Odrážedlo, máte tipy? Poměr kvalita cena

ivisek80
25. bře 2018

Zdravim vsechny mam dotaz na orazedlo od jakeho veku se da pouzivat,asi je to asi zrejme individualni a zalezi na diteti...🙂A nejake tipy primerejnejsi cenove a doporuceni a vase zkusenosti s nimi...dekuji za vase odpovedi Ivisek.

barbara04
25. bře 2018

motorku nebo uz Kolo- odrazedlo?
jinak kolo odrazedlo - hodne závisí na tom jak ke velka, aby dosáhla, ale zároveň aby bylo použitelné i pozdeji - takze idéalne kola 12" ( rozměr kol) a pak uz asi každy poradi podle toho co ma. my mame ocelový rám, znacku nevim ale je super, ( uz 2 roky zvládá úplne vsechny vylety a terén ) kamoska ma firstbike, výhoda bylo ze se dal malicko snížit, prisel mi ale těžší...
věk - u nas 2r a 2 mesice... predtim nechtel ,... zato ted valí v leden pres kořeny a příkopy jak ďábel

veronicka89
25. bře 2018

Nejmensi a moc super je puky lr m ... Da se nastavit a maly na nem myslim ze od 1.5 jezdi uz rok to bude a porad pasuje skvele 😉

westie
25. bře 2018

Syn ma rok a ctvrt a na doporuceni jsme poridili Puky Pukilino, je uz od jednoho roku. Je kovove, takze stabilnejsi nez plastova motorka a ma ctyri kolecka, takze nemusi dite ovladat jizdu na “kole”. Syn ho ma rad, ale zatim nepochopil, ze na nem muze drandit, tak si sedne a hraje si ze zvoneckem, ktery jsme mu k tomu poridili🙂

ivisek80
autor
26. bře 2018

Dcerka ma 16.mesicu a doma chodi ale moc nechodi venku to ji moc nejde to kouka po vsem moznem protoze si vse musi prohlednout a tak o vse zakopava jak chce rychlo chodit...jinak v orazedlech se moc nevyznam...a urcite bych rada dobre vybrala aby to nebylo jen na chvili ale dalo i pak trebas vyuzit dal🙂

sutajla
26. bře 2018

Máme First Bike - je plastové a lehoučké, dcerka na něm jezdí zhruba od dvou let. Záleží, jak je dítě šikovné. Každopádně první odrážedlo jsme kupovali ve sportu kovové a bylo na dcerku těžké, nechtěla na něm jezdit. Tak teprve pak jsme vzali FB a super, malá to miluje. Řekla bych, že se snižovacím nástavce klidně už FB můžete zkusit.

slunea
26. bře 2018

Máme Pukylino, kvalita super, ale syn se na něm jen občas projede doma. Vzala jsem ho jednou ven, ale jezdit nechtěl. Syn je menší, tak ve 20m ho má ještě dobré, ale pokukuju už po větším Wutsch od stejné značky (Puky), to se u nás časem snad využije víc.

barbara04
26. bře 2018

@ivisek80 uprimne? motorka je na začátek snazsi, lehčí a lepe se z ni padá ( neboli kdZ na dite spadne) a tobe se lepe bude nosit🙂 a výhoda je ze ji muzes uvazat na spagat a tahat nebo brzdit.... odrazedlo bych viděla kolem 2 let... opravdu neni s detmi kam spechat... 🙂
jan ted koupila mini velikost (výška nyslim 22cm) z Alzy na vek 12 měsíců protoze dcerka je drobecek a az začne jezdit tak je jasny ze tahle mini ji bude akorat ...

sviva
26. bře 2018

Koupili jsme odrážedlo Yookidoo. Je dřevěné a má možnost vzadu mít dvě kola nebo jedno. Dcera v roce nasedla na trojkolku, v roce a půl jsme vzadu nechali jen jedno kolo. Celou dobu na tom drandi o sto šest. V porovnání s klasickou plastovou motorkou super... jízda bez většího drnčení, stabilita, nošení v ruce, na kočárku... u babi jí máme tak můžu porovnat. Skvělé do bytu, za řidítka je pověsit na takové ty přenosné háčky na dveře, máme na vchodových.

ivisek80
autor
27. bře 2018

@barbara04 A muzu se zeptat jak se jmenuje ta mini velikost...🙂Ze bych koukla...🙂pro predstavu na pozdeji🙂Dcerka je take drobek🙂🙂

barca877
27. bře 2018

My jsme koupili na radu všech enduro mini. Bylo naprd, malou nezajímalo a když začlo za půl roku bylo malé. Pak jsme koupili ODRÁŽEDLO FUNNY WHEELS 2 v 1 a super. Jde nastavit do dvou výšek, první je klasické odrážedlo pak jdou vzadu kola předělat ze dvou na jedno uprostřed a je z toho odrážecí kolo. Pro nás ideál, nemohli jsme sehnat odrážecí kolo tak nízké aby malá dosáhla pohodlně na zem. Až natrénuje pořádně rovnováhu budeme kupovat buď odrážecí kolo už nějaké lepší nebo rovnou naučíme na normálním. Navíc je to český výrobek, pěkný desing hodně barev na výběr a cena kolem 800 kč.

alcar
27. bře 2018

Tak u nas bylo nejlepší odrazedlo obycejny plastovy rolocykl. Puky wutsch se vubec neujalo, male zavazely ty zadni kolecka, mela na nem neprirozene roztazene nohy a strasne se na nem nadrela. Takze jsem ho po tydnu prodavala. Pak uz jsme ke 2. narozeninam koupili koloodrazedlo, ceskou znacku Yedoo too too a bylo super.

barbara04
27. bře 2018

@ivisek80 https://m.alza.cz/hracky/odrazedlo-enduro-yupee...
tahle 🙂 my jsme je vzdycky dedili a ja hrozne chtela neco noveho tak jsem se dokopala je koupi, ale asi bohate staci bazarovka🙂
ps: dcera je vazne malicka - v roce ani ne 9kg a nosi velikost 68/74 tak vim ze tu mini verzi uzije

iulia
27. bře 2018

Moje zkušdenost je taková - ale každé dítě je jiné - syn je spíše drobnější postavy. My jsem koupili pro syna v roce nejdříve motorku (motorka yupee) - ještě nechodil, ale na motorce drandil. Je plastová a byla pro mě praktičtější pro procházky s kočárkem. A potom ve 2letech a 3měsících jsme mu pořídili odrážedlo (yedoo too too) - je sice kovové - ale naučil se na něm hezky držet rovnováhu a ve 3,5letech začal rovnou jezdit na klasickém kole bez podpůrných koleček.

babanci
28. bře 2018

Koupil jsme zrovna nedávno pro vnučku - Yedoo too too. A miluje ho.