• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
ahojky holky. mate nekdo zkusenost s kocarkem ímplast clipper3??
14. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
sporták jde do úplného lehu
16. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mam implast bolder rok a strasne nam vysisovala boudicka.takze misto cerne mam tmavomodrou :frowning2: nevim jestli ma cenu to reklamovat a chci se zeptat shanim plastenku,ale nikde original nemaji a univerzalni mi nevyhovuje.malemu, kdyz je velky lijak,tam trochu prsi.stala bych o to prekryti boudicky.
16. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Implast Bolder v Brně: Na Václavské (tam je levnější, lae prodavačky jsou protivné) nebo na Lidické.
17. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jituska - mě se malej v lehu nevleze do sportáku. dotýká se hlavičky boudy. jsem z toho rozhozená. a dolů níž ho nepustí to upínací, at nevypadne :(
jinak stalo se některé, že:
1.prasknul držák na rukojeti? to polstrování?
2.zničila se boudička uvintř u suchého zipu? ta látka je totál rozrhaná :(
zkouším ted reklamaci a v PO se dozvím co a jak.
jsem rozčarovaná ze sportáku. zklamaná. těším se na jaro a na golfky :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak se přidělává boudička na sporťák? Jen těma patentama nebo na co je tam ten zip?
23. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak už jsme našli ten nástavec...

Nemáte někdo vyfocenej ten sporťák "v akci"?
23. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
24. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Suppper, a myslíš, že se ti tam malej vejde i přes zimu? V kombinéze a fusaku?
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak bud bude mit fusak nabo kombinezu, urco ne oboje najednou a hlavne myslim ze moc v kocaru nepobude :sweat_smile: je dost akcni, zacina chodit a v kocare moc sedet nechce, pocitam na zimu spis 70% sanky + tapani a zbytek kocar a myslim ze to bude v pohode... :wink:
25. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, jsem tu mezi vámi nová...sice už jsou diskuze o Implastu docela staré,ale moc mě zaujali. Hned mi padl tento kočárek do oka. Dočetla jsem se,že ho tady někdo viděl v Kolíně? můžete mi prosím poradit kde? předem moc děkuji
26. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
26. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé děkuji moc za radu:slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
simaky,já ho mám taky z Daniely-je tam moc příjemná obsluha,jen pokud mohu poradit,je lepší jít tam jiný den než v sobotu.To tam totiž bývá dost lidí.
27. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nikulka - nám byl rok když byla zima a vešla se tam úplně v pohodě a to není nějak malá, pěkně se jí tam spala, určitě byste se tam měli vejít, my byli starší a krásně jsme se vešli :slight_smile:

beruska - mohla bys prozradit v čem děláš fotky, máš je moc pěkný
28. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
napsala jsem ti adresy do IP :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jestli existuje nějaký potah na sporťák. Jestli ne, tak jak jezdíte vy? Dáváte mimču něco pod sebe nebo ne? Díky za odpověď
1. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nikdy jsem zadny potah nedavala, nevidim duvod :sweat_smile:
1. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata, bavíte se tu o Implast bolder, ale o kterém typu? Nechce se mi to číst celé, je tu už dost stránek. Mě zajímá Implast bolder SD 2009. Máte s ním některá zkušenosti? Díky
1. zář 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
IB SD mám tři měsíce a nemůžu si ho vynachválit - lehce ovladatelný jednou rukou (nejsem zrovna svalnatý typ :sweat_smile: ), "sebejistý" ve městě i na polních cestách (samozřejmě na špatném terénu hrká, ale to skoro každý kočárek a mému synkovi to nijak nevadí), lehce udržovatelné potahy (mám to bíločerné provedení s kruhy), korbička se mi zdá dost prostorná (malý má cca 60cm a kolem sebe spoustu místa - zatím :grinning: ), oceňuji vychytávky jako větrání boudičky, možnost zvednutí "opěrky" v hluboké korbičce, lehce aretovatelná kola (ne u každého kočárku mi to šlo tak snadno :slight_smile: ), jednoduché upevnění korby a sedačky pomocí klipsů, které jsem též zvládla :slight_smile:, a korbička je celkem vysoko posazená, což značně uvítala moje záda :slight_smile:

