• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
Ahoj holky,
chci se zeptat těch, co už mají Implast bolder vyzkoušený, jestli nemají problémy s délkou kočárku. Já budu rodit na konci října a pořád nad ním přemýšlím. Jde mi o to, že miminko budu vozit v hluboké korbě asi 6-8měsíců a bojím se, aby mi z toho nevyrostlo....má prý rozměry korbičky od 75-80cm....co říkáte??? Poraďte....
23. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Garnek, mně osobně se zdá, že je to jeden z těch nejdelších - tohoto typu :wink: fakt bych se toho nebála - kdo ví, jaká bude zima a třeba koncem března už ani fusak nebudeš potřebovat, takže další cm, co získáš navíc...

ale kdybys chtěla větší/delší korbičku, už Ti nezbyde asi fakt nic jiného, než klasiky - inglesina, roan apod. :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
garnak mě z těxch kombinací přijde implast jeden z největších tak bych se toho nebála. Ale jak píše agness pokud chceš něco většího nezbyde ti asi nic jiného než pořídit klasický hluboký kočár - delší je roan, inglesina, peg perego
23. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě spíš nezbyde nic jiného, než koupit implast, protože to bez něj prostě nedám....neuvěřitelně se mi líbí a je to můj favorit po celé těhotenství :o))) No asi fakt do něho půjdu, ale budu muset koupit nový fusák, jsou prý menší do těch menších kočárků, tak se bude hodit. Děkuju
23. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Garnek, já taky řešila velikost korby... vždycky jsem si řekla, že půjdem teda kvůli velikosti do Roanu... pak jsem se podívala na net na Implast a byla ztracena :grinning: :grinning: tak jsem se rozhodla, že prostě nemůžu chtít ideální kočár a musím se smířit s tím, že to není nejdelší, co můžu sehnat, má sice víc vykrojený nánožník a otevřenou korbu, ale to je asi tak všechno, co mi na něm vadí.... a dál to raděj neřeším a Implast jsme už objednali a mám z toho dobrý pocit a moc se na něj těším :sunglasses: :grinning:
23. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
agnessa, nám v prodejně říkali, že implast i roan mají korbičku stejně velkou, jen roan je víc do hranata a implast je oblejší :wink:
23. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, já je srovnávala v obchodě a přeměřovala oba a Roan je opravdu o kousek delší i širší :wink: ale samotnou mě překvapilo, že rozdíl nebyl nijak ohromující - fakt jen pár cm :slight_smile:
23. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je taky sice srovnávala, ale neměřila :wink:
každopádně je implast hezčí :grinning:
23. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to rozhodně
23. črc 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak nám je 6 měsíců pryč a pořád jezdíme v hluboký korbě, teď jsme byli na dovče tak tam spala i přes noc, jinak jsme ji tam zkoušela dát i ve fusaku a taky se tam vejde, takže já jsem s korbou spokojená :wink:
23. črc 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak přídávám svoji čerstvou zkušenost s tímto kočárkem: právě jsem se vrátili z obchodu (v Brně na Lidické jich mají hodně i ve více barevných kombinacích). Původně jsme chtěli 4-kolku, ale po asi půl hodinovým ježdění po prodejně se začínám přeorientovávat na 3-kolku. Přišlo mi, že ta 4-kolka jak má ty kola jen natáčecí, tak že se s ní hůř manipuluje a líp otáčí myslím jen doprava a doleva se kočárku musí pomoct víc. S tou 3-lkolkou s manipulací problém nebyl, ta jezdila krásně. Jen si u ní zas řeším, jestli bude dost stabilní, ale snad jo. Jinak mě kočárek nadchl!
23. črc 2008 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, myslím si že není důvod, aby 3-kolka nebyla stabilní. Má ve předu vlastně dvě kolečka vedle sebe z toho vůbec strach nemám. Ovládá se fakt úžasně :slight_smile:
Já jsem se taky pořád bála, aby neměl nějaký mouchy, ale myslím, že to byl dobrej kup :wink:
23. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi mám trojkolku a neměnila bych, manipulace supr, máme psa takže potřebuji jednu ruku volnou a s tímhle kočárkem to jde báječně
23. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za ujištění, že stabilita je Ok. Myslím, že to bude jasná volba. Jen ještě vybrat barvičku a hotovo :wink:
23. črc 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u Implastu je docela problém vybrat barvičku co?
Já jsem teda měla jasno, protože zelenou miluju, ale jinak mají jeden z největších výběrů barviček :wink:
23. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přidávám se k milovníkům Implastu, v Plzni jich mají hned několik, už jsem si okoukla červeno-černý, modrý s kytkami, béžový s kytkami, ale stejně nejspíš zvítězí zelený, pistáciový. Jen se pořád nemůžu rozhodnout mezi tříkolkou a čtyřkolkou.Ráda bych se s kočárkem vydala i do horšího terénu jako na cestu do lesa a myslim, že to by byl asi s tříkolkou problém. Máte s tím někdo zkušenost?
23. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Judit, mám taky tříkolku, sice ještě nejezdím, ale známá, která už jo nemá s tříkolkou v lese problém. Je jasné, když budou velké šutry nebo kořeny, tak to překážka je, ale to by bylo i na kole :slight_smile: Počítám, že v lese kola zaaretuji, aby se neprotáčela a půjde to. :wink:
Jinak koukám, že za chvíli bude Implast jeden z nejprodávanějších kočárků - zatím, když řeknu, že máme Implast, tak na Kladně nikdo neví o jaký jde :sunglasses:
23. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
judit my jezdíme každý den na louku, byli jsme i na Vysočině, takže žádný problém, MM si někdy zaaretuje kolečko, ale většinou radši si kočárek vezmu přece jen já vím co a jak
23. črc 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
agnessa, chtěla jsem se zeptat, kde jste si ten kočárek objednávali? V UH? Nebo přes net?
24. črc 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula 5, ja bych právě chtěla nějakou neutrální barvičku - váhám mezi kombinací černo-šedá, nebo hnědo-béžová. Dozdobím to pak dečkou, nějakou hračkou a hlavně naším načančaným mimi :slight_smile:
24. črc 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, máme ho z UH - mají ho tam levnější a hlavně v případě nějakých problémů to máme hned po ruce.... ale doufám, že žádné reklamace nebudou :slight_smile: původně jsme jej chtěli přes kočárkov, ale levnější cena (tuším, že asi o 500) vyhrála - za 500 koupíme novou pěknou deku do kočárku a jen tak na chodníku je nenajdem :slight_smile:
24. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
agnesa, dík
my máme teda nejblíž Olomouc a tam ho měli za 12500
takže koukám po netu, na kočárkov jsou tu dobré reference, ale přemýšlela jsem i něco blíž Přerova, kdyby náhodou něco
zas třeba z kočárkova mi paní odepsala, že je schopna to dodat do 2-3týdnů, v Olomouci mám počítat spíš 2měsíce
takže se musím už konečně rozhodnout :grinning:
24. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, v UH ho mají právě za 11490... takže jsem fakt neváhala, protože to mám kousek od domu... ale pokud bys pro to musela jet, tak už se Ti to nevyplatí...
a v obchodě nám právě řekli, že máme počítat s dodací lhůtou tak měsíc i víc, tak jsme ho raděj už objednali.... jinak jsem měla pocit, že mám pořád spoustu času a asi bych jinak kočár objednávala až měsíc před porodem a pak byla vystreslá, že ho ještě nemám :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a nebojite se, ze bude poruchovy? Ne ze bych byla nejak zaujata proti polske vyrobe, ale prece jen dost veci od nich jsou sunty. Mne se tedy moc libi ten s kytickama, fakt krasnej, ale bojim se toho, ze to bude krap. A taky nema prehazku. Ale byl tak hezky, ze jsem z toho pozadavku na prehaz. rukojet chtela slevit :grinning:
24. črc 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť skoro všechny kočárky jsou vyráběny v Polsku :wink: Toho se fakt nebojím. I X-landera jestli si dobře pamatuju taky vyrábějí Poláci.
Myslím, že jsem někde četla, že podvozek vyrábějí Holanďani a korbičky šijou v Polsku.
24. črc 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavinko, toho se fakt nebojím - nedělám si iluze o žádné značce a jak píše Petula - naprostá většina kočárků se vyrábí v Polsku...
Strach bych měla např.u značky Takko, ale i podle prodejců (viz mail od paní z Kočárkova, ale ptala jsem se i jinde) je Implast jeden z těch, co na reklamaci nechodí a když už je s ním nějaký problém, tak v píchnuté duši a to se prostě u nafukovacích kol stává :wink: samozřejmě můžeš natrefit na vadný kousek, ale to se stane u každé značky.... osobně si prostě myslím, že dražší kočárky už i odpovídají kvalitou :slight_smile:

co se týká přehazky, tak to moc kočárků nemá... a obzvlášť ne ty, co mají přední a zadní kolečka nějak odlišné nebo natáčecí... ale u Bolderu je výhoda otáčení korbičky i sporťáku po i proti směru jízdy - to třeba x-lander nemá :wink:
24. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavinka, taky jsem měla původně v požadavcích přehazovací ručku, ale nenašla jsem žádný typ kočárku, který by měl podobnou korbičku jako Implast, otočný přední kola a měl právě i tu přehazku. Nemáš náhodou nějaký tip? Ale stejně to vypadá, že tento požadavek nakonec oželím a půjdu od toho Implasta. Byla to láska na první pohled a na první dojem se má dát :slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi...tak presne tenhle nazor mam i ja. Ja puvodne chtela taky tu 4-kolku, uz jsem to tu psala nekolikrat. Na oko se mi vice libila nez ta 3-kolka. Ale po vyzkouseni jsme se s manzou shodli, ze ta 3-kolka je mnohem lepe ovladatelna. Tu 4-kolku musis treba nadzvednout nebo pri couvani je to horsi, nebot kola se jen nataceji. Takze uz mam 3-kolku doma :wink: kombinace cerno-bila...cerna boudicka, bila korba s cernymi kruhy :wink: tedy c. 222
24. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi a jak by si chtela udelat prehazovaci rukojet a otocna predni kola? :sweat_smile: Vzdyt by si po otoceni rukojeti mela vepredu neotaceci kolecka a vzadu otocna - s tim by si fakt daleko nedojela :grinning: A vybrat si mezi prehazovackou a otocnymi kolecky, to je proste bez debat. Mam ctyrkolku a je to paradni jizda, i kdyz se samozrejme zveda casteji nez trojkolka treba prave na to couvani. Do terenu bych volila urcite trojkolku nebo otocna kolecka o 360 stupnu (to implast nema), to uz nevim, kdo se ptal. U ctyrkolky je problem, ze se najede jednim koleckem na kamen a stojis, kdezto u zvlast otocnych se zastavi jedno a druhym muzes porad manipulovat. U trojkolky nevim, jak je to v takovem pripade se stabilitou, tam bych se treba bala, ze se to kolecko stoci o kamen a zacne mi prepadavat korba, ale to zas ma implast dvojita kolecka, tak je to stabilne lepsi - kazdopadne bacha pri zvedani predku (treba pred chodnikem), abyste meli zadni kolecka v uplne rovine.
24. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi • 31tt • Dnes ve 12:20:
Bohuzel typ nemam na otaceci kolecka a zaroven prehazku, to jsem snad jeste nevidela. Videla jsem ale kocarek, ktery ma dva druhy kolecek a ze si dopredu nasadis jaky potrebujes (maly otocny nebo velky nafukovaci, stejny jak na druhy strane) a ta prehazku mela, ale byl to nejaky rakousky obchod, takze u nas asi ne k sehnani....
No, Implast je fakt peknej:o) Jeste to proberu s manzelem, treba bude rad, ze nechci prehazovaci rukojet (jemu se nelibi ty typy kocarku, co to maji) a vezme za vdek Boalder.
24. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek