsme ho měli a byla jsem maximálně spokojená. Je to dva měsíce, co jsme ho prodali a dělá radost dál.
Opravdu ho nikdo nemá, korba je dost prostorná, není těžký a nebyl s ním jediný problém 🙂

vilavila
18. čer 2014

aaa: ráda bych se zeptala, jestli když jste kočárek prodávala, měl na hliníkových částech nějaké odřeniny? Mně se totiž už po krátkém používání odřela ta hliníková část při vysouvání/zasouvání rukojeti. Pokud se Vám to také stalo, šel ten hliník nějak vyleštit? Kočárek bych také ráda prodala, ale tot je jediná věc, která se takto "poškodila". Děkuji

aaa
18. čer 2014

@vilavila Bylo na něm znát používání, ale nijak zvlášť poškozené to nebylo 🙂 . Používání bylo nejvíc znát na kolečkách.

vilavila
19. čer 2014

aaa: děkuji a ta kolečka mám samozřejmě také hodně opotřebovaná, jsou v nich takové dírky od kamínků, při prodeji to nebyl problém? Protože jinak opravdu kočárek 100% funguje

elisa1306
autor
24. čer 2014

Dekuju za odpovedi, kocarek mam zaplaceny a tento tyden jej ocekavam, akorat teda trojkombinaci vcetne autosedacky, ktera jak tady ctu je hodne mala, tak uvidime ... 🙂

zazana81
9. pro 2014

@elisa1306 Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto kočárku. Máte asi už odzkoušeno, můžete napsat, jak jste spokojená? Díky.

vilavila
13. pro 2014

já jsem velice spokojená, neměnila bych, více zmiňuji v příspěvku z 11.6.2014. Ještě připojím další výhodu - není třeba kupovat golfky, je totiž skladný, lehký a určitě pohodlnější a prostornější než golfky. Jediná věc- má částečně hliníkovou konstrukci, v lesku, což znamená, že jsou vidět odřeninky od běžného používání, ale to je vlastnost hliníku.

aaa
13. pro 2014

@vilavila Našla jsem dotaz až teď, omlouvám se za pozdní odpověď, nevím, jestli ještě aktuální 🙂 Při prodeji to problém nebyl, upozornila jsem na to. Zkoušela jsem to dokonce reklamovat, ale bylo mi řečeno, že to prostě u tohoto typu koleček je běžné a že mi to jako reklamaci neuznají, nabídli mi objednání nových kol, ale to jsem odmítla.
@elisa1306 Nám autosedačka vydržela do cca roku a něco a to syn nebyl zrovna drobeček 🙂

elisa1306
autor
14. pro 2014

@aaa fakt me pripada,ze uz ted je ji mala musim ji vzdycky skrcit nohy a to ma skoro tri mesice 😀

aaa
14. pro 2014

@elisa1306 Nohy nevadí, nesmí přesahovat hlavička 🙂 Nohy malému taky trčely ven hodně brzo 😀

zazana81
9. led 2015

@elisa1306 Můžu se zeptat, už máte určitě něco odježděno, jak jste spokojená s kočárkem ? Je jednoduché skládání ? Není korbička těžká ? Je stabilní? A kde jste ho kupovala? Našla jsem prodejce jen v Praze .........
Díky moc.

elisa1306
autor
9. led 2015

@zazana81 Ahojky kočárek jsem kupovala na mmb spokojena jsem, ale trápí me momentálně kolečka do sněhu určitě ne ani do terénu ne, je vhodny na klasické ježdění po městě a shopping centrech.korba je fakt velká a pohodlná , autosedačka ma krátkou stříškou nechrání mimco, návlek na korbe je moc otevřeny ... Jinak je pevný , odpružení jede se s nim moc dobre. Ja momentálně budu dávat celou trojkombinaci do bazaru .... Kdyby jste mela zájem korba a sedačka je jako nova sportak za me nepouzity, paní mela 4 kočárky a tento používala jen jedno léto , jestli chcete pošlu Vám par fotek . Posílám dal z důvodu , ze chci začít jezdit na in-line tak kupuju tříkolku. Diky

nikipos
10. bře 2015

Ahoj,chtela jsem se zeptat,jestli ma/mela nektera z vas diskutujicich barevnou variantu Natural rock? Potrebovala bych vedet,jestli je ta kombinace sedo-bezova nebo spis sedo-ruzova? Z fotek na netu to nejak nemuzu poradne rozeznat. Diky 🙂

barca_lakoma
10. kvě 2015

@elisa1306 Prodala by jste jen autosedačku? 🙂 Mám dvojkombinaci ale bez autosedačky.

aaa
10. kvě 2015

@barca_lakoma Autosedačku i´coo mám na prodej v černé barvě. I s adaptéry a červenou novorozeneckou vložkou.

barca_lakoma
10. kvě 2015

@aaa A jaká by byla cena i s adaptérem? Nebo celkově se vším všudy? 🙂

aaa
10. kvě 2015

@barca_lakoma Pokud byste si pro to přijeli, tak komplet 3000. Neumím si představit, jak bych to posílala poštou 😅

barca_lakoma
10. kvě 2015

@aaa To je pro nás dost 🙂 skusím kouknout ještě po jiných. Děkuji.

elisa1306
autor
10. kvě 2015

@barca_lakoma autosedacku uz nemam

annule
25. zář 2016

Prodávám kočárek I'coo pii