• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
Já taky dost často kopala do brzdy :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik007s:mám nafoceno v albíčku od sedmého měsíce
10. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - prosím o radu - kočárek si vybrala ségra - takovej ten černo-bílej (kluk) nebo červenej (holka) - chci se zeptat, jak je to s údržbou kočárku - má dva obří psi, který občas se otřou,oslintnou.....je lehce omyvatelný, nechytá látka lehce chlupy ??? a ještě jeden dotaz ke skládání - musí se z konstrukce sundat korba(sedák) a pak složit, nebo to jde "splácnout" aniž by se korba nebo sedák museli sundavat a vést vzlášť...ona hodně jezdí, a já měla kočár, kde se to pokaždý musela sundat, což mě teda moc nebavilo....
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi se to sundat pred skladanim ale jde to lehce, kocarek ma hladkou latku asi jako kvalitni zimni bunda - vetsinou staci otrit houbickou vlhkou a kdyz se zaspini tak se stahne a soupnu to na 30 do pracky bez problemu a je to i rychle suchy...
17. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jezdime v nem doted... :wink:
17. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam tu korbu v autě dáváš ? na tu splácnutou konstrukci ??? nám právě ta látka přisla jako bavlna nebo tak něco, tak to by bylo fajn,kdyyby byla tak lehce "omyvatelná"
17. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene bavlna to byla u kolekce myslim 2007 pak uz ne.. ja uz mam 2008 a je to fakt na udrzbu super... korbu jsem davala bud na konstrukci nebo na sedacku dozadu, podle potreby...sedacku ze sportaku taktez...
17. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak díky za vyčerpávající info - teď ještě ho někde teda zkouknout "naživo" a popřípadě rovnou koupit - ještě jeden dotaz - jakou jste používali autosedačku aby šla nacvaknout na kočár - vím že se prodávají sety rovnou s autosedačkama, ale na ty jsem nikde nenašla crash test...jde tam i nějaká jiná - testovaná ???
17. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela autosedajdu jinou a na kocar jsem ji nikdy nedala, ´.. nepotrebovala jsem to takze to nevim ale dost holek to ma spolecne, nebala bych se....

ja jsem ho kuppovala pres net aniz bych ho nazivo videla :grinning: a nelituju...
17. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ono by ho ségra taky určitě taky koupila "naslepo" - ale má zkušenost s mojím kočárem - měla jsem sourozenecký abc desing zoom - na fotkách a tak nádhera....a když jsem jí tam naložila děti ať jede, tak jí to dělalo děsný problémy a prostě jí ten kočár "nesedl" - tak proto pojedeme zkoušet - implast bolder je favorit v záloze je ještě mutsy
17. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mutsy nedoporucuju, desne spatne se ovlada, kamaradka ho mela zkousela jsem s nim jet a desny, nakonec ho skoro novy prodala a koupila Jane :unamused:

no Bolder se ovlada moc pekne i s nakupem dole jsem jela 1 rukou, pekne s tou napravou zataci, ja jsem na 100% spokojena :wink:
17. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru děkuju moc :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek2007:já mám felicii a kočárek tam skládám celý,jen musím sundat jedno kolečko.Je lehký,tak je to v poho,taky jsme pořád na cestách a zatím spokojenost.
17. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek2007
já jsme měla Bolder a prodávala jsem ho cca po 4 měsících a koupila Mutsy, teď spokojenost - ono je to asi názor od názoru (já tedy píši z vlastní zkušenosti), určo jeďte vyzkoušet.
Jinak myslím, že jiná autosedačka na Boldera nejde.
17. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek2007-my jsem taky nikdy nesundávali korbičku,pokud vejde do kufru,tak jde v pohodě složit i s ní :wink:
18. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těm látkám,co já jsem viděla,tak u těch s květovaným vzorem,byla právě ta květovaná bavla(já jsem ho původně chtěla,ale kvůli tomu jsem si vybrala jiný)jednobarevé a ty s kruhy byvlnu nemají a jsou dobře omyvatelné jak už psala beruska.Ty nové se vzorem ,,plných,,koleček jsem naživo neviděla.
18. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko, jak můžeš říct, že se mutsy špatně ovládá? Zkoušela sis ten 4 rider? Ale věřim tomu, že jestli jsi zkoušela mutsy urban rider, tak to jo, ten je fakt na to ovládání takovej divnej. Ale ten 4 rider je na ovládání lehoučkej :wink:
18. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze jsem s tim jela a blbe se ovladal , a ne jednou, kamaradka ho z toho duvodu prodala, a to bydli v centru ve meste, teren zadny...

v krame treba ne ale kdyz tam das dite + nejakou vahu navic tak se s nim proste jezdilo debilne no...
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale s tím urbanem, to jo, tomu bych věřila. Ale 4 rider nee, ten je úžasnej, vím to, má ho segra a jak po městě, tak i v terénu je dobrej. Jen abys zbytečně neplašila holky, co by chtěli toho 4ridera :wink: Ale pokud opravdu mluvíš o urbanovi, tak to souhlasím se vším všudy :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli bolder černobílý (korbička bílá s černými kruhy a černá boudička) a když se někde máznul, tak stačilo přetřít ubrouskem na čištění zadečku a bylo to :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ségra chce právě ten s těma kytkama :frowning2: ach jo
19. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtisek-no ja jsme už psala,mě ta bavlna na kočárek právě moc ,,nesedí,,,navíc je tam hodně světlé.Na hluboké korbičce by to asi až tak nevadilo(pokud by jí na to neskákali ti psi :wink: ,ale pak ve sprťáku bych řekla,že je to dost neprakticý :unamused: My taky máme psi,tři lovecké a vlčáka.I když s těmi loveckými chodíme často na prcházky i vlčák se na dvoře s kočárkem potká,ale nikdy ani jednoho z nich nenapadlo na kočár skákat atp.
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.. vy mě šokujete. jak skládáte bolder cely??? to jde? to se nemusí vždy dát bouda zvlášt a zvlášt podvozek??? můžete mi poradit jak??? jako my ten kočár máme už rok a nejvíc nadávám na skládání do auta :o))) mám felicii combi a tam by se vlezl :grinning: prosím radu radu
19. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtíšku.. autosedačku od boldera mooc doporučuji. nehled na crash testy. všechny jsou ok.. když to vezmeš, tak je i dost drahá ta naše sedačka.. a dítě v ní vydrží mooc dlouho. náš dlouhán ji mohl použít ještě v roce a to ostatní nemohoou. fakt :wink:
19. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak autosedačku od boldera bych určitě znovu koupila je poměrně velká, jinak mám kytičkovaný a je to bavlněná látka, musí být člověk hodně opatrný, ve sporťáku mi to vyhovovalo malá se vůbec nepařila tím jak to je bavlna
20. únor 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr- bohužel nevím,jak poradit-Tobě to nejde?Já ho prostě složím i s korbou,jen,,splácnu,,boudičku a šup s ním do kufru :wink:
20. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tu khaki barvu 2008. Autosedačka na kočár mi byla k ničemu - nevyužila jsem ji ani jednou. Teď už bych si pro novorozence vybrala určitě jinou, né tu ke kočárku, připadalo mi, že mi tam malá od začátku sedí :frowning2: Vydržela nám do auta tak 3/4 roku, to jo, ale v letních měsících jsme se potily jak v autosedačce, tak ve sporťáku, vždycky úplně durch :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale říkala jsem si, že u ostatních značek to asi je taky tak.. ale nevím, nezjišťovala jsem, ale vadilo mi to!
20. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale i přesto ho miluju :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka-poslední příspěvek je dobrej:slight_smile: No já nevím,já jsem ani snad u jiných kočárků než u tohohle bavlnu ve sporťáku neviděla,tak myslím,že to bude asi u všech podobný,podle mě,když je teplo,tak se bude potit ve všem.No uvidíme v létě,přinejhorším myslím,že by se s trochou šikovnosti dala spíchnout nějaká vložka :wink:
20. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci81: Já už si na léto, bohužel, musela pořídit větší sporťák, do Boldera už si mi pohodlně nelehne ani náhodou a s fusakem mám taky smůlu! Takže máme Peg Perégo GT3, tam má ještě místo! Moc mě mrzí, že Bolder má tak malej sporťák :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jinak by neměl chybu!!
20. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek