• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
moc vám děkuji za odpovědi...uvidíme, jak nám teď podruhý spraví tu brzdu :wink:
Manža prý koupí silichrom a prý by neměl být problém se toho rezu (rzu :confused: :sweat_smile: ) zbavit :wink:
Tak se mějte a Implastu zdar :grinning:
9. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mate niekto sportovy kocik implast bolder? a ako ste s nim spokojne?? dakujem za odpovede :slight_smile:)
10. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme se sporťákem tak 2 měsíce a jsem spokojená malá se tam nádherně vejde i s fusakem spí tam dopoledne a odpoledne a neztěžuje si :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mkr, a doteď jste jezdili v hluboké korbě :confused: ? I s fusakem?
10. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
do listopadu v korbě pak už ve sporťáku, vešla by se tam ale seděla mi, byla zvyklá třeba jezdit v kleče po směru a koukat ven a to by jí byla zima :slight_smile:
10. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mkr, to jo. A jak je malá velká, že by ti tam vlezla i teď?
10. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě, ten sporťák v lehu je ještě větší než ta korbička? Asi jo, že?
10. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
má 8,5 kila ale na délku nevím nenechala se změřit, je užší ale delší asi o ty nožičky já to neměřila
10. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mockrát děkuji :wink:
10. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dávám malé info: V Olomouci v té Riegrově ulici mají do konce února 20% slevu. Dneska jsme ho jeli jen omrknout, ale když je slevněný, rovnou jsme ho koupili:slight_smile:
11. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem ho vté Riegrovce dnes taky koupila nakonec ten béžovej,páč tu černobílou kombinaci mi přítel zavrhl :angry: ale autosedačku sem si mohla vybrat jakoukoliv,takže tu mám černobílou :slight_smile: takže za 12030kč máme trojkombinaci,což je myslím supr cena,3000 sou ušetřený
12. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni:slight_smile: je to super, co? mám z toho taky velkou radost. za 3000 se dá pořídit dalších spoustu věcí.
12. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho trva ta akce? :confused:
12. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším do konce února...
12. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za info.. :wink:
12. únor 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenalicka-do konce února,doprodávají starou kolekci a v březnu budou mít tu novou,ale tam se mi žádnej ten implast nelibi,sem fakt ráda,že sem to takhle vychytala :sunglasses:
13. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni, diky... :wink:
13. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chtela jsem se zeptat k bolderovi - ma ty predni kola otocna? nebo je nataceci cela ta predni naprava? a jak je to se sportovni sedackou? vejde se tam pohodlne i vetsi dite ve fusaku?
15. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka - 4 kolový bolder nemá otočná kola, pouze natáčecí o 180 stupnů-natáčecí přední náprava. Trojkolka je na tom s tím natáčením snad lépe, ale nevím, my měli 4 kolku :wink:
15. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka dávala jsem sem odkaz přímo na stránky bolderu a tam mají i verzi jako je xlander xa, někdy to chce si přečíst kousek diskuze není to tak dlouho co jsem to tady psala
15. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte kocky,, my mame tento "super" kocik a ja teda musim priznat, ze sme boli s kupou nerozvazni a kupili sme ho rychlo.. mne sa totiz veeelmi pacil vzhlad a na ostatne parametre som nebrala az taky ohlad.. je sice priestranny a ma velke kolesa, co je v zime super a aj v terene, ale je strasne tazky a uplne hrozne sa ovlada.. my mame 4kolku.. pol roku po kupeni tohto kocika sme si kupili iny a neda sa to porovnat,, ma sice mensie kolieska, ale mozem ho ovladat jednou rukou a je lahuckyy... takze baby radsej si vyskusajte viac modelov a znaciek predtym ako sa rozhodnete.. my uz by sme do toho nesli,, a ta cena 15000, za par tisic viac sme si mohli kupit ooovela kvalitnejsi :unamused:
16. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho ovladam jednou rukou, :sweat_smile: zadny problemy jsem nemela a to je maly cvalik o cene ani nemluvim mam ho za necelych 12000,- :astonished:
16. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
známá si chce koupit maxi cosi mura, včera jsem ho shodou okolností viděla v krámě no za tu cenu hrůza a ta tíha já ho nezvedla a manžel měl co dělat :slight_smile:takže nevždy značka je to pravý řešení
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem sama snasela kocar i s malym (8,3kg) ze schodu a nemuzu rict ze bych z toho byla hyn.... me pripada normal.. treba cortina je navic oskliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se jedem konecne na implast bolder podivat :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už ho mám taky objednanej za 12000 a slyšela sem naněho jen samou chválu,draší kočárky mi přijdou zbytečný,když pomalu za poloviční cenu mám kočárek který mi uděá tu samou službu :confused: já bych teda osobně víc jak 15000 za kočár nedala,a když vidím ty pidi kočárky za 20000 a víc tak to je ten prcek potom chudák
16. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradka ma Casual za 35tis se vsema doplnkama, postal se ji asi po 3/4 roce, ani ji nedali nahradni ... takze znackou a cenou to nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus-já když sem ten Casual viděla v obchodě tak sem se zhrozila,zajímalo by mě jak dlouho se dá využít hluboká korba,dyť je to jak kočár pro panenky a zaty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dlouho ne a to jeji holcinka je malicka, Sima vazi a meri na pul roce co ona ma na 14m :wink: , taky mi ho chvalila a ze je lepsi nez ten jeji, a vnitrek boudicky mam bilej a ona sedivej pekne to blbe vypadalo, mimco tam nema ani svetlo ....
16. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
šéfka má casualplay a má 3-měsíčního chlapečka a bude ráda, když jí ta hluboká korba vydrží do konce zimy. Malej je tam strašně nacpanej, ručičky musí mít vztyčené nahoru, protože vedle něho mu nevlezou :unamused: .
17. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek