Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

artepeli
30. zář 2009

Ahoj inglesinacky. Mam model 2009, nedavno jsem vyndala novorozeneckou hygienickou vlozku a ted mi prijde, ze ta kapsa, co se nasazuje jakoby pres nohy kocarku (ta cast co se navrchu zapina zipem), nedoleha po bocich k te casti, co je pak jako sportak, a ze tam male bude pres zimu bude foukat. Nevite co s tim?

tereziep
1. říj 2009

Ahoj, já mám model 2008 a má nánožní stejně vyrobený. Mě to teda nepříšlo, že jí tam fouká. Obzvláť, když jsem tam dala pytel, tak byl kočárek plný. Neměj strach. Když budeš mít malou v pytli, tak bude jako v bavlnce.

artepeli
1. říj 2009

NO my tam mame fakt diru obrovskou... vubec mi to neprileha ☹

baca
1. říj 2009

Já mám taky 2008 a díra tam je, celkem mě to překvapilo, protože když jsem nějakou ingleisnu potkala, tak mi nikdy nepřišlo, že bytam byla díra
tak snad tam nepotahne, když tam bude fusak a mám tam ještě tu bílou vložku, tak i to snad bude trochu izolovat

yanna.o
1. říj 2009

já nevím, co tím chtěli italové říct.. měli dobrý nánožník, dal se porozepnout (jen zip, patentky zůstaly připnuté k boudě) a odvětrat korbičku jen po stranách. Aby nepřekážel, dal se zarolovat k nohám. Nemusel se sundavat, vozit v košíku nebo kde. Za jízdy se dal kdykoliv odkrývat, zakrývat. A nebyla tam nikde žádná, ani jediná díra kudy by mohlo táhnout. Hygienická vložka (a matrace) už to jen zpříjemnila a ještě víc izolovala. A to větrání taky nechápu. Bylo krásně velké.. přes celou boudu. Celé se dalo zakrýt - zapnout zipem. Teď je malé, zakryté takovým odstávacím čtverečkem... U kolekce 09 se mi líbí, že necvaká bouda při sklápění. A barvy, design. Jako houpací kočár vypadá od r. 08 fakt pěkně, asi líp než ty starší kolekce. Ale tyhle inovace nechápu a vaděj mi. Jinak ten kočár mám ráda, je příjemný, dobrý, ale tohle pokazili.

yanna.o
1. říj 2009

já si to teda neumím představit tu díru.. jak to myslíte.. jestli zespoda jako pod nožičkama nebo kde po stranách..

baca
1. říj 2009

no je fakt, že to větrání jsem moc nevyužila, protože tama zase na malou svítilo slunko 🙂 a máš pravdu, že to fakt odstává, je tam prostě po bokách fuk, tak snad tam nějak nebude fučet, nebo to budu muset přišít

yanna.o
1. říj 2009

já to větrání (taky v létě, mám letní mimčo) využila hodně právě a naopak si to bez něj neumím představit. Jezdila jsem hodně do přírody a ono jak je to na zip, tak se to dá poodhrnout jen k jedný straně, když slunce svítí z boku na cestu. A když jsem zastavila, tak jsem kočár nastavila příslušným směrem a odhrnula to dle potřeby. Jak bylo dusno, horko.. A nejen v létě, když byl hic, ale i v dubnu za aprílového počasí..
No to je fuk, ať to někdo využívá nebo ne, nechápu proč ho zmenšili a jen zakryli nějakým odstávacím čtverečkem. A dřív po pocích netáhlo. Oni maj v Italii teplo, tak jim asi praží na hlavu 😅

yanna.o
1. říj 2009

bocích nánožníku.. jsem chtěla říct 😀

baca
2. říj 2009

tak na stránkách inglesina.cz už je nová kolekce na příští rok a zdá se mi , že ten nánožník je zase jinak udělaný, že má zipy nahoře a ne kolem boku, jak ten 2009 nebo jsem slepá?

yanna.o
2. říj 2009

baco, víš že možná jo? mně se to zdá taky tak. a dokonce mi připadá, že i to větrání v boudě je jak dřív nebo není žádné.. nevidím tam totiž už ten čtvereček.. jo a má navíc ten límec ohnutý u boudy.. asi dobrý v zimě. 07 a starší kol. to tak vysoký nemaj. Hm.. tak to si prohlídnu v krámě 😀 Že by se jim rozsvítilo? 😕

baca
2. říj 2009

píšou tam ventilace nově okýnkem, což bylo psaný i u 2009, tak by to mělo být stejné, akorát nechýápu, proč mají dvě "růžové", jako barva pěkná, ale na kluka se fakt moc nehodí a já chci kočárek na všechny potenciální děti, takže mám modrý, i když máme holčičku 😀
ale kdoví jak ty barvy vypadají v reálu, ta červená 2008 bxyla na netu jasně červená a v obchodě tmavě vínová, tak pak vybírej na netu...

meri
11. říj 2009

Ahoj, holky, jaký zimní fusák doporučujete do Inglesiny? Líbí se mi kaiser iglu. Taky zvažuju Emitex, tam se myslím dá využít spodní díl i jako teplá podložka. No a moc hezký je taky lodger, ale vadí mi, že nemá vyžešený spodek na botičky...Co se vám odvědčilo?

tinkalinka
24. říj 2009

Holky já uvažuju o Magnumu čtu na něj jen samou chválu....hlavně pro dítě do roka a o to mi jde. jen mám takový jeden možná hloupý dotaz jak přenášíte korbičku? vím že píšou že má po stranách schované uši na přenášení, ale chci se zeptat jestli je pohodlně přenosná.Trochu mě odrazuje že nemá držadlo jako jiné moderní korbičky.Větší dítko už se asi stejně v korbičce nenosí kvůli váze, ale malé miminko bych ráda v korbičce přenášela. Jde to nebo jsou lepší moderní korbičky s držadlem.(i Inglesina ho dělá u jiného tipu kočárku)

kutcher
24. říj 2009

My mame do inglesiny emitex, sedne tam jak ulitej a nemuzu si ho vynachvalit!

baca
24. říj 2009

tinkalinka, já ksem za to korbu přenášela jednou a šlo to, je to ale tíha 🙂 takže když potřebuju doma korbu někam dát, tak to chytám na bocích tam, kde se to zacvakává do podvozku

kutcher
24. říj 2009

Ja si poridila prenosnou tasku, ten zippy sice ma madlo na prenaseni, ale je to tezky i tak, ta taska me vysla jako nej reseni

lucinecka
24. říj 2009

Tinkalinko, korbička jde přenášet, má v kapsách na boku schovaný popruhy, ale nešlo mi to nést jako tašku jen za ty uši, protože moc nevychytali těžiště a korbička se mi nahnula hlavou dolů. Ale nesla jsem ji několikrát ke kámošce do 3.patra (bez výtahu) a hodila jsem si ten popruh na rameno a druhou rukou obejmula kočárek na druhé straně a to už se neslo docela dobře.

Meri máme fusak emitex exclusive a jsem maximálně spokojená, pasuje výborně nejen do inglesiny 🙂

ludva
24. říj 2009

Dobrý večer,
mám takový neobvyklý dotaz. Podědila jsem Inglesinu Magnum z roku 2001. Chtěla bych ke korbičce dokoupit podvozek allum, ale nevím, jestli na něj korbička pasuje. Nemáte s tím některá zkušenost?

yanna.o
25. říj 2009

ludva, napiš dotaz na www.inglesina.cz
s korbičkou je to jak píše lucinecka, za ty popruhy se to nedá nosit, leda přes rameno. Madlo v boudě pro tyto účely fakt chybí, ale zas je pravda, že to je fakt na malou chvilku, pak je dítě těžké i v autosedačce. Ideální řešení je pořídit tu přenosnou tašku. Kočár i korba jsou neforemné špatně se držící předměty ať tak či onak 😉
Do roka je ten kočár fakt supr.
Jo a ta nová kolekce je lepší v tom, že má tichou boudu při sklápění (stejně jako 09, 08 nevím, 07 a starší cvaká), nánožník má podobnější kolekci 07 a starším, takže ten změnili - zipy jsou nahoře na nánožníku (u 07 a starších byly víc na stranách), dají se porozepnout, nánožník stále drží na patentkách u boudy. Má trochu jinak ty patentky - jedny patentky na nánožníku se nepřipínají k boku kočáku, ale v boudičce jsou šňůrky jak je ten límec, tak tam se to provlíkne. Ten límec u boudy je velký - to je taky novinka, zvednutý nahoře sice nedrží, ale zas to v zimě o něco víc pomůže. Větrání zlepšili, je to malý půlměsíček, který se dá připlácnout textilem nebo se to zvedne a připlácne k boudě, nijak to neplandá. Na můj vkus je větrání stále malé. 😀 (oproti 07 a starším).

kutcher
25. říj 2009

Ahojky, starsi korbicky maji dole 4 zacvakavaci spunty a na podvozku byly 4 diry s pojistkou, nove korbicky maji 2 diry s pojistkou a nove podvozky maji 2 nacvakavaci spunty uprostred, tusim, ze easy clip je az od roku 2003 na www.inglesina.cz tusim, ze o tom ve FAQ nekdo psal

kutcher
25. říj 2009

ludva: mam fotky obou podvozku, dej mi do IP mail a fotky poslu, tak to zjistis hned

ludva
25. říj 2009

Díky za odkaz na stránky Inglesiny. Kočárek jsme měli původně jako druhý (na chalupu, balkón a tak), jenže se nám díťátko nevejde na zimu do korbičky ☹ , tak hledám nějakou alternativu. Podvozek od Inglesiny je rozvrklaný a nevejde se mi do auta, tak proto přemýšlím nad allumem.
Díky moc.

ladylavender
28. říj 2009

ludva: Zdravím, jen tip: pokud je podvozek Ergo Bike "rozvrklaný", je možné dokoupit náhradní pružiny. Stojí pár desítek korun a prodává je dovozce Inglesiny do ČR Ing. Fiedler (inglesina.cz) nebo obchod Ajuty.cz A podvozek je zas jako nový 🙂

baca
28. říj 2009

Teda yanna, vidím, žes to byla obhlídnout. Taky bych očumovala kočárky, ale jsem z dědiny, tak nemám de... 😖

Kolekce 2008 cvaká taky, ale už jsem slyšela i hlučnejší cvakání.

terkajesterka
28. říj 2009

mám dotaz na nějakou maminku 2 dětí, která řešila problém se skejtíkem. Neporadíte mi, který typ skejtíku se hodí k Inglesině Magnum?

někdo se ptal na výměnu duše - tuším se nazvat expertem, píchla jsem s Inglesinou snad 10x. Dobrý je mít tak 2 rezervní duše a jednu vozit vždycky s sebou (bohužel jsou drahé a na objednání, tak je možná dobré řešit to dopředu, než píchnete). Pak jsem si koupila soupravu na lepení duší a lepila jsem všechna píchnutí. Výměna duše se dělá lépe, když se sundá kolečko z podvozku, šroubovákem jsem vyndala lem duše, vyndala píchlou duši. Tu jsem zalepila, vložila jsem lehce nafouknutou duši zpět do kovového kolečka a nandala jsem na něj plášť. Jednou jsem musela měnit duši v kostýmku, to musel být pohled 😀

terkajesterka
28. říj 2009

kdo vyměňoval duši na normálním jízdním kole, tak postup je stejný 😉

kutcher
28. říj 2009

terkajesterka: uvazuji ted nad koupi tohoto: http://www.detskydum.cz/detail/buggy-board-dtsk...

terkajesterka
29. říj 2009

kutcher, děkuju 😉 ty máš zkušenost nebo jistotu, že to na kočár jde přimontovat? Sice tam píšou, že je to na většinu kočárků, ale to si můžou napsat všichni....... leda přijet do nějakého kamenného obchodu aspoň s podvozkem a nechat si to tam přimontovat 😉

dnes jsem ale viděla nějakou maminku s Inglesinou Magnum a měla tam přimontovaný tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27163667&tab=0

kutcher
29. říj 2009

Taky neni spatnej... napsala jsem do obchodu, zabivaji se tam i inglesinama, tak mi dnes nebo zitra pani odepise, pak sem pisnu, jestli tam sedne, ten tvar mi prijde takovej peknej😉