Nemám zatím zkušenost se sportovní sedačkou, ale doufám, že bude u ní vše ok jako u hluboké korbičky.
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
paulie, kde si ho kupovala a kolko ta vysiel? Ma nafukovacie alebo umele kolieska? Je odpruzeny? Ako sa polohuje sportova cast? Viem, ze ju este nepouzivas, ale ked si ho kupovala, tak tii to hadam ukazovali: polohuje sa zvlast chbtova cast a zvlast nozicky alebo je to ten "hupaci" system, ze jednym tahom sa cela ta sportova cast preklopi dozadu a nozicky idu dohora? Da sa nakliknut aj v smera aj proti smeru jazdy?
Budem ti strasne vdacna ak mi odpovies, lebo sa neviem dopatrat obchodu, kde by som si ten kocik mohla pozriet nazivo. :wink:
3. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lila: kupovala jsem ho v Hradci Králové v John Nellu a byl za cca 13tis. Kolečka má všechna nafukovací, dají se k němu dokoupit i duše (to ještě nemám vyzkoušené :slight_smile:). Pružiny má velké u zadních (větších) koleček - zároveň slouží k "houpání" a pomáhají při najíždění/sjíždění na chodník (není to tak tvrdé).
Sportovní část jsem zkoušela jen v obchodě, ale bylo to tak - nožky i zádíčka se polohují zvlášť. A všechny části, tj. korbička, sporťák i sedačka jdou oběma směry :slight_smile:

Je fakt, že naživo jsem jej taky nikde moc neviděla ... je to holt novinka :slight_smile: Zkusím popřemýšlet, jestli jsem ho neviděla ještě někde mimo HK ...
3. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
paulie, dakujem za pomoc. Ja to mam do HK trochu odruky :grinning: . Ale tie info su pre mna dost cenne. Viem,ze tento typ mavaju aj v Polsku a zvazujeme, ze si tam zajdeme. Len som chcela sa dozvediet o tom kociku co mozno najviac este predtym. Momentalne sa nam velmi paci (splna vsetky nase predstavy) Teutonia, ktoru sme videli nazivo v Bratislave, no je strasne draha :frowning2: , tak hladame nieco lacnejsie, kde by sme museli robit co najmenej kompromisov. Tvoje info ma zatial potesili. Len keby este niekto zo Slovenska poradil, kde ho tu mozem vidiet naziivo... :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lila: není zač :slight_smile: Doufám, že nebudu po čase mluvit jinak, ale zatím jsem fakt spokojená :slight_smile: Teutonky se mi líbily, ale máš pravdu, že jsou drahé (když jsem si ujasnila, co vše ke kočárku chci, tak jsem byla už na 22tis. :slight_smile:)) ).
3. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jaký jste měli fusak na zimu do sporťáku, vím, že jsem to tu někde četla, ale už se mi to nechce hledat :confounded:
Beruska: někde jsem četla, že máte židličku Fábula, přemýšlím o ní.... Jsi s ní spokojená????

Klara: kamarádka má implast SD2009 4 kola a až při jízdě zjistily ,že málo pruží a odpružení nejde regulovat... :cry: Takže s maličkým to docela drncá....My máme Bolder 2008 3-kolku a je měkčí, lépe odpružený a dá se odpružení nastavit... Ale nová kolekce má asi trošku kvalitnější materiál, hlavně na boudičce už nebude ten suchý zip trhat látku.... Jinak bych řekla, že jsou úplně stejné......
3. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kati, já teď právě taky řeším fusak. dneska jsme malýho měřila, má 70 cm a korbička 74, takže my na zimu budeme mít taky sporták. líbí se mi ten Kaiser, má ho Beruška a je s ním spokojená. já asi jdu tady do tohohttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8846722&tab=0 sice barvičky jsou krásný,a le to bych nesměla být ujetá na kombinování barev :grinning:
3. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme taky kaiser a neměnila bych, nepromokne, neprofoukne a hřeje :slight_smile:
3. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
katkamat.. jsem s ni spokojena moc, mam oranzovou, jen to otres vlhkym hadrikem a je to ciste, pultik kdyz tam malej naprasi tak oplachnu ve vane sprchou :grinning: je fakt stabilni, doporucuju...
4. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jutus nekupuj si cerny fusak do cerneho kocaru :confused: to se mi zda moc... uvidis jak jina barva kocarek pekne rozsviti, fakt to je pekny :grinning: :wink:
4. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme šedivý neutrální
4. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek