Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

reni7
8. únor 2009

blka-tak to byla asi nějaká učenka-bývá tam taková silnější paní na krátko ostříhaná kolem 40let bych tipovala 😅

kikimaruska
8. únor 2009

lucy.I- nejlepší bude, když si ho v terénu vyzkoušíš, není tam u vás mamka s bolderem? Přeci jen natáčecí náprava není otočné kolečko o 360 % a navíc jak je robustní, tak mě se s ním coby prckem dost dobře nejelo v nerovných cestách (velké kameny a zatvrdlé koleje od traktoru ap.)...ale to byl třeba extrém, polní a lesní cestu určitě zvládal dobře 😉 . Ale určitě tedy líp čtyřkolka než trojkolka. A u našich na vesnici sem řešila-řeším jiný problém. Máme veřejné osvětlení přímo uprostřed chodníků a chodníky úzké, s Bolderem sem se tam nevytočila, jelikož je robustní, má velký rozchod kol a natáčecí pouze nápravu, ne kolečka celá jako X-lander. S ním sem se už vytáčela v pohodě (jízda v silnici je tam dost nebezpečná - je to mezi domy, úzká silnice a samý kamion 🙄 . Službu bolder v terénu udělá, ale kdybych chtěla kočár přímo do přírody, vybrala bych jiný 😉

luccii
8. únor 2009

holky, ktere uz vozite ve sportacku implast bolderu - je sportacek skutecne malo prostorny? jde mi hlavne o to, aby se prcek nebouchal do hlavicky...

beruska2x
8. únor 2009

nevozim ale nechapu proc by se mel boucat do hlavicky????

mkr
9. únor 2009

lucy implast taky dělá podvozek jako xlander xa http://www.implast.com.pl/

lucy.l
9. únor 2009

kikimarus, mkr, díky, bohužel neznám nikoho kdo by bolder měl, u nás jsem ho zatím ani neviděla, budu ho muset omrknout v obchodě..

Jinak, zase tak šílené terény nemáme, bydlíme na jižní moravě, takže vesměs štěrkové a polní cesty, ale rádi jezdíme i na hory atd. ... no uvidíme 🙂

aniii
9. únor 2009

ahoj holky,
přidám se k vám a poprosím o radu. moc se mi líbí kočárky bolder. jen pořád nevím jak jsou těžké, všude je napsáno něco jiného. která máte bolder sporťák, můžete mi říct kolik váží. třeba Jané váží myslím 6 nebo 8 kg, což je oproti 12-14 kg dost velkej rozdíl a pro mě docela důležitý.
kikimaruska prosím, ty si psala, že bolder nemá natáčecí kola? nebo jsem tě špatně pochopila🙂)
jo a xlander se mi taky líbí, ale jsou věci, který mi na něm vadí. jsem z toho vybírání už unavená ☹
zatím díky a mějte se fajn

mkr
9. únor 2009
lovaa
9. únor 2009

Prosím, prosím...potřebovala bych poradit! 🙂
Implasta mám doma,jezdíme 4 a půl měsíce. Strašně se mi ten kočár líbil a jsem ráda, že ho mám, ale mám s ním trošku problémy. Už nedávno jsem psala, že ho mám podruhé na reklamaci kvůli brzdě, která se zasekávala. No a teď jsem si k tomu všimla, že nám začala strašně reznout kolečka...dělá to taky někomu?
Já jsem z toho už vážně nešťastná...nechci nikoho odrazovat od koupě tohodle kočárku, je fakt nádhernej, asi jen máme nějakej špatnej "kus" či co... ☹
Vždycky nám půjčí náhradní podvozek, ale máme 4kolku (bydlíme na vesnici, fakt terén+teď sníh) a oni nám půjčí 3kolku a to je fakt šílenost...nejde s tím pořádně jezdit. A jak je teď náš 4kolkovej podvozek po2. na opravě, tak jsme s ním za tu dobu všeuho všudy jezdili 2 měsíce (každá reklamace - měsíc bez našeho podvozku).
Tak se chci jen zeptat...nenašla jsem tu přímo diskusi o reklamaci kočárků...co by jste dělaly na mém místě? Mám ho vrátit zpět? Žádat penízky? Nebo prostě vydržet?
A uznají jako 3.reklamaci pro vrácení peněz to, že jsou zrezlá kolečka?
Moc děkuji všem, kdo si udělají chvilku času a napíšou mi svůj názor 😉

aniii
9. únor 2009

mkr, díky. snad to tak je, protože jinde jsou uvedené také jiné hmotnosti.

mkr
9. únor 2009

lovaa a co se domluvit na novém podvozku? jinak já s reznutím nemám problém pravidelně promazávám kolečka a ted ty spoje i přestříkám aby to nerezlo dole v těch svařených spojích, kde ti to rezne máš plastový disky?myslím že v řádu je uvedeno, že na zrezlá kolečka se to nevztahuje, mělo by se to vždy osušit, každý kovový materiál, který není řádně upraven rezne, manžel dělá s nerezem takže o tom něco víme 🙂

ilci
9. únor 2009

lovaa - máte plastový nebo ty drátěný kolečka?
mě paní z kočárkova říkala, že právě ta drátěná reznou, musí se o ně dost pečovat

lovaa
9. únor 2009

drátěný máme...mě vůbec nenapadlo, že bo to mohlo reznout ☹ takže to je jakoby můj problém? reklamaci na tohle nemůžu vztahovat? 😕

lovaa
9. únor 2009

mkr...koukám, že jsem to teda se starostí o kočár řádně zanedbala 😒 Já měla pocit, že kočár za takový peníze bude bezproblémovej...že prostě nám bude sloužit bez takové péče...koukám...naivní představa 😅

mkr
9. únor 2009

ke kočárku jsi dostala takovou brožurku nebo něco takovýho a tam je na co se vztahuje a nevztahuje myslím, jinak kdyby to šllo tak bych to uhrála na tu brzdu a pak máš nárok na nový a myslím, že v černých ovcí se řešilo, že i při první reklamaci by ti měli umožnit vzít si nový kus, ale to si zase musíš prostudovat zákony, nebo to očitit a přestříkat myslím, že pozinkovým sprejem zeptám se mužskýho jestli by to šlo

lovaa
9. únor 2009

no my žádnou brožuru nedostali 😠já mám akorát záručák a ten mám v polštině... a to jsme to kupovali přes kamenný obchod tady v čr...
No ono s tou brzdou je to takový divný...my ji skoro nepoužíváme, opravdu minimálně. Já vůbec a manža občas o víkendu jezdí, tak ten párkrát zabrzdil a vždycky se to hned rozbilo. Mám obavy z toho, že se nám teď podvozek vrátí a udělá se to opět. myslíš, že kdyby jsme chtěli kočár vrátit, že by nám ho neuznali skrz ta zrezlá kolečka?

lucia32
9. únor 2009

lovaa: myslím, že po 3. reklamácii tej istej vady máš nárok na nový kus...nový podvozok...inak Bolder sa páči aj mne, uvidím či kúpim, keď uvidím naživo....

lovaa
9. únor 2009

lucia32...taky se mi moc líbil a nechávala jsem rozhodnutí na živo...a to mě fakt dostal 😀
No, prostuduje net ohledně paragrafů a až si půjdem pro spravený podvozek, tak se zeptám přímo v obchodě...ať vím kdyžtak raději dopředu jejich názor 🙂
A ta kolečka zrezlá...mkr...kdyby sis vzpomněla zeptat se manžela, co na to...budu vděčná...ať nejezdíme takhle zrezlý 🙂

beruska2x
9. únor 2009

my mame teda plastova kola a zadny problem ale i tak ty loziska, na nichz kola jsou manza prostrikal silikonovym sprejem pred zimou, kocar potrebuje udrzbu stejne jako kazda jina vec, bez pece ti i kocik za 50tis. klekne 😉

jinak vraceni penez mas pri 3 STEJNE zavade, ne jine... a v myslim ze to muzou dat jako opotrebeni, ono v te soli v zime ☹

mkr
9. únor 2009

jinak na vrácení by to nemělo mít vliv protože bys reklamovala tu brzdu a to s tím nemá co dělat

zdenallicka
9. únor 2009

Se mi docela zalibil... 😉 Josu kolecka nafukovaci? A jdou ty predni mensi vymenit za jedno velke (pri trojkolce)??

mkr
9. únor 2009

jsou nafukovací, nejdou vyměnit

zdenallicka
9. únor 2009

Diky, mrk... 😉

zdenallicka
9. únor 2009

A vite nekdo, jaky rozdil je mezi kolekci 2008 a 2009 krom barev? 😕

mkr
9. únor 2009

podle mě žádný ale mají i nový ty podvozků

mkr
9. únor 2009

typy

zdenallicka
9. únor 2009

Aha, tak na to se musim podivat.. Nevite nekdo, jeslti nebudou vystavovat v Brne na veletrhu Pro dite?

beruska2x
9. únor 2009

a u trojkolky neji 1 kolecko ale zdvojene, je to lepsi pro stabilitu a jizdu vubec... 😀

zdenallicka
9. únor 2009

Ja vim, ale ja bych tam jako chtela jedno vetsi.. Na obrazkach se i totiz zda, ze ta predni kolecka jsou mensi nez ta zadni... 😕

mkr
9. únor 2009

jo jsou menší ale ne tak myslím, ale že to má i tak 4kolka