Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

mimap
15. zář 2008

Vjerko, v Plzni mají Implasty v obchodě Chmelařová na Slovanech kousek od bazénu. Je tam moc fajn obsluha, my ho kupovali právě tam, taky proto, že dávají náhradní kočárek v případě reklamace. 😉

denca
16. zář 2008

Ahoj holky, taky se mi moc líbí bolder a uvažuju nad červeným s květy, ale bohužel jsem ho nikde neviděla naživo
. Jestli jste ho některá viděla - líbil se Vám?

smardik
16. zář 2008

denca já ten červený viděla a líbil se mi 🙂

mkr
16. zář 2008

jinak my jsme holky ještě pořád v hluboký korbě a má tam dost místa pěkně si tam sedí nikam ji nepadají hračky a je chráněná před větrem do sporťáku nespěcháme, jinak pro představu máme 7,76 kilo a 72 cm

agnessa
16. zář 2008

mkr, tak to je super 😎

olinka01
16. zář 2008

Ahoj holky,tak mi před chvílí volala paní z Kočárkova,že zítra posílá Boldera 😀 Nemáte zkušenosti,když jste ho objednávali poštou jestli dorazí druhý den?Už se nemůžu dočkat 🙂

mkr
17. zář 2008

ahoj, můžu vás poprasit o hlas, díky
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

ilci
17. zář 2008

olinko, mě ve středu večer paní z Kočárkova volala, že druhý den ji má přijít kočár na prodejnu a hned nám ho pošle a v pátek byl doma 😉
chodí to jako obchodní balík, takže rychlovka

olinka01
17. zář 2008

Ilci,díky za info,tak to by mohl zítra opravdu dorazit,už se moc těším 🙂

ilci
17. zář 2008

olinko, pokud to pošta nezakufruje, tak vyhlížej modré auto 😉

misic
20. zář 2008

ahojte,
uz som tu dlho nic nepisala, ja uz mam kociarik vyse mesiaca doma a nemozem sa dockat, kedy s nim pojdem von, ale nase babo si dava nacas a nechce sa mu von, uz prenasam tyzden 😒 uz som taka nedockava kedy to pride...

hope78
23. zář 2008

Ahojky,
potrebovala bych info od zkusenych majitelek Implastu - dost me prekvapilo, ze se kocarek (hluboky) nevejde do kufru Fabie kombi, muzete mi nekdo rict, do kufru ktereho auta se vejde? Popripade jake ma podvozek a korbicka po slozeni rozmery - to jsem nikde nenasla (no mozna jsem to spis prehlidla).
A jeste jeden dotaz - byla jsem okouknout kocarek v realu a trosku me zarazil system upevneni korbicky na podvozek - ty plastove drzaky mi neprijdou moc bytelne, ale mozna je to jen muj dojem.
Jeste me v prodejne prekvapil molitanovy potah rukojeti - meli ho tam uz natrhly, stalo se to nekomu zvas?
Kocarek se mi moc libi, tak doufam, ze me potesite priznivym info. Diky.

ferinka
23. zář 2008

Nevejde se do kufru kombi fabie??? 😕 Ty jo tak to by se nevešel i nám do kufru,dyť všude píšou jak se dá dobře složit???

hope78
23. zář 2008

No aspon to tu v diskuzi nekdo psal, ze se do kufru fabie kombi nevejde - me to taky hodne prekvapilo.

mkr
23. zář 2008

hope ty úchyty nejsou chatrný oproti těm co vidím jinde třeba jak se korbička dává na adaptér jako autesadačka, mám golf plus a dám tam vše, do obyč. fabie dám podvozek a korbičku na zadní sedadla k malý, tu vozím i ve svý autě u ní abych si ji nezašpinila, jinak podvozek se vejde snad do každého auta mamka má malý takže akorát sundám jedno kolo, potah rukojeti není molitanový je to to samý jako je u kol, my ho natržený nemáme ještě, korbička se složit nedá jako u většiny kočárků, znám snad jen jeden, u kterého to jde

tonica
23. zář 2008

Ahoj holky, vy, co mate Implast, prosim o radu. Dnes me od nej jeden prodavac zrazoval. Pry ma desne maly sportak a dite se do nej stezi vejde. A pry neni vubec vhodny do terenu. Prosim o radu, prislo mi, ze se snazi hlavne uprednostnit Teutonii, ale ja si ten Implast nejak vzala do hlavy.

mkr
23. zář 2008

tonica my jezdíme s implastem všude každý terén 😉 hlavně louky to je naše každý den, sporták jsem ještě nezkoušela, ale zítra tam malou zkusím i s fusakem jen na zkoušku a dám vědět

agnessa
23. zář 2008

Tonico, očividně pan prodavač má nějaké provize z prodeje Teutonek...... 😀 😀 čímž netvrdím, že jsou to špatné kočárky, ale Implast rozhodně do terénu je (asi žádný kočár by teda nevydržel každodenní náročný terén po lese, kořenech, šutrech apod., ale do běžného náročnějšího terénu - louka, polní cesta apod. je podle mě vhodný dokonale...)... co se sportovní korbičky týká, zas tak malá není - rozměry má stejné jako x-lander a těch jezdí opravdu hodně a asi by je maminky nekupovaly, kdyby byl malý 😉
takže bych se asi nenechala ukecat... na každém kočáře se najdou nějaká negativa, ani Implast není zdaleka dokonalý, ale člověk musí z něčeho slevit a naopak některé věci, co má Implast mě nadchnuly a kvůli nim bych ho neměnila 🙂

kikimaruska
23. zář 2008

hope 78: My máme Fabii combi a měli jsme Implast a musím říct, že byl skladnější než x-lander. Vejde se tam suprově. - tedy pokud skládáš korbičku přidělanou na podvozku 😉 . Je to rychlejší na sklad i pak na rozklad. Opravdu se tam vejde a mnohem lépe, žež x-lander, ze kterého musíš korbičku a adaptéry sundat (navíc podvozek je vyšší složený). Možná myslíš to, že se musíš tedy dost trefit, aby si se vešla kolama-rozchod je opravdu velký a tak tak, ale vejde se. Zkus to tak složit 😉

kikimaruska
23. zář 2008

hope78 - tedy my měli 4-kolku, nevím jak by to bylo s 3 kolkou, kde by uprostřed vadili kola - tedy podvozek bude asi trochu více cm na výšku při složení...to nevím 😒

dedulka
24. zář 2008

tak my už si taky objednali implast - ten zelený a budu ho mít 10.10. na prodejně, tak se těším!!! 😵

lenianna
24. zář 2008

Ahoj holky,
díky moc za obsáhlou diskuzi o kočárku Bolder. Je to můj favorit, ještě ho musím obhájit před manželem 😀
Naživo jsem ho viděla jen z okna auta, takže ošahání na prodejně nás teprve čeká.
Budu se těšit na další poznatky, mějte se bájo 😎

smardik
24. zář 2008

tonica o tom sportáku že je malý mi říkalo hodně mamin na MMB, proto jsem od něj ustoupila a objednala jiný kde bude mít malý místa dost. Tady je na Implast hromada spokojených mamin ale já našla hromadu nespokojených, chce to se poptat i v jiné diskusi kde s ním maminy už jezdí

hope78
24. zář 2008

Vsem moc dik za odpoved, ted uz me asi ceka jen vyber barvy - nemuzu se rozhodnout mezi cernobilejma kytkama a kolama (ten vic bilej) 😉

agnessa
24. zář 2008

Smardiku, mohla bych Tě poprosit na nějaký odkaz na jinou diskuzi o Implastu? klidně mi to i hoď do IP 😉 něco jsem malinko našla, ale nic moc, přiznám se, že např. na MMB se v té diskuzi vůbec neorientuju 😅 díky moc

tonica
24. zář 2008

Mkr, Agnessa - diky moc za informace. Moc mi pomohly.
Smardik - necekam jen spokojene maminky a naopak uvitam i pripominky. Koukala jsem i na jine diskuze, ale vesmes se jedna o pozitivni ohlasy.
Uz tedy resim jen tu velikost u sportovni sedacky. Mkr, az budes vedet, napis sem, diky moc.
Teutonka je uricte kvalitni, ale myslim, ze cenove trochu nekde jindy a stejnou muziku docilim i s Boldrem.
Nevidel jste nekdo nazivo bezovou kombinaci (bez kvetu)?

erika2
24. zář 2008

Ahoj holky,
nevite, jestli se do Bolderu hodi fusak Emitex combi 3v1? Ci ktery fusak tam dobre pasuje? Ja mam zatim 2 vyhrady k tomuto kocarku-je na me tezky , ale to by byl skoro kazdy, jsem drobne postavy a hodne tezce jdou aretovat predni kolecka, pro me taky problem, musi to vzdy udelat manzel.

smardik
24. zář 2008

tonica no právě třeba tentonka je zas finančně o něčem jiném, ale zas je fakt že se pak výhodně prodá takže rozdíl téměř není 🙂, uvažovala jsem o ní ale můj byl proti - nelíbila se mu jak vypadá

tonica
24. zář 2008

Eriko - s Emitexem ti neporadim. Ale mam stejny problem, taky nemam zadnou silu a kocarky neutahnu. Ono si nevyberes. Zase nechi nestabilni kocarek jen aby mel o 2-3kg min.
Smardik - Jaky kocarek volis ty? Porad se v tom placam, ale zase a znova se vracim k Implastu. Cenove i kvuli vlastnostem a celkem pozitivnim referencim.

ferinka
24. zář 2008

Holky já už si to rozmluvit nenechám,u každého jsem četla pro a proti a každá značka kočárku to minus nějaké měla,takže asi tak 😀 Už se těším až si ho na ježíška nadělíme 😎