Neratovice - soukromá porodní asistentka

kaja07
9. kvě 2018

Ahoj maminky 🙂. Nechci rodit v Praze, ale vybrala jsem si Neratovice. Termín mám až na přelomu října a listopadu, nicméně mi bylo doporučeno vybrat si PA co nejdříve, aby měla pak ještě volno. Nějaký tip mám, porodnici jdu navštívit ale až v červnu. Různé diskuse a zkušenosti jsem přečetla, tak bych chtěla zkusit ještě tady. Jaké máte zkušenosti ať dobré či špatné konkrétně s jejich PA? A kolik tisíc to cca bude (tuším, že něco okolo 12 - 16 )? Konkrétní jména prosím 🙂. Děkuji za názory a přeji hezký slunečný den 🙂 Kája

martina_22
9. kvě 2018

Já mám zkušenost s dulou Monikou
http://www.dulamonika.cz/dulamonika/Privitani.html
Moc milá, příjemná,vzbuzuje klid a člověk měl pocit,že na to není sám. První porod jsem měla vyvolávaný,tak se čekalo,doktoři říkali,že porodím za dva dny,ale dcerka byla rychlejší,takže to Monika stihla až těsně po porodu, u druhé dcerky to bylo rychlé a přirozené, moc mi pomáhala i po telefonu,byla na místě už po příjezdu sanitky a byla jsem moc spokojená.

saphire
9. kvě 2018

Já mám krásnou zkušenost s PA Věrou Novákovou, je to opravdu člověk na svém místě, narazila jsem na ni náhodou při prvním porodu, měla zrovna službu a teď k druhému jsem se vůbec nerozmýšlela, věděla jsem, že chci rodit zase s ní... cena za péči před porodem, při i po je celkem 11 tisíc. Kontaktovala jsem ji hned na začátku těhotenství, myslím že je o ni dost velký zájem...

krina
9. kvě 2018

Já jsem rodila s PA Květou Novákovou a mohu ji jen doporučit! Je moc milá a hlavně má hromadu zkušeností a je taky dost žádaná. Můj porod začal normálně, ale nakonec to bylo docela drama a kdyby tam nebyla a rodila bych jen s doktorkou, tak by to drama bylo určitě ještě větší (byla tam taková mladá slovenka, která ani neuměla zapnout monitor ☹. Květa tam nakonec všechny zdirigovala a dopadlo to dobře, ale nebýt její rychlé reakce, tak byl náš malý minimálně přidušený ☹

kaja07
autor
10. kvě 2018

Moc děkuji za názory 🙂. Mám 3 tipy a paní Květa a Věra jsou mezi nimi 🙂. Teď jen, která bude mít ještě čas ... Hezký den 🙂

bbn
10. kvě 2018

@kaja07 já jsem tam rodila teď v březnu, soukromou PA jsem tam měla jejich Lenku Szkrobolovou a super. Dohodla jsem se s ni už po prvním screeningu, tedy kolem 12tt, chodila se mnou na prohlídky a monitory - hlavně tedy ke konci. Co jsem potřebovala, to mi v nemocnici zařídila, byla i u nás doma mi ukázat cvičení a masáže pro těhotné (od muže třeba), dostala jsem od ni těhotenské bylinkove čaje, temesvaryho roztok na rozeznání plodovky atd. Proste se pak o mě celou dobu i starala. I v době pobytu v porodnici se u mě několikrát zastavila. A porod vedla jen ona, cokoliv jsem potřebovala tak nebyl problém, byla to paráda. Za celou péči chtěla přesně 10 tis a podle mě to byly nejlíp investované peníze z celého tehotenstvi. Fakt muzu jen doporučit.

kaja07
autor
11. kvě 2018

@bbn Super, děkuji 🙂. Na ni mi ale telefon nedali. Možná to byla zrovna ta paní se kterou jsem mluvila a říkala, že už má plno ...

bbn
11. kvě 2018

@kaja07 co vím, tak zrovna Lenka si teď dává pauzu s doprovazenim k porodu. Ale zkus jinou Pa tam, mne přijde, ze všechny jsou tam skvělé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru