Porodní asistentka FN Ostrava. Máte tip na soukromou PA?

coucouha
5. únor 2021

Zdravím všechny, chtěla bych poprosit o tip na soukromou porodní asistentku, která by byla ochotná mi být "při ruce" ve FN Ostrava, kde mám v plánu rodit.
Budu ráda za jakékoliv doporučení. Děkuji 🙂

aneezkaa
5. únor 2021

@coucouha Anna Kohutová 😊

krupka3
6. únor 2021

@aneezkaa To je naprosto uzasne doporuceni, jen dodam, ze Anicka sem chodi a je zde podporovana, ale nemuze vest porod, pouze byt pomocnou PA. Kazdopadne Anicku doporucuji vsema deseti, je uzasna a v nasi republice nezastupitelna.

janule1940
7. únor 2021

@coucouha Anička je úžasná s jedinečná.jinou bych nechtela.ale volejte ji zavčas,ja si ji zamluvila už v 12.tydnu.

elencze
7. únor 2021

přidám se s dotazem, zatím to sice není úplně aktuální, ale má někdo zkušenosti se soukromou porodní asistentkou (Ostrava a okolí), jako obézní maminka? Bohužel, i když samozřejmě chápu, že je to u těhotenství komplikace, dehonestující přístup některého personálu pak zdárnému průběhu porodu neprobíhá a uvažuji o soukromé PA jako podpoře.

pavlin888
7. únor 2021

@elencze ja jen že jako obézní matka jsem rodila a vše ok. U porodu manžel. Jednou mi u velkeho ultrazvuku bylo receno ze vidi prd protoze jsem obézní, jinak klid.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru