• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Implast bolder

20. února 2012 
beruska: Koukala jsem, že tam je i varianta se stříbrným podvozkem, ale ty černý kolečka mi k tomu stejně nesedí, ale třeba to je jen pocit a naživo to vypadá líp. Já už si novýho asi kupovat nebudu :grinning: Druhý bude kdyžtak taky jezdit v khaki :wink:
Třeba jsem koukala na nový X-lander na netu a vypadal pěkně, ve skutečnosti by divnej a vůbec nevypadal tak prostornej jako na obrázku!
16. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni7- právě že ne:( Moc mě to mrzí, kočárek má na šířku 68 cm a my máme výtah 66 Cm, taková škoda:( :frowning2: :cry:
16. dub 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....
mam na vas dotaz...mam sice implast clipper,ale je to stejny vyrobce tak me napadlo se zeptat tady... nasadila jsme sportovni verzi clippera a ona se vykle... v adapterech poradne nesedi proste se houpe...je to normalni nedela vam to aji bolder? moc dekuji za odpoved
20. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedela a normalni to neni :confounded: zkus to vyreklamovat treba je to jen spatny adapter...
20. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska dekuji za odpoved... jenze adapter je podle me spravny...sedi nam krasne na korbu je pravda ze se zacvakne a korba sedi..jine adaptery mame na sedacku a ty jsou vetsi.... a na sportak nesedi nemuszoz tam byt,,,
20. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se tu nekdo ptal rozdil mezi bolderem a clipperem??? velky! jsou to uplne jine kocary :wink: vyrobce maji stejnyho to je asi jediny :sunglasses:
20. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam model 2008 a tam se jen zacvakne primo sedacka na podvoze takovymi 4mi klipsami ale kazdopadne by to melo byt urcite napevno, ...
20. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska ty mas boldera?
20. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam na clipperovi ze se zacvakne korba do adapteru a potom dole taky 2clipsami... a sportak ma jen ze se zacvakne jen na adaptery
20. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě proste prijde ze kdyz to tam zacvaknu jen na adaptery ktery se houpou tak je to desne nestabilni...
berusko a dostali jste k bolderovi dva adapetry? jakoze dva a dva? jedny jsou na sedacku a ty druhy na korbu a aji na sportak?
20. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru m nemame zadny adaptery :wink: jestli jsou na autosedacku netusim, tu ja k tomu nemam ale na kocarek jako takovej ne...
20. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
verusa: ke kočárku jsme dostali pouze jedny adaptéry na korbičku. Na autosedačku jsou adaptéry také, ale jiné a dokupují se k autosedačce zvlášť. Měli jsme je...
20. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminkopodruhe a vy jste meli implast clipper? a vam to tam sportak delala?
21. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy...citam co tu pisete o kociku Implast bolder,no je tu tolko nazorov :slight_smile:) Ja cakam babo v juli, tak potrebujem velku a priestrannu vanicku, co Implast bolder ma v porovnani s inymi kocikmi...odporucate mi ho? Ako ste boli s kocikom spokojne v zimnych mesiacoch? Nefukalo moc na babo (kedze je strieska kocika dost otvorena, siroka..)? A ako je to s hojdanim kocika, ide to? :slight_smile: Dakujem vam za radu :slight_smile:
22. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lie ja jsem s kocarkem porad na 100% spokojeny, urco bych ho koupila znovu, mela jsme tam maleho nekdy do 8,5m, je super ze se pak da korba polohovat do pololehu, kdyz uz mas vetsi ditko a chce videt ale nechces ho, treba v zime dat jeste na sportak....
jezdila jsem s nim 2 zimy a v pohode, nafukovaci kola jsou bezva a to ze u nas je hafo snehu :wink: a uklid vazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz mas male mimi tak je zababusene ve fusaku takze na nej netahne, ve velke vanici jsem dala slidu ...
nevim co by te jeste zajimalo :slight_smile:
22. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za odpoved...myslite ze potah kocika je kvalitny? Citala som tu rozne nazory, ze sa to para a pod....i ked si myslim, ze je to aj o stasti...da sa s kocikom hojdat? To je u mna teraz najvacsia dilema, ci hladiet na hojdanie...lebo vacsina kocikov je taka "tvrda" neda sa s nim hojdat...tak neviem co uprednostnit :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete mi pripadne poradit, dat typ na kocik s ktorym sa da aspon trochu hojdat? :grinning:
22. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
da se s nim houpat, ma pruziny a sama si matkou - utazenim nastavis "tvrdost" i podle vahy prcka :wink: matros je kvalitni, kdyz se zamaze staci otrit vlhkou houbickou to nevim ze by si nekdo stezoval :confused: .. to strach mit nemusis....
22. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sportak kdyz je upatlany tak to cele stahnu a hodim do pracky na program na zaclony a je cisto :slight_smile: a suche je to hned...
22. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem s hlubokým taky byla spokojená na mimčo netáhlo když máš fusak zachumláš ho a houpe krásně to se mi u kočárku moc líbilo malýho jsem vždycky když bylo nejhůř skvěle uhoupala :wink:
22. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neviete ci sa da k tomuto kociku dokupit aj fusakotaska? myslim tasku na prenos babatka, ked pojdeme k doktorke napriklad, lebo ja vajicko neplanujem kupovat..
22. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkat: jestli myslíš klasickou vložnou tašku, tak třeba by se do něj nějaká vešla - ale chce to je přeměřit. Ale myslím, že to bude jen na chvíli, protože v korbě zabere hodně místa
22. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na co fusako tasku kdyz ma kocarek korbicku :sweat_smile: zbytecne budes ubyrat misto... bud ho z auta vezmes v kombineze v autosedajde nebo ve fusaku z kocarku kdyz ho zaparkujes v chodbe :wink:
22. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ubirat jezis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkat: a navíc jestli půjdeš k dr kočárkem tak tašku budeš muset stejně nechat v čekárně, k dr jdeš jen s mimčem a tam si ho položíš na stůl. A pokud máte auto, tak vajíčko potřebuješ - v naší republice není povoleno vozit dítě v korbě!
22. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To prave,ze my auto nemame :slight_smile: preto sa mi zda zbytocne kupovat autosedacku :slight_smile: ale ste zlate,dakujem vam za rady :wink: este mi teda povedzte,ci mi vojde julove mimco do kocika aj s fusakom :slight_smile: snad ano..
22. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka jsou i korby ktere jsou homologovane a muzes je pouzivat misto autosedacky, myslim je Jane jeden druh a jeste nejake...

ja mam Simu 8. srpna, neni zadnej prcek a v korbicce byl nekde do poloviny dubna
22. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkat: já jsem z hlubokou korbou byla max. spokojená,přesedlali jsme na sporťák v 10 měsících, protože už to tam prcka nebavilo.Trochu jsem swe bála vykrojeného nánožníku, ale po kruté letošní zimě musím říct, že je to naprosto v pohodě.Když bylo nejhůř stejně jsem dávala pláštěnku.Sporťák zatím dobrý, jde celý sundat a vyprat.Jen je trochu menší.Mrkni do albíčka mám tam kočárek nafocený.Co se týče terénu,jezdím s ním všude i v lese.Měla jsem jen na reklamaci boudičku, ale už ten problém odstranili a na nové kolekci je to v poho.Ještě jsem zapoměla, že s ním jde houpat jak píše Beru.Já na něm oceňuji,že je lehký,protože pořád někde jezdíme autem a i s mimi je do kopců v poho.
23. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
linekat-souhlasím naprosto s tím,co už tu holky psaly a koupi té vložné tašky bych nechala až bych viděla,že ji opravdu užiju :wink:
23. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek