• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
hele me to musel tak 5x delat manza nez mi to slo, jde to fakt hooodne ztuha... :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ten x-lander není zas tak malej. :wink: známá ho má a má letní mimčo a pořád jezdí v hluboké i s fusakem. a malá teda není žádnej prcek. ale bolder je samosebou lepší. hlavně hezčí:slight_smile:
5. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus, máš pravdu. Na to, že je x-lander dražší, tak nemá skoro žádné barevné kombinace. Jenom takové obyčejné a ještě k tomu škaredé :sweat_smile:
5. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, chtěla bych vás poprosit o radu, mám v plánu pořídit kočárek implast bolder,ale sedačku (vajíčko) mám Britax + adaptér, máte někdo zkušenosti s tím, jestli bude sedět na implast ?
6. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lucy když vyfotíš ten adaptér to uchycení na podvozek tak ti možná řeknu :wink:
6. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, mkr, moc moc děkuji, poprosím švagrovou aby to vyfotila, jsem v práci a hned dám echo abys to omrkla, děkuji :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
mám dotaz pro ty co už implast používají a mají FELICII.Vleze se trojka i čtverka v pohodě do kufru? Nebo se musí odmontovávat kolečka? Moc děkuji za odpovědi.
6. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem ho viděla v obchodě a všimla jsem si, že má takové obrovské pružiny. Slečna říkala, že prý se dají šroubem nastavit a udělat se z toho houpací kočár. To mě hrozně mile překvapilo :slight_smile:
6. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě se chci zeptat, není ten kočárek moc těžký? Jenom jsem s ním tak trošku popojížděla a zdál se mi být dost těžký :confused:
6. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prodávám implast boldra4 koupený 6/08
pokud máte zájem npište mi do IP
6. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
blka ano ty pružiny se dají šroubem nastavit záleží na tobě jak to budeš mít, jinak já podvozek nacpu do Fiesty 3dveřový s kolama a reď bych tam dala i sporťák
6. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
budu prodávat Implast Bolder 3 + autosedačku v barvě béžové s květy. V záruce do 6/ 2010. Kdybyste měly zájem, ozvěte se, je jako nový.
6. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky proč ho prodáváte, nevyhovuje?
6. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
My se budem stěhovat na vesnici, tak budu potřebovat něco fakt do lesa.... Jinak ale spokojená celkem jsem, na lehčí terén a do města supr ovladatelnost.
6. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem moc spokojená, ale bodu kupovat jinej kočár.Dcera bude déle ležet než jsme myslely, tak misíme koupit jiný kočár.....
6. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mimap a v ktorom obchode v Plzni ho maju?Rozmyslam o nom.Ale cakame chlapecka tak sa nam taka farba jak mas nehodi. :frowning2: Uz som obehla vsetky obchody okrem toho na Slovanech a nenasla som ho.Dik
6. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Vachovka, je to právě ten obchod na Slovanech - Chmelařovi, super obsluha, vše vysvětlí, jsou moc ochotní. Je to přímo naproti poště v ulici naproti bazénu, takovej malej krámek, ale kočárků mají hafo a rádi i objednají. Teď tam zrovna měli vystavený Bolder černý s kruhy (moje původní volba) a je fakt úžasnej!!!
6. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mkr, tak to je super, moc mě potěšilo, že to jde takhle nastavovat :wink: . A když ti vleze do 3-dveřové siesty, tak to su klidná. Taky nemáme moc velký kufr, ale asi větší, než ty :wink: . My máme Suzuki Ignis a ten kufr fakt vypadá malinkej, tak jsem se bála.
A ještě se tě chci zeptat, není ten kočárek moc těžký?

Mimap: ty myslíš, že 4-kolka není vhodná do terénu? Na mě působí, že ano.
7. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
taky dam kocarek i do 3dveroveho renaulta, takze Felicie asi v poho :wink: jinak s kocarkem jezdime po erenu dost, u nasich na vesnici to jinak ani nejde a nemela jsem problem jeste zadny...

ty pera jsou bezva nejen na houpani, upravis tim odpruzeni podle vahy ditete a lepe se jezdi :sunglasses:
7. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruska, super. Pomalu jsem se dala do pročítání celé diskuse a jsem nadšená čím dál tím víc :slight_smile:
7. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě by mě zajímalo - budeme mít letní miminko. Uvozím ho v hluboké korbě i v zimě s fusakem? Slečna v obchodě říkala, že jo, ale mě se ta korbička zdála malá :sweat_smile:
7. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: ja jsem objednava pres net kocarek, ani jsem ho nazivo nevidela a jsem 100% spokojena, kady ho obdivuje, jezdi jich - aspon u nas malo - vim o 2 :wink: a technicky v pohode, jeste jsem neprisla na problem.. a to jezdim denne a hodne a vsude.. a prcka mam velikyho na 6m ma pres 8kg a 70cm :grinning:
7. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Teďka jsem si všimla, že máš také letní miminko :slight_smile: . Já jsem takový kočárek u nás ještě neviděla - no jo, vesnice :sweat_smile: . Ale je krásný, hlavně ta béžová kombinace s kytičkama (sice jsem ji neviděla naživo, jen na obrázku, ale uchvátila mě). Beru, takže ti v pohodě i teď vleze do hluboké korbičky i s fusakem, jo? Tak to je super :slight_smile:
7. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo a to je takhle velikej a fusak mam Kaiser, a ten ma 110cm, je to jeden z nejvetsich a malej tam tak do brezne, dubna nez bude hezky v pohode vydrzi, kdyz chce videt tak mu zvednu tu zadovou operku na chvilickua kouka...
7. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
koukala jsem ze mas v albu Firkon, taky byl peknej ale je hoodne nizouckej a manza ma 193cm :sweat_smile:
7. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
blka-zajdi do té Riegrovky,všechny dotazy co si se ted ptala,sem položila paní v obchodě,a velice ochotně mi vše vysvětlila a ukázala,beru 4 kolku páč budem taky hodně v terénu,s fuskem vydržíme do jara v hluboké korbě-pokud nebudem mamlásci,a já mám renault twingo,tak doufám,že ho tam teda taky složím do kufru,jdou tam naštěstí posunout ty zadí sedačky dopředu :wink:
7. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
reni... vydrzite neboj taky nejsme zadny trasoritky a v pohode a ma jeste slusnou rezervu :grinning:
7. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Takže kdo tu říkal, že bolderovská korbička je větší jak X-lander, má pravdu-měla sem oba kočáry-navíc bolderovská je polohovací a X-lander ne. Co se týče jízdy v terénu, tak já s ním byla párkrát v lese, ale na nějaké větší kameny a nerovné cesty opravdu moc není (měla sem 4 kolku). Do terénu se mi osvědčil mnohem víc x-lander. S tou váhou, kamarádky mi všechny řekly, že je dost těžkej...a oproti Cortině ap.je opravdu těžší (i proto jsme ho vyměnili, přestěhovali jsme se do velkých kopců a terénu všude kolem...). Ale jinak jen do města, reativně do roviny je suprovej, korbička veliká...ale sportáček tak velký zas není oproti jiným značkám. Je úžší.
7. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, tak mi nejsme tak velcí. Manžel má nějakých 173cm. Ale na živo jsem viděla zatím jen ten implast.

Reni, já jsem se tam právě byla dívat a byla tam tak 16-ti letá slečna :sweat_smile: . Sice mi to ukázala, ale ne tak, že by na něho nasadila sportovní korbičku nebo ho rozložila.
8. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kikimarus, takže jako opravdu terénní implast dobrej není ?

My bydlíme na vesnici a tak potřebuji opravdu kočár do polí a lesů .... do města samo jezdit budeme,ale tak 2x týdně, zbytek příroda ...
8. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek